8 AYDIR AÇIK│BİR AY YOLCULUĞUNA NE DERSİN?│Play.Emeraldcraft.Network│OpSkyblock│Efsane Adakit│Efsane Kitler│Efsane Edit│Efsane Warplar

HamdiEmir_BG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SUNUCU ŞU AN KAPALI GÖRÜNÜYOR BAĞLANMIYOR 'CONNECTİNG TO THE SERVER' DİYOR GİRDİĞİMDE LAUNCHERDA CANT CONNECTİNG SERVER DİYOR NOT: DAHA ÖNCE 5-10 DK GİRDİM BİR ŞEY YAPMADIM BANLANMIŞ OLABİLİRMİYİM NOT 2: ŞU AN YABANCI ÜLKEDEYİM AMA DAHA ÖNCEDE YABANCI ÜLKEDE GİRDİM ? YARDIM PLS NOT 3 (Bİ YETER :D): SUNUCU GÜZEL VE AYA ÇIKMAK İÇİN ÇALIŞIYORUM NE VAR ACABA :D NOT 4: YADA SUNUCU BAKIMDAMI :D BAKIM OLUNCA YAZARMISINIZ FORUMA PLS

Son düzenleme:

DoctorAlican

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SUNUCU ŞU AN KAPALI GÖRÜNÜYOR BAĞLANMIYOR 'CONNECTİNG TO THE SERVER' DİYOR GİRDİĞİMDE LAUNCHERDA CANT CONNECTİNG SERVER DİYOR NOT: DAHA ÖNCE 5-10 DK GİRDİM BİR ŞEY YAPMADIM BANLANMIŞ OLABİLİRMİYİM NOT 2: ŞU AN YABANCI ÜLKEDEYİM AMA DAHA ÖNCEDE YABANCI ÜLKEDE GİRDİM ? YARDIM PLS NOT 3 (Bİ YETER :D): SUNUCU GÜZEL VE AYA ÇIKMAK İÇİN ÇALIŞIYORUM NE VAR ACABA :D NOT 4: YADA SUNUCU BAKIMDAMI :D BAKIM OLUNCA YAZARMISINIZ FORUMA PLS
Küçük bir sorundan dolayı girememiş olabilirsiniz düzelttik. Yurt dışındaysanız giriş yapamayabilirsiniz.

JeffTheKiller0310

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz Çok Güzel Özellikle Edit VipMaden
Yeni Sistemler Getirirseniz Tadından Geçilmez
Sunucunuzun Ramı Yetersiz Kalıyor Bana Göre
Çünkü Sw Arada Bir Çöküyor
Fakat Hepsini Görmezden Geliyorum Çünkü Server BETADA
Server HUB Olunca Lagların Çökmelerin Giderilceğini Düşünüyorum
İYİ OYUNLAR

ALTIN VİP
JEFFTHEKİLLER

emirhanbaskan6192

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Hepinize İyi Günler Ben SaykoBozkurt Sunucudan Çok Ama Çok Memnun Kaldım Ultra Op Server Anında Gelişebiliyorsun
Rahatlıgından Taviz Vermiyor Başarılarınızın Devamını Diliyorum Hepinizi Çok ama Çok Seviyorum :)))

SaykoBozkurt

KickBox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server hayla acikmi cevap verirsen sevinirim

archgriffin

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 92682

Ekli dosyayı görüntüle 92040

Kişilik: 100 Kişilik
Toplam Ram: 20 GB Ram
İşlemci: 4 Çekirdekli Intel İşlemci
Sunucu Türü: OpSkyblock

Ekli dosyayı görüntüle 92042

Biz 2 kişilik bir ekibiz Doctor_Alican kurucu BayKusursuz ise builder. Hammaddeli bir opskyblock adında değişik bir sunucu açmak istedik fakat tutmadı. Tutmayınca opskyblock olduk ve şu an çok seviliyoruz. Sunucumuz 2 aydır açık. İsteğimiz sizlere elimizden geldiğince en kaliteli oyunu oynatmaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 92131

Sunucumuzda oynayan herkes kuralları ve satış kurallarını kabul etmiş olur.
Sunucuda küfür, argo, din, dil, ırg, siyaset gibi konuşmalar yasaktır.
Sunucumuzda hile açmak yasaktır.
Tüm kuralları görmek için sunucumuzdan /kurallar /satışkuralları komutlarını yazmanız yeterlidir.

Ekli dosyayı görüntüle 92132

Sunucumuzda değişik bir etkinliğimiz var. Kendi adanıza güzel bir yapı yapın sunucumuza ekleyelim. Tüm sunucu yapınızı görsün!

Ekli dosyayı görüntüle 92053

OpSkyblock demek kolay skyblock olduğundan size sunucumuzda çok kolay bir oyun veriyoruz. O kadar kolayki kasılmak denen bir şey yok burda! 10 demir blok spawner ile oyunun başında bile zorluk çekmez hızlıca kasılırsınız. Rütbe atlamak kolaydır ve kitleri çok iyidir. Kitlerde çok fazla iyi blok ve anahtar bulunur. Anahtarlardan kolayca vip eşyaları çıkartılabilir. Sadece blok dizerek son rütbeye ulaşabilirsiniz. VIP almak bile kolaydır 1 TL den başlayan fiyatlar ile her oyuncumuzu mutlu ediyoruz. Kolayı seviyorsanız sizin için en iyi sunucu Emeraldcraft'tır.

Ekli dosyayı görüntüle 92056

Dalga geçmiyoruz. Sunucumuzda gerçekten aya gidebilirsiniz. Oyuncularımız ayda ne var diye sordu bizde süpriz dedik. Tüm oyuncularımız sevdi sizinde seveceğinizi umuyoruz. Mutlaka Emeraldcraft'ta gelip aya yolculuğa çıkmalısınız.

Ekli dosyayı görüntüle 92050

Ekli dosyayı görüntüle 92049

Hiç Minecraft'ta Nusret'te yemek yedinmi? Bizim sunucumuzda yiyebilirsiniz. Afiyet olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 92051

Ekli dosyayı görüntüle 92052

IP: Play.Emeraldcraft.Network
Benim en sevdiğim serverlerden biri ultra op skyblockdur zaten bu da en iyi serverlerden biri bu serveri tercih etmemin sebebi

1: Ultra op skyblock olması

2: Çok iyi komutlar var

3: Ay edit takas vb... komutlar var olması

4: Serverin eğlenceli olması

Sorunlar:

1:Serverde block koyma ve macro açılması [serverde macro açılıyo macro koruması gelmesi lazım]

2:Bazı yetkililer küfür ediyo örnek olarak [2 kişi serverde kavga ederken kurucu gelip başlımcam sizin kavganıza ******* diyo]

Ama bence dünyanın en iyi serveribu server bu arada bu sorunları size karşı kötülük amaçlı söylemiyorum sizin böyle şeylere dikkat edip daha düzgün davranmanız için söyledim.Bende mesela kurucunun küfürünün ss var ama atmıcam çünkü serveri çok sevdim

Yunus_MG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
server cok güzel her aradığım şey var cok kolay skyblock bence en iyi sw bu server

Kuzeyemir35

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu sunucuyu tercih ediyorum çünkü gelişmek çok kolay ! Hem de insanlar çok iyi ! Var ol emeraldcraft!!