3D Texture Pack

NatsuTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba acemi olarak 3d model yapıyorum kendimi tanıtmak ve sizin modeller hakkındaki fikirlerinizi almak istedim dediğim gibi daha acemiyim yaptığı modellerden iki tanesi
1539186628882.png
1539188388718.png

Sizce ilerde başarılı olabilirmiyim?

AhmetDS12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
png kullanmışsın senin yaptığın doğru düzgün bir şey yok ve crackli program kullanma programı alanların hakkına giriyosun

AhmetDS12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
onun dışında sadece göz boyuyorsun senin yaptığın hiçbir şey yok başarılı olacağınıda düşünmüyorum

NatsuTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
onun dışında sadece göz boyuyorsun senin yaptığın hiçbir şey yok başarılı olacağınıda düşünmüyorum
öncelikle yeni basladim basarili olursam programi satin alacagim bana programi ogreten arkadasim png lerle basla dedi ve bende onun söylemine uydum ki zaten voxelle ben onları yeniledim bu voxel art oluyor bilmiyorsan bak yt den nullbloxun kanalinda var voxel art vidleri

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Güzellik olarak bakarsak birincisi renk seçeneklerinden ve detaysızlıktan dolayı çok kötü, ikincisi ise idare eder.
Böyle bir işe girişmek bir ihtiyaç değil lükstür, dolayısıyla "başarılı olursam alırım" gibi bir tutum doğru değil. Denemek için para vermen gerekiyor, demo versiyonu yoksa tabii.
Yapmak istediğim bir başka yorum ise, arkadaşınız size png'ler ile başla demiş, siz de henüz giriş seviyesi tasarımlarınızı forumda paylaşmaya niyetlenmişsiniz. Ancak herkesin yapabileceği düzeyde bir tasarıma yorum istemeyi çok doğru bulmuyorum. Kendinizi biraz daha ilerlettikten sonra yorum almanız gerekirdi bana sorarsanız.

İyi forumlar.

AhmetDS12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşın büyük ihtimal png ile başla derken bu kadar istediğine emin değilim farkındaysan model dümdüz hiçbir çıkıntı vesaire yok ve bu voxel art olamaz bana dcden ulaş sana örneklerden vereyim ve danışman beyinde sözüne katılıyorum demo versiyonu yok ve sen alanların hakkına girmiş oluyorsun dc nickim ise :Tycho#0605
öncelikle yeni basladim basarili olursam programi satin alacagim bana programi ogreten arkadasim png lerle basla dedi ve bende onun söylemine uydum ki zaten voxelle ben onları yeniledim bu voxel art oluyor bilmiyorsan bak yt den nullbloxun kanalinda var voxel art vidleri

AhmetDS12

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
cdn.discord app.com/attachments/492013015265443850/495501103115534356/unknown.png (discordapp bölümündeki boşlugu sil)

Dark1235a

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu an acemisin galiba ben bunu uzun zamandır kulanıyorum ustalaştım internetten de öğrene bilirsin

Dark1235a

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
iyi ama biraz daha çalış daha sevimli bir şey yapabilirsin

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali