Command Block Sorularinizi Cevapliyorum Ve Size Mini Game Yapıyorum

xaxgx123x

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar sizin yaşadığınız sorunları, merak etiğiniz sistemleri, veya yapmak istediğiniz mini game hakkında yardım ediyorum

Sezar61

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar sizin yaşadığınız sorunları, merak etiğiniz sistemler
[automerge]1525194164[/automerge]
Merhabalar sizin yaşadığınız sorunları, merak etiğiniz sistemleri, veya yapmak istediğiniz mini game hakkında yardım ediyorum
Kardes su sorum var. Bit koylunun 5 demire bir keskinlik enchli kilic vermesini nasil yapicam. Dedigim gibi sadece keskinlik enchli kilic vermesi Greek aka. Yani buyulu silah vermesini Basil saglicam

xaxgx123x

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Kardes su sorum var. Bit koylunun 5 demire bir keskinlik enchli kilic vermesini nasil yapicam. Dedigim gibi sadece keskinlik enchli kilic vermesi Greek aka. Yani buyulu silah vermesini Basil saglicam

Sorunu tam Anlamadım ama bunun için ench dosyasını kulana bilirsin yani mesela bi kılıç alıcan komut bloğundan /give isim diamond_sword 1 0 {display:{Name:Kılıcın ismi},ench:[{id:1,lvl:3}]} böyle bir şey olması lazım
/\
buraya büyünün id sini giricen bu 1 den başlar 30 40 50 falan gider deneye deneye bulursun

NightHawk99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
5 Dakikada bir herkese duyuru mesajı nasıl gönderebiliriz ?
Redston sistemi olmadan

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Redston sistemi olmadan
Aslında bir sisteme ihtiyaç var. Bir dummy scoreboard yaratırsınız ve her saniye 1 eklersiniz. 2 tane tam 1 tane yarım repeater ile 10 ticks=1 saniye elde edebilirsiniz. Daha sonra bir redstone clock ile sürekli o skoru test edersiniz 300 olduğunda skoru sıfırlar ve @a entity selectoru olan bir tellraw komutu çalıştırırsınız. Eğer hiçbir şey anlamadıysanız şu videoyu izleyebilirsiniz.
youtube.com/watch?v=lLyCSfkUdgo

xaxgx123x

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Redston sistemi olmadan
Örneğin /tellraw @a {text:"Duyuru:",color:Dark_red,extra:[{text:" Herkeze iyi oyunlar",color:blue}]} bunu yazarsan mesajı atarsın buda düzenlenir hali
/tellraw @a {text:"Duyuru:",color:(istediğin renk),extra:[{text:" (istediğin yazı)",color:(istediğin renk)}]}

Apple_PieTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0

/summon villager -1 - - {Profession:3,CustomName:"Market",CustomNameVisible:1,Career:2,CareerLevel:42,CanPickUpLoot:0,PersistenceRequired:1,NoAI:1,Silent:1,Invulnerable:1,Attributes:[{Name:"generic.knockbackResistance",Base:"1f"},{Name:"generic.movementSpeed",Base:"0f"},{Name:"generic.maxHealth",Base:99999}],Offers:{Recipes:[{buy:{id:"iron_ingot",Count:5},maxUses:9999999,sell:{id:"iron_sword",Count:1,display:{Name:Demir Kılıç},ench:[{id:61,lvl:2}]} },rewardExp:false}]}}

Sanırım bu işini görür

Apple_PieTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
/summon villager -1 - - {Profession:3,CustomName:"Market",CustomNameVisible:1,Career:2,CareerLevel:42,CanPickUpLoot:0,PersistenceRequired:1,NoAI:1,Silent:1,Invulnerable:1,Attributes:[{Name:"generic.knockbackResistance",Base:"1f"},{Name:"generic.movementSpeed",Base:"0f"},{Name:"generic.maxHealth",Base:99999}],Offers:{Recipes:[{buy:{id:"iron_ingot",Count:5},maxUses:9999999,sell:{id:"iron_sword",Count:1,display:{Name:Demir Kılıç},ench:[{id:61,lvl:2}]} },rewardExp:false}]}}

Sanırım bu işini görür

:D kısmı : D birleşik olacak