Türk MCPE - (gif) Sunucu konu tasarımı.

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba, ben kadir daha önceden hiç böyle paylaşım yapmadım, bu ilk paylaşımım.
Türk MCPE sunucusu için yaptığım (gif) konu tasarımını sizlerin yorumlarına sunuyorum.
Reklam için değil görüş ve öneri için paylaşıyorum.
yorumlarınızı saygı ve sevgi çerçevesinde yaptığını sürece hiçbir sorun yok :)
zevkler ve renkler tartışılmaz.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Farkındayım 3 sunucuya da aynı tarz yapiyorsun sanki psdsini kaydetip üstüne oynuyormuşssun gibi lütfen her sunucu için farklı tarzlar dene.

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Farkındayım 3 sunucuya da aynı tarz yapiyorsun sanki psdsini kaydetip üstüne oynuyormuşssun gibi lütfen her sunucu için farklı tarzlar dene.
Çünki birebir aynısını istediler, ilk olarak kendi sunucuma yapmıştım, sonra herkese yaptım yani yapmasam kendi sunucuma özel diye kimseye yapmazdım farklı da yapıyorum tabii.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çünki birebir aynısını istediler, ilk olarak kendi sunucuma yapmıştım, sonra herkese yaptım yani yapmasam kendi sunucuma özel diye kimseye yapmazdım farklı da yapıyorum tabii.
3 sunucuda aynısını istedi ilginç :o

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
>Gif
>3 resim yukarıdan aşağı hareket ediyor, ne bir yumuşatma var, ne bir ekstra animasyon

hmm

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
>Gif
>3 resim yukarıdan aşağı hareket ediyor, ne bir yumuşatma var, ne bir ekstra animasyon

hmm
  • Varsa yaptığın bi' çalışma, bakalım örnek alalım seni, ve yaptıkların.
  • Yoksa bu işlerle uğraşmadan sadece yorum olsun diye mi yazdın?
hmm

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  • Varsa yaptığın bi' çalışma, bakalım örnek alalım seni, ve yaptıkların.
  • Yoksa bu işlerle uğraşmadan sadece yorum olsun diye mi yazdın?
hmm
Öncelikle, formatlama plox.

İkinci olarak da mantığın çok saçma, örneğin;

Yemek yapamayan birisin ve bir lokantaya gidiyorsun, ve bir masaya oturuyorsun, ve günün çorbasını istiyorsun. 15 dakika sonra, masaya gübre çorbası geliyor. Sen de, her mantıklı insan gibi, ''Kardeşim, bu nedir?'' diyorsun, adam da sana ''Sen daha iyisini pişirebiliyorsan pişir'' diyor. Şimdi, gübre çorbasının tadının kötü olduğunu bilmeniz için bilim adamı olmanıza gerek yok, fakar bu düşünce fikri sırf bundan daha yüksek bir yetenek seviyesinde olmadığınız için sizin fikrinizi değersiz kılmaya çalışıyor.

Biz buna 'Ad hominem fallacy', yani 'Adam yanılgısı' diyoruz. Bu yanılgının amacı genelde konuyu, orijinal negatif fikire başka bir suç atarak, değiştirmektir. Azıcık ingilizceniz varsa, bunu okumanızı öneririm.

Ayrıca hayır, daha iyisini ben, kişisel olarak, yapamazdım, fakat internette bundan çok daha kaliteli .gif'lerin olduğunun farkındayım.

rip thread megalul

mojomi

oyna.craftturk.tc
En iyi cevaplar
0

Yemek yapamayan birisin ve bir lokantaya gidiyorsun, ve bir masaya oturuyorsun, ve günün çorbasını istiyorsun. 15 dakika sonra, masaya gübre çorbası geliyor. Sen de, her mantıklı insan gibi, ''Kardeşim, bu nedir?'' diyorsun, adam da sana ''Sen daha iyisini pişirebiliyorsan pişir'' diyor. Şimdi, gübre çorbasının tadının kötü olduğunu bilmeniz için bilim adamı olmanıza gerek yok, fakar bu düşünce fikri sırf bundan daha yüksek bir yetenek seviyesinde olmadığınız için sizin fikrinizi değersiz kılmaya çalışıyor.

Biz buna 'Ad hominem fallacy', yani 'Adam yanılgısı' diyoruz. Bu yanılgının amacı genelde konuyu, orijinal negatif fikire başka bir suç atarak, değiştirmektir. Azıcık ingilizceniz varsa, bunu okumanızı öneririm.

Ayrıca hayır, daha iyisini ben, kişisel olarak, yapamazdım, fakat internette bundan çok daha kaliteli .gif'lerin olduğunun farkındayım.

rip thread megalul
14(kötülemek veya eleştirmek için değil, eğitim seviyesi için.) yaşındaki bir çocuk için aşırı derece fazla yazım hatası yapıyorsun.

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

l

benim elimde, rengarenk kalemler gökkuşağı çizmeye çalışıyorum, senin elinde kara bir kalem karala dur, sorun yok.

bu tür konuşmaları sevmiyorum, beni tanımadan bu işle uğraşmadan böyle basit şeyler yazıp geçiştirme beni,
öğrenelim derken bildiklerimi de unutmak istemem.

yolladığın paragrafı kendin oku, tekrar oku, yine oku iyi oku.
aferin sana.

konuma tekrar yorum atıp / tartışma başlatmanı istemiyorum bu senden zorunlu ricamdır.
Görmek istemeyen göze ışık tutsan ne fayda.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
>Gif

hmm

gif olması için hepsinin hareket etmesi mi gerekiyor? daha fazla gif olması gerektiğini daha uygun bir dille belirtebilirsin. evet eleştirmek için bir şeyin daha iyisini yapmana gerek yoktur fakat eğer dalga geçiyor isen şu havayı verirsin "bu ne ya ben daha iyisini yaparım, yaptım" tarzı olur. bu arada çok fazla hareketli gif olmasını sevmem çok göz alıcı olur ve yazılar okunmaz.

rip thread megalul

sona niye rip thread megalul yazdın anlayamadım fakat sanırım arkadaşı çok iyi eleştirinle gömdüğünü konuyu yok ettiğini falan sanıyorsun herhalde. bunu anlatmak için o kadar uzun bir şey yazıp kendini yükseltmene gerek yoktu. direk "birini eleştirmek için onun yaptığı işten daha iyisini yapmak gerekmez" diyebilirdin. fakat onuda yukarıda açıkladım, eleştirmen için daha iyi olman gerekmese de, en azından dalga geçmek için bence daha iyisini yapmış olmasan da en azından daha iyisini yapabilecek potansiyelin veyahut bilgin olmalı. internette daha iyileri var diye bir şeyi eleştiremezsin kusura bakma çünkü araştırır isen zaten her şeyin daha iyisi vardır.