Minecraft temalı Instagram

Takip eder misiniz ?

• Evet.

• Hayır ilgimi çekmiyor.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Bu tarz girişimlerin başarılı örneklerini görmüş olduğumdan, fikirle alakalı yorum yapmayacağım. Gördüğüm eksikleri belirtmem gerekirse;
Yüz ifadelerine çalışılması gerekiyor.
Çevreye daha çok özen gösterilmeli. Flat world'de ev yapıp koymak yerine survival mod günlüğü tarzı paylaşımlar daha doğal olurdu mesela.
Fotoğraflarda gölge olmamasından dolayı kesinlikle göze hoş gelmiyor fotoğraflar. Benim yıllar önce kullanmayı bıraktığım Mine-imator'de bile gölgelendirme vardı, hangi uygulamayı kullanıyorsunuz merak ettim doğrusu.
İlk bakışta farkettiklerim bunlar, geliştirilebilirse hoş bir şeyler çıkabilir bence.

İyi forumlar.

Maestro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yapıcı eleştirilerin için çok teşekkür ederim. Açıkçası haklı olduğunu düşünüyorum git gide kalite katmak için çabalayacağım. Survival günlüğü fikri gibi videolar atma vb fikri aklımda var fakat animasyonlarını yapmak uzun zaman aldığı için başta fotolarla başladım onlar da hazırlanıyor :)
Bu tarz girişimlerin başarılı örneklerini görmüş olduğumdan, fikirle alakalı yorum yapmayacağım. Gördüğüm eksikleri belirtmem gerekirse;
Yüz ifadelerine çalışılması gerekiyor.
Çevreye daha çok özen gösterilmeli. Flat world'de ev yapıp koymak yerine survival mod günlüğü tarzı paylaşımlar daha doğal olurdu mesela.
Fotoğraflarda gölge olmamasından dolayı kesinlikle göze hoş gelmiyor fotoğraflar. Benim yıllar önce kullanmayı bıraktığım Mine-imator'de bile gölgelendirme vardı, hangi uygulamayı kullanıyorsunuz merak ettim doğrusu.
İlk bakışta farkettiklerim bunlar, geliştirilebilirse hoş bir şeyler çıkabilir bence.

İyi forumlar.

Wencher

Dayı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bir gölgeyle baya değişir işler başarılı

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yeni gönderilerde gölge kullandım fakat henüz yine amatörce. Geliştirme üzerine çalışıyorum teşekkürler yorumunuz için :)
Açıkçası pek ilgi alanıma girmiyor zira Instagram'ı aktif kullanmıyorum. Ancak bir Amatöre göre iyi duruyor zannımca

Maestro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açıkçası pek ilgi alanıma girmiyor zira Instagram'ı aktif kullanmıyorum. Ancak bir Amatöre göre iyi duruyor zannımca
Teşekkür ederim yorumun için amatör bile sayılmayabilirim aslında sadece tutorial videoları izledim onlarla yapmaya çalışıyorum :) Yakında Youtube'a animasyon atmayı planlıyorum Türkçe Dublaj aksiyon. Onu hazırlıyorum.

kolay gelsin başarılar dilerim
Sağolasın güzel yorumun için teşekkürler :)

Maestro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yerli yapım ve Türkçe sesli animasyon yaptık desteklerinizi ve yapıcı eleştirilerinizi bekliyoruz :)
Animasyon