Forum Gamer Yetkilisi'nin Karanlık Kalbi!

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Bu şekilde bir şey olmuş olsa bile yazılanlar ortada.
Mesela ben bana karşı küfür/argo söylendiğinde bile ona aynı şekilde cevap vermem, beni tanıyan pek çok kişi bilir.
Eğer onun yaptığına onun gibi karşılık verirsem benim ondan ne farkım kalıyor?
O forumda dolandırıcı birine, senin gözüne baka baka yetki verilse itiraz ettiğinde suçlansan ne yapabilirsin en basitinden, hatalarını yüzlerine söyleyince de baltalama kötüleme yapmış oluyoruz. Burakla önceden arkadaştık çünkü insan gibi konuşuyordum fakat fazla nazik ve iyi davrandığımı şimdi anlamışım olayları çığrından çıkarmaya başladılar.

KimkiO

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O forumda dolandırıcı birine, senin gözüne baka baka yetki verilse itiraz ettiğinde suçlansan ne yapabilirsin en basitinden, hatalarını yüzlerine söyleyince de baltalama kötüleme yapmış oluyoruz. Burakla önceden arkadaştık çünkü insan gibi konuşuyordum fakat fazla nazik ve iyi davrandığımı şimdi anlamışım olayları çığrından çıkarmaya başladılar.
Bu forumda da sunuculara bot, DDOS saldırısı yapan, kazancından vergi vermeyen, Eula kurallarını kabul edip uymayan, Mojang'dan izinsiz crack launcher üreten kişiler var. Bu kadar duyarlıysanız hepsine tepki göstermeye davet ediyorum sizi. Çünkü ben tepki gösteriyorum, ancak bunu sözlerime dikkat ederek yapıyorum. Ayrıca forum geneline yaymadan destek bölümünü kullanarak yaptığımı da söylemeliyim.

Antnms

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İşte böyle olaylara bu yüzden katılmak istemiyordum fakat dayanamadım. İki yorumum var ve "spam" yapıyorum, tabi sen de haklısın.

Önceki yorumlarınızda özel konuşmanın suç olduğunu saymışsınız pek ala satıştan vergi vermemek ve crack kullanmak suç değil mi :) bakış açınızı biraz genişletmenizi tavsiye ederim.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Önceki yorumlarınızda özel konuşmanın suç olduğunu saymışsınız pek ala satıştan vergi vermemek ve crack kullanmak suç değil mi :) bakış açınızı biraz genişletmenizi tavsiye ederim.

O konuda haklısın, suç. Fakat bunu herkes yapıyor, tek o değil.

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Kendi Yorumunu Koysaydın Kimin Haklı Olduğunu Burda herkes Söyleyebilirdi Ben Bu Konuda En Çok Bariz Bir Şekilde @Majoras 'in Pazar Kazandığını Anladım. Kazanabilir Çünki İşini Hakkıyla Yapıyor. Öteki Forumlar Diye bir şey Yok Siber Alemde herkes Rakip herkes Birini Baltalama Yıkma Peşinde Kimse Birinin Hatasını Ortaya Çıkartıp Onu Piyasadan Silemeye Çalışamaz Bu Hakkı Kimse Kendinde Görmesin. Sende Kendi Yazdıklarını Buraya Koyarsan Kimin Haklı Kimin Haksız Olduğu Anlaşılır Ama Yaptığın Yanlış Bir Haraket Bilgin Olsun.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Spam yorum yaparak olayı bitirebileceklerini düşünüyor @Majoras @E_N_E_S
Ben bu forumda yetkimden istifa edebilirim ama burak o forumdan yetkisinden istifa edemez. Daha fazla tartışacak bir şey yok ben o konuşmalarımın hepsinin arkasındayım ve iyi bir şey demediğimi çok iyi biliyorum.

4kr3p

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sen Burda Resmi Bir Kuruluş Veya Bir Firma Olmadığın İçin Sattığı Şeylerde Grafik Ve Oyun İçi İçerik Olduğu İçin Kanunda Buna Yasak Denmiyor Serbest Meslek Deniyor. Sattığın Şeylerin Vergisini Zaten Devlet Senden Tek Tek Alıyor. Misal Telefon Faturan,İnternet Faturan,Su,Doğalgaz Vs Vs Birçok Örnek Var. Grafik Satmak Vergiye Dahil Değil Serbest Meslek Olarak Geçiyor Bilgilendirmiş Olym.

BurakLgX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 105323

Hadi ben diğer forumun kitlesine hakaret ettim cezamı aldım, sen de hakaretime hak verdin hakaret etmiş sayıldın @BurakLgX peki cezanı aldın mı?

Değilim de "-müsün" ekini ayrı yazmam gerekiyordu :D

Birincisi; Majoras, biraz sert eleştiri yapmış ki bu biraz kötü kaçmış. Fakat bu "karanlık kalbi" olduğu anlamına gelmez.

İkincisi; ikiniz arasında geçen bir konuşma: özel konuşma. Senin bunu ikinci kişinin izni olmadan paylaşman iyi değil. Belki kendisi için özeldir, bilemeyiz.

Peki, sana bi' sorum var: Sen paralı olan bi' şey için ikincil bir yöntem bulursan, kullanmaz mısın? Herkes kullanır.

Ayrıca; bazı konuşmaları kesip sadece Majoras'ın konuşmalarının bir bölümünü bizlere sunman, doğru değil. Belki de sen ona hakaret ettin, bilemeyiz.

Burada maalesef böyle bir şey demek zorunda kaldım çünkü sohbeti devam ettirmem gerekiyordu. Karşı tarafı haklı olarak göstermem gerekiyordu ve böylece egosundan yararlanarak diğer fikirlerini de öğrenebilirdim. Ama keşke yapmasaydım çünkü Majoras'ın dedikleri cidden kalbimi çürüttü. Bir insan -insan bile diyemiyorum artık- nasıl böyle şeyler söyleyebilir? Üstüne üstlük hala dalga geçmeye de devam ediyor.

Ayrıca Enes, sana da inanamıyorum. Irkçılık yapanları savunup, yalnızca "biraz kötü olmuş" demekle iyi bir insan olamazsınız bu size verebileceğim en büyük tavsiyedir. Kendisi dalga geçiyor ve sen o yorumlarını beğeniyorsun. Burada tepki gösterdiğim kişilere eklendin Enes, umarım bu kötü yoldan döner ve yanlış davranışlarının farkına varırsın.

Kanıtlara bakılırsa buradaki suçlu Majoras'tır. 2 Sene önce forumdayken paylaşımlarından dolayı iyi bir insan olarak düşünüyordum. Bu kötü oldu. Bence forum yetkililerinin bu işe bir el atabileceğini düşünüyorum.

Beni en başından beri desteklediğin için teşekkür ederim. Dünya senin gibi iyi insanların hatrına dönüyor.

4kr3p

En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Burada maalesef böyle bir şey demek zorunda kaldım çünkü sohbeti devam ettirmem gerekiyordu. Karşı tarafı haklı olarak göstermem gerekiyordu ve böylece egosundan yararlanarak diğer fikirlerini de öğrenebilirdim. Ama keşke yapmasaydım çünkü Majoras'ın dedikleri cidden kalbimi çürüttü. Bir insan -insan bile diyemiyorum artık- nasıl böyle şeyler söyleyebilir? Üstüne üstlük hala dalga geçmeye de devam ediyor.

Ayrıca Enes, sana da inanamıyorum. Irkçılık yapanları savunup, yalnızca "biraz kötü olmuş" demekle iyi bir insan olamazsınız bu size verebileceğim en büyük tavsiyedir. Kendisi dalga geçiyor ve sen o yorumlarını beğeniyorsun. Burada tepki gösterdiğim kişilere eklendin Enes, umarım bu kötü yoldan döner ve yanlış davranışlarının farkına varırsın.

Beni en başından beri desteklediğin için teşekkür ederim. Dünya senin gibi iyi insanların hatrına dönüyor.
Kendi Yorumlarınıda Atsan Kimi Desteklediğimiz Ortaya Çıkacaktır Enes'in Orda Kimseyi Desteklediği yok Kötü Bir Davranış Olduğunu Belirtmiş Bence Daha Fazla Konuyu Derinlere Batırmadan Bu İşi Çözebilmen İçin Karşı Taraftan İzin Alıp Bütün Yorumları Paylaşman Senin Yararına Olur.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
-İşin en çok komik yanı; falan filan buraya tonla bir şey yazdım ama konuyu gereksiz yere fazla uzatmış olurum.-

Arkadaşınla aranda böyle bir sohbet geçiyor ve sende birkaç gün sonra foruma kayıt olup arkadaşınla olan özel sohbetini foruma atıyorsun, burası biraz garip. (Mesajların tarihi ile foruma kayıt olma tarihin çok yakın, galiba planlıyormuşsunuz böyle bir şeyi.)

Sana "kürt müsün?" diye sorduğunda onu ırkçı bir düşman olarak ilan etmende ayrı bir garip yani size sadece sormuş onun dışında orada bir küfür ya da hakaret yok. İyi o zaman. Size "Dininiz ne? ya da Müslüman mısınız?" diye sorulduğunda soran kişiyi ateist falan olarak ilan edersiniz. Bahsettiğiniz kişiyi az çok tanıyorum. Ara ara sohbetimiz oluyor. Size sorduğu soruyu bana da sordu ve cevap verdim. Aramızda hiçbir sıkıntı olmadı. Galiba bir tek bana ırkçılık yapmıyor :hmm1:
Lütfen bulunduğumuz dönemden dolayı size bu tarz soru soran kişileri düşman olarak algılamayın.

Sanırsam -bu mesajıda sildim bu da fazla uzatır konuyu.-

Onun dışında konu gereksiz. Yakında arşivde çürür. Fazla uzatmayında toplu ceza yemeyin.
Aklıma takılan ve demek istediğim şeyler bunlar, söylemeseydim içimde kalırdı. Umarım beni de boş yere ırkçı veya düşman olarak göstermezsiniz.
İyi forumlar dostlar!

Son düzenleme:

KimkiO

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-İşin en çok komik yanı; falan filan buraya tonla bir şey yazdım ama konuyu gereksiz yere fazla uzatmış olurum.-

Arkadaşınla aranda böyle bir sohbet geçiyor ve sende birkaç gün sonra foruma kayıt olup arkadaşınla olan özel sohbetini foruma atıyorsun, burası biraz garip. (Mesajların tarihi ile foruma kayıt olma tarihin çok yakın, galiba planlıyormuşsunuz böyle bir şeyi.)

Sana "kürt müsün?" diye sorduğunda onu ırkçı bir düşman olarak ilan etmende ayrı bir garip yani size sadece sormuş onun dışında orada bir küfür ya da hakaret yok. İyi o zaman. Size "Dininiz ne? ya da Müslüman mısınız?" diye sorulduğunda soran kişiyi ateist falan olarak ilan edersiniz. Bahsettiğiniz kişiyi az çok tanıyorum. Ara ara sohbetimiz oluyor. Size sorduğu soruyu bana da sordu ve cevap verdim. Aramızda hiçbir sıkıntı olmadı. Galiba bir tek bana ırkçılık yapmıyor :hmm1:
Lütfen bulunduğumuz dönemden dolayı size bu tarz soru soran kişileri düşman olarak algılamayın.

Sanırsam -bu mesajıda sildim bu da fazla uzatır konuyu.-

Onun dışında konu gereksiz. Yakında arşivde çürür. Fazla uzatmayında toplu ceza yemeyin.
Aklıma takılan ve demek istediğim şeyler bunlar, söylemeseydim içimde kalırdı. Umarım beni de boş yere ırkçı veya düşman olarak göstermezsiniz.
İyi forumlar dostlar!
Eğer siz "Kürt müsün?" sorusunun sadece bir soru olduğunu düşünüyorsanız ben de (sadece örnek olması amacıyla yazıldı) "Gerizekalı mısın?" diye soru sorayım herkese.

Ne de olsa soru adı altında insanlara hakaret etmek çok basit.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Eğer siz "Kürt müsün?" sorusunun sadece bir soru olduğunu düşünüyorsanız ben de (sadece örnek olması amacıyla yazıldı) "Gerizekalı mısın?" diye soru sorayım herkese.

Ne de olsa soru adı altında insanlara hakaret etmek çok basit.

Peki, Burak hani ırkçılık yapmıyor ya. O zaman neden soruyu "ırka hakaret" olarak algıladı?