Mojangtan mail alamıyorum

Yagiz09hd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sa oncelikle ben cuma gunu sifre degiştirdim bana mojantan mail gelmiyor oyunada girmiyor monjanga bunun için bir mail attım yogunluktan olması gerek geri donus yapılmadı napmam gerek ?
basına gelen varsa yardım etsin lütfen

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Benim başıma gelmişti. Optifine.Net'e 2-3 kez giriş yapmıştım aynı gün içerisinde, güvenlik nedeni ile hesap kitlenmiş sanırım. Girip şifremi unuttum dan mail almaya çalışmıştım fakat mail gelmedi. Daha sonrasında ticket kısmından ticket gönderdim. Yaklaşık 3 gün sonra geri dönüş geldi. Mail hesabım garip bir şekilde inaktif vesaire olarak işaretlenmiş sanırım. Kaldırdım şimdi tekrar deneyin dedi oradaki yetkili. Tekrar denediğimde mail 10 saniye sonra gmail penceremde gözüktü. Oda büyük ihtimal güncelleme süresidir anında geldiğini düşünüyorum. F5 atmama bile gerek kalmadı yani.

Yagiz09hd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim başıma gelmişti. Optifine.Net'e 2-3 kez giriş yapmıştım aynı gün içerisinde, güvenlik nedeni ile hesap kitlenmiş sanırım. Girip şifremi unuttum dan mail almaya çalışmıştım fakat mail gelmedi. Daha sonrasında ticket kısmından ticket gönderdim. Yaklaşık 3 gün sonra geri dönüş geldi. Mail hesabım garip bir şekilde inaktif vesaire olarak işaretlenmiş sanırım. Kaldırdım şimdi tekrar deneyin dedi oradaki yetkili. Tekrar denediğimde mail 10 saniye sonra gmail penceremde gözüktü. Oda büyük ihtimal güncelleme süresidir anında geldiğini düşünüyorum. F5 atmama bile gerek kalmadı yani.

pazar gunu mail attım hafta sonunu saymazsak bugun gelir diğilmi

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben de ilk Minecraft hesabı aldığımda yaşamıştım. Minecraft'tan gerekli postalar gelmediği için hesabımı onaylayamıyordum; ancak bu tarz şeylerin cevabını onun üstüne giderek alabilirsiniz. Fakat size önerilerim:
- Minecraft'ın akla gelebilecek her türlü iletişim adreslerinden yararlanabilir,
- Postaları çokça göndermeyi deneyebilir,
- Hiçbiri olmuyorsa da birçok kez şifreni değiştirmek için düğmeye basabilirsin.

Yagiz09hd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nerdeyse
Ben de ilk Minecraft hesabı aldığımda yaşamıştım. Minecraft'tan gerekli postalar gelmediği için hesabımı onaylayamıyordum; ancak bu tarz şeylerin cevabını onun üstüne giderek alabilirsiniz. Fakat size önerilerim:
- Minecraft'ın akla gelebilecek her türlü iletişim adreslerinden yararlanabilir,
- Postaları çokça göndermeyi deneyebilir,
- Hiçbiri olmuyorsa da birçok kez şifreni değiştirmek için düğmeye basabilirsin.

nerdeyse 2 haffta oldu ve hala msj yok napmam lazım

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
SAĞOLUN YAKLASIK 3 HAFTA SONRA MAİL GELDİ PASİF MAİL OLARAK ALMISLAR DUZELİKLERİNİ SOYLEDİLER SAĞ OLUN

İlk mesajımda da belirttiğim gibi inaktif / pasif olarak işaretliyor sistem garip bir şekilde. Bana 3 gün içerisinde yanıt gelmişti sanırım bir yoğunluk veya başka bir şey olmuş. Türkçe yazdıysan ondan olabilir, ben ingilizce yazdığım için aynı şekilde 3 gün sonra ingilizce olarak cevap almıştım.