Hytale Türkiye

rslzd0

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumu tutturmak için önlerden yerimi alacağım :hytale:

Cavalry53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tam olarak minecraftta olmasını istediğim her şeyi eklemişler oyunun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum :hytale:

UgurS

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft’a karşı güçlü bir rakip geliyor gibi gözüküyor. Minecraft’tan sıkılanların Hytale’a geçeceğini düşünüyorum. Umarım hayal kırıklığına uğramayız. :hytale:

cagr30

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:hytale: Oyuncu dostu olacakları için bizim istediğimiz yenilikleri yapacakları için heyecanla bekliyorum. Mojang kaç yıldır mağara güncellemesi yapmassak biz bu adamlardan bişi istesek yaparlar. Kazanan yine biz oyuncular olacağız :) :hytale: :hytale: :hytale: :hytale:

Opysium

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun güzel ama umarım sistem gereksinimleri fazla değildir. Java ile mi kodlanmış yoksa C falan mı? Umarım Minecraft'ta ki gibi OptiFine gibi bir şey olmadan adam akıllı çalışır.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Oyun güzel ama umarım sistem gereksinimleri fazla değildir. Java ile mi kodlanmış yoksa C falan mı? Umarım Minecraft'ta ki gibi OptiFine gibi bir şey olmadan adam akıllı çalışır.
Sunucuyu yapan adamlar hypixel'in sahibi zaten. Bu adamlar minecraft'ın bizlere bukadar imkan sunmasına rağmen daha açık kaynaklı olmaması (Mesela Roblox geliştiricilere çok imkan sunuyor ve daha harika sunucular ortaya çıkıyor) nedeniyle minecraftta bulunan birçoğu sunucu klasik. Bunu ortadan kaldıracaklarına eminim.