MineLife - Yapabiliyorken... Hayatta kal!

Sunucuyu beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 34 82.9%
  • Hayır

Kullanılan: 7 17.1%

• Kullanılan toplam oy
    41

Ra1nbowBoy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ee bu kadar kaliteli ve yenilikçi bir sunucu yaparsanız kimse oynamaz tabi ki :) alışmışlar birbirini takip eden sunucuları oynamaya

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
ee bu kadar kaliteli ve yenilikçi bir sunucu yaparsanız kimse oynamaz tabi ki :) alışmışlar birbirini takip eden sunucuları oynamaya
Katılıyorum :)
Güzel yorumunuz için teşekkürler :)
Sunucuyu sadeleştirmeye ve güncel sürümlerde tutmaya karar verdik artık sunucu daha sade halde yeni sürümlere taşınarak devam ettirilecek. Sunucunun yeni halini yayınladığımızda konu sunucuya göre tekrar güncellenecek.

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Katılıyorum :)
Güzel yorumunuz için teşekkürler :)
Sunucuyu sadeleştirmeye ve güncel sürümlerde tutmaya karar verdik artık sunucu daha sade halde yeni sürümlere taşınarak devam ettirilecek. Sunucunun yeni halini yayınladığımızda konu sunucuya göre tekrar güncellenecek.
Geçen sene aralık gibi oynuyordum sunucunuzu o zamanlar gayet başarılıydı. Şuanda üstünüze katarak daha güzel bir sunucu yaptığınıza eminim. Eğer minecraft oynamaya devam etseydim kesinlikle MineLife ile devam ederdim :)

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Geçen sene aralık gibi oynuyordum sunucunuzu o zamanlar gayet başarılıydı. Şuanda üstünüze katarak daha güzel bir sunucu yaptığınıza eminim. Eğer minecraft oynamaya devam etseydim kesinlikle MineLife ile devam ederdim :)
Yorumunuz ve beğeniniz için teşekkürler, eğer tekrar oynamayı düşünürseniz bekleriz, her şey zamanla değişir, biz değişimi olumlu yönde kullanmaya çalışıyoruz :)

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oynanmayan bir sunucuyu bu kadar zamandır ısrarla açık tutman saçma bence. Başka projelere yönlenmelisin. Sen sadece kendi isteğin üzerine sunucu açıp bunu oyunculara tanıtıyorsun. Oyuncuların ne istediğini de umursa biraz.

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Oynanmayan bir sunucuyu bu kadar zamandır ısrarla açık tutman saçma bence. Başka projelere yönlenmelisin. Sen sadece kendi isteğin üzerine sunucu açıp bunu oyunculara tanıtıyorsun. Oyuncuların ne istediğini de umursa biraz.
Bu konuda tartışmak istemiyorum, oynanıp oynanmaması umrumda değil ben yapmaktan zevk aldığım işi yaparım. Saçma olup olmaması kimseyi ilgilendirmez ve kimse buna karar veremez. Farklı projelerimiz zaten var yapım aşamasındalar fakat bu konuda da acelemiz yok. "Sen sadece kendi isteğin üzerine sunucu açıp bunu oyunculara tanıtıyorsun." demişsin kimin isteği üzerine açıp da tanıtacaktım? Kendi sunucumu kendi istediğim şekilde tasarlarım ve beğenip oynamak isteyenler gelir oynar, oyuncuların isteklerini zaten değerlendiriyoruz, sunucuyu tamamen oyuncuya bırakırsak, hile serbest olsun, bir sürü etkinlik olsun, bedava eşya verilsin, filan filan... O zaman sunucunun "hayatta kalma" ve "zor" olmasının bir anlamı kalmıyor. Konuyu uzatmanın manası yok bu konuda tekrar yorum istemiyorum.

NationEx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Biraz Sıkıntılı Gözüküyor Sadece Pluginlere Emek Verilmiş :(

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1

TimeKiller_YT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
saçma olma nedeni oynamak istiyorum ancak preminum hesabım yok ve diğer şahıslarda bundan şikayetçi

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucu bakımda çok yakında aktif, konu yakında güncellenecek :)

Cool_Dani

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
vay be Zamninda Bear ve ben ne farm yapardik Koca Bugday Kalesi Yapmistik :D Bekliyom 9 gözle
Not:premium yok pre olduysa girmicez iyi çalişmalar :jelo::jelo:

Son düzenleme: