MineLife - Yapabiliyorken... Hayatta kal!

Sunucuyu beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 34 82.9%
  • Hayır

Kullanılan: 7 17.1%

• Kullanılan toplam oy
    41

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kapalı gözüküyor, sunucu kapandı demeyin lütfen :/
Sunucu kapalı değil hosting de bakım var sanırım panele veya vds ye erişim sağlayamıyorum, en kısa sürede sorun çözülecektir.
[automerge]1524939612[/automerge]
Sunucu aktif! Konu güncel!
Erişim sorununun nedeninin @MeisterNW den aldığım bilgi doğrultusunda elektrik sıkıntısı olduğunu öğrendim, şu an sunucu sorunsuz aktif!

Son düzenleme:

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapalı değil hosting de bakım var sanırım panele veya vds ye erişim sağlayamıyorum, en kısa sürede sorun çözülecektir.
[automerge]1524939612[/automerge]
Erişim sorununun nedeninin @MeisterNW den aldığım bilgi doğrultusunda elektrik sıkıntısı olduğunu öğrendim, şu an sunucu sorunsuz aktif!
E yine kapalı gözüküyor bu :/

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Can't resolve hostname :?

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
E yine kapalı gözüküyor bu :/
Can't resolve hostname :?
Arkadaşlar hostingde teknik problemler yaşanıyor sorun çözüldüğünde bilgilendireceğim, şimdilik bu ip üzerinden sunucuya giriş yapabilirsiniz, sorun en kısa zamanda çözülecektir. IP: 185.255.94.69
[automerge]1525096721[/automerge]
Tüm sorunlar çözüldü sunucu normal alan adı üzerinden çalışır durumda ve web sitemiz aktif!

Son düzenleme:

Eren_Kaya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyun bize zayıflık 2 vererek mürekkep balığı öldürmemizi istiyor. Anladım...

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Oyun bize zayıflık 2 vererek mürekkep balığı öldürmemizi istiyor. Anladım...
Tedavileri hastalanmadan önce hazırlamanız gerekiyor, kolunuz koptuktan sonra yaranızı saramazsınız. (Misal)
[automerge]1525445311[/automerge]
Sunucuda yaşanan bir sorunun çözümünü bulamadığım için eklenti paketini yenilemeye karar verdim, bu süreçte sunucunun kapalı kalacağı ve veri kaybının yaşanmayacağı bilgisini veriyim, rahatsızlık için lütfen kusura bakmayın.

Son düzenleme:

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu aktif değil galiba

Alakazam

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
sunucu şu anda kapalımı?
Sunucu aktif değil galiba

2 gündür VDS ye erişemiyorum (Hosting şirketinde yaşanan teknik bir sorun), VDS ye erişimim olduğunda sunucuyu bakıma alacağım, bakım süresi tahmini 12/24 saat (veya daha fazla) bakım sonrasında sunucu sorunlardan arınmış bir şekilde yeni özellikleriyle aktif olacaktır, gecikme için kusura bakmayın.
[automerge]1525690234[/automerge]
2 gündür VDS ye erişemiyorum (Hosting şirketinde yaşanan teknik bir sorun), VDS ye erişimim olduğunda sunucuyu bakıma alacağım, bakım süresi tahmini 12/24 saat (veya daha fazla) bakım sonrasında sunucu sorunlardan arınmış bir şekilde yeni özellikleriyle aktif olacaktır, gecikme için kusura bakmayın.

VDS'ye erişim sorunu giderildi, sunucunun bakım süreci başladı. Hataya neden olan etmenin ne olduğunu bilmediğim için sunucu girişlerini açık tutuyorum, hatayı tespit edebilmem için hata gerçekleştiğinde yaşanan olayları incelemem gerekiyor.
Sunucuya giriş yapabilirsiniz. (Bakım sürecinin nasıl işleyeceği konusunda şimdilik tam karar vermedim.)
[automerge]1525714249[/automerge]
Bakım bitti, sorunlar giderildi!
[automerge]1526954237[/automerge]
Sunucu aktif! Konu güncellendi!

Son düzenleme:

Zyrolash

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu zor ama çok eğlenceli uzun süre açık kalması dileğiyle...:)

Mihqi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu zamana kadar açık kalmanız harika konuyu beğendim başarılar ^^