Play.EmeraldNW.Tk | 1.8 - 1.13 | HİLE YASAK | Özel Kasalar | Turnuva | Haşmetli Taş | Özel Edit Alanları | Boss | Rütbe | Eventler | Düzenli Orman |

EmeraldNetworkTK

yeee boiiii
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
EMERALD-NW-FORUM-KONU-SAYFA-1-min.png
Emerald-Network-Sayfa-2-min.png

Emerald Network

4 Yılı Aşkın Süredir Devam Eden Factions Tecrübelerimiz Sayesinde Oyuncuların İsteklerini Adımız Gibi Biliyoruz . Emekleriniz , Bizim İçin Her Şeydir . Türkiye'nin Sayılı Sunucuları Arasına Girmek İçin Elimizden Ne Geliyorsa Yapacağız . Her şey Sizin İçin . İyi Bir Oyun Keyfi Yaşamanız İçin .. Kalitede , Tesadüf Yoktur ...

Kopyalanabilir IP : Play.EmeraldNW.Tk

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Takip ettiğim süreç içerisinde ilgi ve uğraş uzun zamandır devam ediyor. Oynayabileceğiniz güvenilir ve gelişmeye devam eden bir sunucu!

Önceki yorumumu forumun yaşadığı kötü talihsizlikten dolayı yeniden gönderdim.

EmeraldNetworkTK

yeee boiiii
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Güzele Benziyor , Başarılar :)
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler .

Takip ettiğim süreç içerisinde ilgi ve uğraş uzun zamandır devam ediyor. Oynayabileceğiniz güvenilir ve gelişmeye devam eden bir sunucu!

Önceki yorumumu forumun yaşadığı kötü talihsizlikten dolayı yeniden gönderdim.
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim , Aynı Şekilde Kendi Sunucusunu da öneririm ben de zamanında çook vakit geçirdim :)

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haşmetli Taşın ne olduğundan bahsetseydiniz keşke değisik özellik olarak bi o var gibi

EmeraldNetworkTK

yeee boiiii
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haşmetli Taşın ne olduğundan bahsetseydiniz keşke değisik özellik olarak bi o var gibi
Şimdi Şöyle Oluyor , Haşmetli Taşımızın Belirli Bir Canı var . Bu can her kazma ile kazışımızda 1 can gider , arada %15 şansla da Kritik vuruşlar ile 3 can götürebiliriz . Taşı Kırdıktan Sonra İçinden Tam Set ve Yıldız Parçası verir , Bu Parça ile de ilerideki köylülerden Takas Yaparak İtemler Elde Edebilirsin.

EmeraldNetworkTK

yeee boiiii
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
**SUNUCU GÜNCEL AKTIF**

OP SKYBLOCK EKLENİYOR . EN KISA SÜREDE AKTIF !!!

EmeraldNetworkTK

yeee boiiii
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
**SUNUCU GÜNCEL AKTIF**

OP SKYBLOCK EKLENİYOR . EN KISA SÜREDE AKTIF !!!