Bu forumda insanların nesi var?

KodBağimlisi

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@AtomyTR @Shosy
Ancak bir yerde haklısınız böyle bir forumda böyle insanların olduğunu bilseydim öyle bir başlık atmaz ve ticaretimi bu forumda sürdürmezdim insanlar konu açarken başlığı konu kuralları haricinde bir de insanlara göre mi belirlemesi gerekiyor ben bu açtığım konuyu silebilirdim yetkilerim bulunuyor ama konuyu sildiğim halde tekrar açtığımda yine yorum yağmuruna tutulcağımı bildiğim için böyle konu açma gereği duydum bu insanlar forumu kirletmekten öte herhangi bir üye ben değil siz veya başkası bu insanların sözlü tacizlerine maruz kalmaya hakları yok.

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Rapor et" butonu yetkililerin forumun her yere yetişemediği durumlarda üyelerin onlara haber vermesine yaraması için konuldu.

burası karışır, ben kaçtım
Evet yetkililerin konun içersinde olmadığı taktirde ancak @AtomyTR nin konuları beğendiğini görünce rapor et butonu benim için bir anlam taşımadı.

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burası bir semt pazarı veya bir market değil, burada sokak ağzıyla ticaret yapmak bence uygun değil, satışında bir üslubu olması gerektiğini düşünüyorum. Her gün yeni bir konu açarak sübliminal reklam yaratmanızın hoş bir davranış olmadığı kanaatindeyim.
Bir de şunu düşünün anasayfa da satacaklarınız kısmı neden var veya neden biz onaylı satıcı tagı almak için ödeme yapıyoruz bu forum da market diye bir şey var ben belli bir konu üzerinden market ile ilgili pazarlıkla veya ticaretle ilgili konuşma yapabilirim buradaki yetkilerim bunun için var ayrıca konumu silip tekrar yüklememin sebebi sizin gibi üyelerin benim konularımı baltalamak ve rencide etmek için yapılan karşı bir hamledir şuanki konumu silip tekrar yüklerim ancak yine aynı şeyi yapıcaksınız?

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Gereken rencide eden içerikli yorumları kaldırmadığınız için gördüğünüz halde beğenmekten öteye gidemediğiniz için etiketlendiniz.
Evet yetkililerin konun içersinde olmadığı taktirde ancak @AtomyTR nin konuları beğendiğini görünce rapor et butonu benim için bir anlam taşımadı.

İçerik Yöneticisi olarak adı üstünde İçerik ekibinin yöneticisiyim. Forum Yöneticisi ya da Moderatör değilim ki uyarı falan vereyim? Zaten öyle bir şey yapabiliyor olsaydım ilk başta neler yapacağımı konudaki tüm arkadaşlar biliyor zaten.

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İçerik Yöneticisi olarak adı üstünde İçerik ekibinin yöneticisiyim. Forum Yöneticisi ya da Moderatör değilim ki uyarı falan vereyim? Zaten öyle bir şey yapabiliyor olsaydım ilk başta neler yapacağımı konudaki tüm arkadaşlar biliyor zaten.
Sizi suçlamıyorum kimseyi suçlamıyorum.
Benim sadece tek isteğim bu üyelerin cezaları verilmesi ve yine aynı şeyin tekrarlanmasını önlemektir kimseyi suçlamıyorum ancak davranışınız ve haraketleriniz ne forum kurallarına göre ne de bu forumun düzenine ben ticaret yapmak için tüm yetkilerimi satın aldım tek derdim iyi bir iş performansı ve hizmet performansı sergilemek başka bir niğetim yok herhangi bir üye tarafından böyle bir rencide konusu olmak istemiyorum hem kendim için hem ilerideki müşterilerim için.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
@AtomyTR @Shosy
Ancak bir yerde haklısınız böyle bir forumda böyle insanların olduğunu bilseydim öyle bir başlık atmaz ve ticaretimi bu forumda sürdürmezdim insanlar konu açarken başlığı konu kuralları haricinde bir de insanlara göre mi belirlemesi gerekiyor ben bu açtığım konuyu silebilirdim yetkilerim bulunuyor ama konuyu sildiğim halde tekrar açtığımda yine yorum yağmuruna tutulcağımı bildiğim için böyle konu açma gereği duydum bu insanlar forumu kirletmekten öte herhangi bir üye ben değil siz veya başkası bu insanların sözlü tacizlerine maruz kalmaya hakları yok.
Düşe kalka öğrenilir biliyor musun? Hiç kimse kusursuz değildir. Yani bir şey senin gönlünce gitmeyince suçlu forum mu oldu burada? Anlayamıyorum.

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu silebilir tekrar açabilirdim ancak oradaki üyeler tekrar yorumlarını yapıp konumu tekrar rencide edebiliceklerdi bu yüzden böyle konu açtım rahatsız ettiğim veya herhangi birine yanlış anlaşıldıysam özürdilerim.

Inanilmazz

Reelin and Rockin
En iyi cevaplar
0
Senin problemin yeni neslin düşünce yapısıyla, gericiliğe destek vermemek lazım.

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyu silebilir tekrar açabilirdim ancak oradaki üyeler tekrar yorumlarını yapıp konumu tekrar rencide edebiliceklerdi bu yüzden böyle konu açtım rahatsız ettiğim veya herhangi birine yanlış anlaşıldıysam özürdilerim.
Düşe kalka öğrenilir biliyor musun? Hiç kimse kusursuz değildir. Yani bir şey senin gönlünce gitmeyince suçlu forum mu oldu burada? Anlayamıyorum.
Gönlümce giden bir şeyle alakası bile yok burada sadece önümün açılmasını istiyorum açtığım her konuya belli üyeler taciz edip konumu rencide ediyor silip tekrar yükleyincede silip tekrar yüklemem adı altında rencide etmeye çalışıyor ben burada ticaret yapıyorum ne forumu suçluyorum ne de başkasını ancak forum üyelerine ceza vermesi gereken siz olduğunuz için sadece sizden işinizi yapmanızı ve bu olayın tekrar başımı ağrıtmasını istemiyorum.

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bir de şunu düşünün anasayfa da satacaklarınız kısmı neden var veya neden biz onaylı satıcı tagı almak için ödeme yapıyoruz bu forum da market diye bir şey var ben belli bir konu üzerinden market ile ilgili pazarlıkla veya ticaretle ilgili konuşma yapabilirim buradaki yetkilerim bunun için var ayrıca konumu silip tekrar yüklememin sebebi sizin gibi üyelerin benim konularımı baltalamak ve rencide etmek için yapılan karşı bir hamledir şuanki konumu silip tekrar yüklerim ancak yine aynı şeyi yapıcaksınız?

Buna baltalamak denmez, sattığınız ürünler çok iyiymiş gibi kötü yorumları sildirmeye çalışarak sadece iyi yorumları bırakmaya çalışıyorsunuz. Yorum yapamayacaksak neden konu açıyorsunuz ki, çok iyi yorumlar mı yazalım yani, biz orada yaptığınız hataları söyledik, ancak her şeyde haklı çıkmaya çalışıyorsunuz, üstelik ortada bir baltalama yokken yorum yapanların cezalandırılmasını talep ediyorsunuz, söylediklerimin arkasındayım.

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buna baltalamak denmez, sattığınız ürünler çok iyiymiş gibi kötü yorumları sildirmeye çalışarak sadece iyi yorumları bırakmak. Yorum yapamayacaksak neden konu açıyorsunuz ki, çok iyi yorumlar mı yazalım yani, biz orada yaptığınız hataları söyledik, ancak her şeyde haklı çıkmaya çalışıyorsunuz, üstelik ortada bir baltalama yokken yorum yapanların cezalandırılmasını talep ediyorsunuz, söylediklerimin arkasındayım.
İyi ile kötü yorum yapmak mesele değil forum kurallarına ve ahlaki olarak uygun yorum yapmalısınız forum bunu gerektirir o konudaki bazı kişiler aynı hatayı değil de farklı hatalari dile getirdikleri açıkça belli oluyor ancak siz topluca haraket ettiğiniz için herhangi bir hatada takılıp kalıp aynı yorumu yapıyorsunuz @İnfumia üyesi de söylediği gibi fikrini dile getirdi ama siz yine aynı konuda yorum yaptınız bu bir rencide etmektir rencide etmek ve yorum kasmaktır amacınız baltalamak değil daha kötüsü rencide etmek baltalamak yinede engel olmaktır.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Gönlümce giden bir şeyle alakası bile yok burada sadece önümün açılmasını istiyorum
Tamam? Gönlünce gitmesi için önünün açılması gerekiyor. Bu forumda birçok satıcı var. Hepsi senin gibi istediğine ulaşsaydı neler olurdu düşündün mü? Burası herkese açık bir platform. Günlük binlerce üye etkileşimlerde bulunuyor. Ayrıca konuna yorum atanlarda aynı senin gibi projeler yapan kişiler.

İyi ile kötü yorum yapmak mesele değil forum kurallarına ve ahlaki olarak uygun yorum yapmalısınız forum bunu gerektirir o konudaki bazı kişiler aynı hatayı değil de farklı hatalari dile getirdikleri açıkça belli oluyor ancak siz topluca haraket ettiğiniz için herhangi bir hatada takılıp kalıp aynı yorumu yapıyorsunuz
Burada ise aklıma direkt şu takıldı. Neye göre hata? Kime göre? Yani burada üyelerin tepkisini toplaman ve olumsuz yönde yorumlar alman konuya yorum atan kişilerin mi suçu? Burada onları yargılayamayız. Görüşleri olumsuz yönde. Olumluya çevirebilmek "Hata yapıyorsunuz!" diyerek olacak bir şey değil.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Her yorumda bize sallamayı bırakın artık. Konunuza yazdığım mesajta abzürt bir şey göremiyorum. Konuya silinen mesajlarımıda kabul etmiyorum. Sizinle alakalı bu bir değil, iki değil. Bende dahil olmak üzere forumun idda ediyorum ki %99 u "KaanToogmudur" o hariç. Hepsi sizden şikayetçi. Konuya atacağım son mesaj budur. Geri cevaplama yapmayacağım. Sadece haklı sanmasın arkadaşı.

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sözünüzün arkasındaysanız tekrar resimleri gösteriyim sizinle ilgili olanları @YuzbasiTr aynı konuda ilerleyip tekrar tekrar aynı hatayla ilgilendiğiniz ve konuyu rencide etmeniz açıkçası pek iyi bir şey değil umarım kendinizi düzeltirsiniz umarım iyi bir deneyim yaşarsınız umarım hayatınız mutlu geçer.

116504