Bu forumda insanların nesi var?

YuzbasiTr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sözünüzün arkasındaysanız tekrar resimleri gösteriyim sizinle ilgili olanları @YuzbasiTr aynı konuda ilerleyip tekrar tekrar aynı hatayla ilgilendiğiniz ve konuyu rencide etmeniz açıkçası pek iyi bir şey değil umarım kendinizi düzeltirsiniz umarım iyi bir deneyim yaşarsınız umarım hayatınız mutlu geçer.

Ekli dosyayı görüntüle 116504

Ben orada rahatsızlığımı dile getirdim bunda bir sakınca göremiyorum, @İnfumia yorum yaptığında forumdaki herkesi temsil mi etmiş oluyor? Hayır. O nedenle bizde orada kendi rahatsızlığımızı dile getirdik, Ek olarak mesajın sonuna bakarsan tek konu açman daha iyi olacaktır yazdım, öneri anlamında bunu yazdım. Ancak siz hala rencide olarak algılıyorsunuz. Asıl şu an sizin yaptığınız bizi rencide ediyor.

KodBağimlisi

Hayatta hiç kimse için ağlamaya değmez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her yorumda bize sallamayı bırakın artık. Konunuza yazdığım mesajta abzürt bir şey göremiyorum. Konuya silinen mesajlarımıda kabul etmiyorum. Sizinle alakalı bu bir değil, iki değil. Bende dahil olmak üzere forumun idda ediyorum ki %99 u "KaanToogmudur" o hariç. Hepsi sizden şikayetçi. Konuya atacağım son mesaj budur. Geri cevaplama yapmayacağım. Sadece haklı sanmasın arkadaşı.
Şikayetçi mi neye göre şikayetçi kime göre şikayetçi şikayet dediğiniz şey bir sebebe dayanmalı hangi sebeb bulunuyor bunu dile getirin ondan sonra söz veriyorum size haklı ve doğru bir şekilde cevap vericeğim

Tamam? Gönlünce gitmesi için önünün açılması gerekiyor. Bu forumda birçok satıcı var. Hepsi senin gibi istediğine ulaşsaydı neler olurdu düşündün mü? Burası herkese açık bir platform. Günlük binlerce üye etkileşimlerde bulunuyor. Ayrıca konuna yorum atanlarda aynı senin gibi projeler yapan kişiler.

Burada ise aklıma direkt şu takıldı. Neye göre hata? Kime göre? Yani burada üyelerin tepkisini toplaman ve olumsuz yönde yorumlar alman konuya yorum atan kişilerin mi suçu? Burada onları yargılayamayız. Görüşleri olumsuz yönde. Olumluya çevirebilmek "Hata yapıyorsunuz!" diyerek olacak bir şey değil.
Tekrar ediyorum amacım kimseyi suçlamak veya kınamak değil amacım konumu rencide edenlerin haksız yere aynı hatalar üzerinde duranların cezalarının verilmesi üyelerin tepkisini topladığımı sanmiyorum ben bir konu açıyorum başlığı ilgi çekici olduğu için veya insanların ilgisini çektiği için insanlar hep başlık altında şu şekilde bu şekilde rencide ediyor insanların ilgisini çektiğim için insanların rencide etmesine maruz kalamam kötü yorum tabi ki olur 1 2 olur 3 olur ancak kötü yorum dediğiniz şurada hata yapıldı veya burada hata yapıldı ancak bu üyeler burada hata yapıldı burada hata yapıldı diye tekrarliyor tekrarliyor rencide edercesine sanki toplu haraket eder gibi bu bir açık platform evet ancak insanların rencide edilmesine veya asılmasına sebebiyet vericek bir durum olmadığını görmenizi istiyorum.

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben orada rahatsızlığımı dile getirdim bunda bir sakınca göremiyorum, @İnfumia yorum yaptığında forumdaki herkesi temsil mi etmiş oluyor? Hayır. O nedenle bizde orada kendi rahatsızlığımızı dile getirdik, Ek olarak mesajın sonuna bakarsan tek konu açman daha iyi olacaktır yazdım, öneri anlamında bunu yazdım. Ancak siz hala rencide olarak algılıyorsunuz. Asıl şu an sizin yaptığınız bizi rencide ediyor.
@İnfumia adlı üyenin yaptığı yorumu dikkate alarak başlığı değiştirdiğimde ise şu yorum nedir peki?
116505

Ek olarak başka konu açmamı dile getirdiniz ancak burada söylediğiniz şey de "hergün son konularda görmek rahatsızlık verici açıkçası bir sübliminal mesaj gibi yayman hoş bir davranış değil" Ancak şimdide yeni konu açmamı istiyorsunuz bir çelişki göremiyor musunuz konuştuklarınız da?
116506

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Sizi suçlamıyorum kimseyi suçlamıyorum.
Benim sadece tek isteğim bu üyelerin cezaları verilmesi ve yine aynı şeyin tekrarlanmasını önlemektir kimseyi suçlamıyorum ancak davranışınız ve haraketleriniz ne forum kurallarına göre ne de bu forumun düzenine ben ticaret yapmak için tüm yetkilerimi satın aldım tek derdim iyi bir iş performansı ve hizmet performansı sergilemek başka bir niğetim yok herhangi bir üye tarafından böyle bir rencide konusu olmak istemiyorum hem kendim için hem ilerideki müşterilerim için.
Mesajlarını öyle bir yazıyorsun ki sanki yetkimi kötüye kullanıp forumdaki tüm kuralları çiğnemişim. Özellikle her mesajında üstüne basa basa benden bahsedip beni etiketlemen bunu açıklıyor.

Tıpkı forumda beni eklediğiniz özel mesajlaşmada, yazdığım birkaç mesajın sonunda belirterek söylediğim şey gibi: Kendi aranızda yaşadığınız paralel evrenin saçma olaylarıyla beni ilişkilendirmeyin. Her hoşunuza gitmeyen mesaj görüşünüzde ya İnfumia adlı üyeyi ya da beni etiketliyorsunuz. Tekrar tekrar açık bir şekilde söylüyorum; bu durumdan son derece rahatsız oluyorum. Umarım sonra ki isyan konularınızda beni etiketlemezsiniz.

KodBağimlisi

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
çok fena cringe oluyorum yapma böyle şeyler nolur aaaah
Sen de mi britüs diyesim geldi ancak haklı olduğumu tek başıma olsada savunucağım çünkü artık konularımın altında toplu mesaj atar gibi her üyenin aynı mesajını görmekten sıkıldım sanki dünyaya konularımı rencide etmek için gelmişler.