INFUMIA l Hakkımızda Ortaya Atılan Yalanlara Karşı Birlik Olduk! #İnfumiaAilesi

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Kısa yoldan çözüm üretmek varken dahada konuyu uzatıyorsunuz.
Konuyla alakalı açıklamayı yönetimden izin alarak tek seferliğine açtık. Merak etmeyin.

avukatıma şikayet edeceğim donuna kadar alacağım Ekli dosyayı görüntüle 117188
Derdin ne bilmiyorum, mesajların sahte olduğunu belirtmiştim. Konuyuda ekstra uzatmayacağım. Dün paket atacağım dedin onuda bekliyorduk. Fakat artık beklemiyoruz :)

Neyse iyi günler.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuyla alakalı açıklamayı yönetimden izin alarak tek seferliğine açtık. Merak etmeyin.

Derdin ne bilmiyorum, mesajların sahte olduğunu belirtmiştim. Konuyuda ekstra uzatmayacağım. Dün paket atacağım dedin onuda bekliyorduk. Fakat artık beklemiyoruz :)

Neyse iyi günler.
dalgasını geçiyorum ayrıca web siteniz bile doğru düzgün çalışmıyor neden paket için uğraşayım ki :(

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Şu forumda ne olaylar dönüyor yaw..

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konu ne bir itiraz ne de tartışma konusudur.
Bu konu bir bilgilendirme konusu olup konu altından itiraz veya tartışma yapan üyelerin bu konuya mesaj atma izinleri alınmış, mesajları silinmiştir. İtiraz veya tartışma çıkaran yeni kişiler olursa gereken işlem onlara da uygulanacaktır.
Herhangi bir işleme itiraz için Forum Destek bölümünü kullanabilirsiniz, iyi forumlar.

Ferdifalanfilan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sohbetlerin bitmesine çok sevindim acıkcası herkes emeğinin bin katını alsın.