INFUMIA l Hakkımızda Ortaya Atılan Yalanlara Karşı Birlik Olduk! #İnfumiaAilesi

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali

Tüm konularla alakalı genel açıklamadır.

Uzun zamandır forumda gereksiz bir şekilde adımıza çıkarılan Photoshop ile düzenlenmiş sahte mesajlar, kötülemelerle alakalı tüm mesajları, konuları bugün içerisinde İnfumia ailesinin katkılarıyla engelledik.
KB adlı arkadaşın müşterisine açtırdığı konuda Photoshop ile yapılmış sahte bir görsel belirlenmiştir. Konuyla alakalı elimizde;

57 Ekran Görüntüsü
2 Saat 17 Dakika Ses Kayıdı
7 Dakikalık Mesajların Photoshop Olmadığına Dair Video Kaydı

bulunmaktadır. Konuyla alakalı gerekli bilgiler yöneticilere aktarılmış olup, yapılan tüm karalamaların asılsız olduğunu belirtmek istiyoruz.

Gün içerisinde açılan İnfumia ve Hydref'in yaptıkları temalı konuda bulunan resimlerle alakalı cevabımın sadece "Güzel Photoshop" olduğunu görmüşsünüzdür. Bir kısım kişilere ulaşıp kanıtları sunduktan sonra arkamızda olduğunu söylediler. Bazıları maalesef mesajlarla bizi yargıladılar. Canları sağolsun.

Demem o ki, olay çözülmüş olup, gerekli yaptırım uygulanmış ve adımıza çıkarılan saçma ve asılsız karalamalar amacına ulaşamamıştır.

Forum Gamer ailesine ve İnfumia Projesi isimli Discord sunucumuzdaki üyelerimize, müşterilerimize bir kez daha teşekkür eder,
Hayırlı Ramazanlar dileriz.

06.05.2019
İnfumia Yönetim Ekibi

------ * ------

Tüm bunlara ek olarak; bugün açılan konunun KB'nin müşterisi tarafından KB'nin isteği doğrultusunda açtırıldığı belirtilmiştir.
Dün gece saatlerinde ettiği küfür sebebiyle özür dilediği, ailesi hakkında herkese ayrı yalan konuşup insanlara kendisini acındırmaya çalıştırdığı da belirlenmiştir. Pek uzatmayı artık gerek görmüyorum. Kendimizi akladık. :)

Tüm bunlara inanmayanlar öncelikle bize ulaşıp video ve ses kayıtlarını canlı canlı görebilir, eğer isterlerse Gamer yönetimine bu konu hakkında merak ettiklerini sorabilirler.

Konuyla alakalı bizlerin arkasında durup, yalan beyanda bulunan arkadaşlara inanmayanlara çok teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

Hydref

Grafiker
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Infumia ekibine öncelikle teşekkür ediyorum.Zamanında çok uğraştım bu herifle ancak gücüm tek başına yetmemişti.Sayenizde güçleri birleştirip bunlar gibi dolandırıcılardan kurtuluyoruz.Sizin kaliteniz zaten ortada,sizi yargılayanlar;sizi gerçekten takip etmeyenlerdir,sevmeyenlerdir.Siz dik durmaya devam edin.Gelişmeye,yükselmeye devam edin.Bir kardeşiniz olarak azıcıkta meslektaşınız olarak sizi desteklemeye,arkanızda olmaya devam edeceğim.

Saygılarımla,Hydréf.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bu tarz olaylara inanacağımızı sandı sanırım arkadaş. Milleti saf yerine koyarak yaptıkları takdire şayandı.
Ne olursa olsun, kim ne derse desin; her zaman arkanızdayız. :şapka:

C

CAN147_

Ziyaretçi
Discord sunucunuzdan neden engellediginizi sorabilirmiyim ?​

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aileden kastığınız nedir merak ettim?

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
hmm genelde bu aile kelimesi kullanan insanlar biraz gerçekçi olmuyor umarım siz öyle değilsinizdir.
Bunu discord sunucumuza katılarak görebilirsiniz. Hatta size güzel bir yetki ayarlayıp her odacığı görüp incelemenizi sağlayabilirim

Son düzenleme:

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Öncelikle forum yetkilisi ve üye arkadaşlara burdan teşekkürlerimi iletiyorum. ( AtomyTr, Cranky , Darkkandadr , İnfumia Bycakr, AdexTr,
YuzbasiTr, Hydref) ve niceleri.
Bu konular hakkında İnfumia aliesi ile birlikte hareket ettik.
İnfumia hakkında ortaya atılan çoğu haber yalandır.(bilgim dışında olanları bilmiyorum)
Birçok konuda herkeze yardımcı olan infumia ekibi haklıların arkasında, hakızların karşısında durarak kendini belli etti.
Diyebileceğim tek şey sağolun varolun.

İnfumia Ekibinin ve Özellikle ByCakr'ın her daim arkasındayım.
@İnfumia hayatta başarılar. iyi çalışmalar.