Ayda 36.700 TL kazanmak ister misiniz ?

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ayda 36.700 TL kazanmak istiyorsanız.
Burada durmayın Ay'a gidin

:yıkıl::yıkıl::yıkıl::yıkıl::yıkıl::yıkıl::yıkıl::yıkıl::yıkıl:

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam ciddileşiyoruz.

1. Harekete geçin
Birinci ders gerçekten bir şey yapmak. Çok sayıda insan ne yapmak istediğini söyler durur ama gerçekleştirmez. Pascia, “Eğer harekete geçmezseniz asla başarılı olamazsınız” diyor.

2. Yanlış yapmaktan korkmayın
İkinci ders azmetmekle ilgili. Hatalar her zaman olabilir. Pascia kendi işinde de çok deneme yaptığını, bir sürü hatayla karşılaştığını anlatıyor. Çoğu insanın deneyip başarısız olduğunda per ettiğini söyleyen Pascia, “İnsanların neden başarılı olamadıklarını anlayabiliyorum. Başarısızlık avantajdır. İnsan hatalarını görüp ancak daha iyi olabilir” diyor.

3. Odaklanın
Üçüncü ders odaklanma. Konuyu belirleyip onda sabit kalmak gerekiyor. Pascia, “Dikkati başarmak istediğin konuda toplayınca daha çok büyümemek için bir sebep kalmaz” diyor.

4. Etrafınızda pozitif insanları tutun
Doğru çevre çok önemli. Sizi destekleyecek, ilham verecek, cesaretlendirecek ve yukarı kaldıracak kişiler etrafınızda olmalı. Pascia’ın ailesi girişimcilik yapıyor. Kendilerine ait bir kahve dükkanları var ve hayat şartlarından mutlular. Pascia ise hırslı bir çocuk ve kendini sürekli geliştirmek istiyor. Bunu yaparken de maddi hiçbir destek beklemiyor, yalnızca manevi desteğe ihtiyaç duyuyor. Pascia, “Eğer çevrenizde negatif ve başarısız insanlar varsa sizi de kendileriyle birlikte aşağı sürüklerler. Pozitif insanlar sizin odaklanmanıza yardımcı olur” diyor.

5. Rahat olmayın
Başarılı olmak istiyorsanız sürekli ileriye gitmelisiniz. Pascia kendi işini adım adım büyüttü. Önce 100 dolar aylık geliri olan Pascia, bunu kazanınca arkasına yaslanıp işi bırakmadı. Ufak değişiklikler yaparak ayda bin dolar kazanmayı başardı. Buna rağmen rahatlamayan Pascia, yaptığı işi daha ileriye götürmek için uğraşmaya devam etti ve adım adım bu noktaya ulaştı. Şimdiki hedefi ise ayda 100 bin dolar kazanmak.

Pascia,, “Çoğu insan hedefini gerçekleştirdiğinde mutlu olur ve devam etmez. Eğer rahatlamazsanız işinizi büyütmeye ve hedeflerinizi artırmaya devam edersiniz.” ifadelerini kullanıyor.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aya gitmek daha mantıklı geldi hadi görüşürüz :fratmania::fratmania::fratmania::fratmania::fratmania::fratmania::fratmania::fratmania::reuben:

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
@PASCIA Sen Ayda 36.700 kazanınca bu konuyu konuşalım.

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Galiba Ay'a gideceğim.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali