Guardians of Adelia [Açık Beta]

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.14 sürümü yavaş yavaş düzelmeye başladı. Kendi kodlarımı test edebiliyorum artık en azından. Bugün pet sisteminin hatalarını giderdik.
119454

119455

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hikaye tamamlandı: https://guardiansofadelia.com/lore.html
Hikayenin sonunda bir villain(kötü düşman?) oluşuyor. Hikayenin devamını ana görevleri yaparak öğrenebilceksiniz. Ana görev serisini, yapabilirsem, farklı dallara ayırıcam. Farklı seçenekler farklı sonuçlara yol açabilir.

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
120236
120237
Mesleklerin tasarımına başladım, kod temeli hazır olduğu için bi kaç güne biter.
120238

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok karışık olmamasına dikkat et. Her şeyi düzenli ve sade yap senin tarzın.
Zaten resimde gördüğün ayrım basitleştirmek içindi. 8 sınıf olduğu için bi menuye sığmıyolardı, her mesleğe iki farklı üretim türü vererek ikiye bölmüş oldum. :)

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar ciddi anlamda vaktini ayırıp görev senaryosu yazımında yardım etmek isteyen varsa bekliyorum. Kodlama %99 bitti ama tek başıma fazla yük olmaya başladı bu remake. İçerik üretmek için yardım bekliyorum veya projeye ara vermeyi düşünüyorum.

BilalTrkmn_MT

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer Hala Yardım Lazımsa Vaktimi ayırabilirim Genelde Günlük Uyuma Vaktim Gece 5-6 Oluyor Oyuzden Vaktimi Ayırabilirim. Ancak Eğer Bana Ulaşıcaksanız Discord Adresimi Vereyim Forumda Pek Fazla Vakit Geçirmem

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ciddi anlamda vaktini ayırıp görev senaryosu yazımında yardım etmek isteyen varsa bekliyorum. Kodlama %99 bitti ama tek başıma fazla yük olmaya başladı bu remake. İçerik üretmek için yardım bekliyorum veya projeye ara vermeyi düşünüyorum.
Her türlü yardımcı olmaya çalışırım :)