[BAKIMDA] SONVİTA > Modern mmoRPG * Dükkan * Polisler ve Çeteler * Soygun Çeşitleri * Astronotlar * Silahlar 3D * Görevler * Level Sistemi <

UndeadOkuz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tasarımcı arıyorsanız Discord Hesabım Nikbon#2379

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
SUNUCU TEKRAR AKTİF
(konuyu düzenleme yarıda kaldı tamamlayacağım.)

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başlıkta "SONVİTA" yazısını görünce bir efsane olduğunu anlamıştım

Liwany

Yaşa Mustafa Kemal Paşa!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel server başarılar dilerim bir ara deneyeceğim.

AsimowHS_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
serverinizin çok uzun süredir oyuncusuyum ve gereksiz yere ban yedim raxel isimli kurucu beni başkasının evine ./sethome çektiğimi düşündü aslında evin yanında bomba atıp kendimi zıplatarak evin üstüne atlamıştım lütfen ilgileniniz ! evet oraya sethome çekmiştim ama uyarıdan sonra oraya ./home çekmedim saten ./sethome u değiştirmeden banladı açıklamama dahi izin vermedi

AsimowHS_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
serverinizin çok uzun süredir oyuncusuyum ve gereksiz yere ban yedim raxel isimli kurucu beni başkasının evine ./sethome çektiğimi düşündü aslında evin yanında bomba atıp kendimi zıplatarak evin üstüne atlamıştım lütfen ilgileniniz ! evet oraya sethome çekmiştim ama uyarıdan sonra oraya ./home çekmedim saten ./sethome u değiştirmeden banladı açıklamama dahi izin vermedi
sağolun raxel yardımcı oldu ilgilendi

motor789

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
S.A Ben swdeki motor789 öncelikle swde adalet diye bir kavram bulunmamaktadır Raxel adlı yetkili kafasına göre insanlara laf sokmaya çaılışıp ban atmaktadır adımıza bir sürü sahte ss çıkartıp bunları ban sebebi diye göstertmektedir ancak o sslerin sansürsüz halleri bende mevcuttur ve onu swde ifşa ederken ban yemişimdir Kurucu Axel yetkilini düzgün seç ve bana facebooktan ulaş Kuzey Şahin sana raxelin yaptığı tüm çirkefliklerin ssini atıcam ve ip atan adamı koruyup onlara yardım edip biz bir şey yaptığımızda hemen tehtid eden bid admin (korudugu adam vip yani adalet yok) yeni geleceksiniz adalet olmadığı için gelmenizi pek önermem çünkü Raxel adlı admin sizide banlayacaktır ve kendisi daha önce bu sebeplerden bir arkadaşıma ban attığı için yetkisi alınmıştır tekrar raxelin yetkisinin alınmasını ve banlarımızın açılmasını istiyorum fc den ulaşırsan tüm her şeyi ssleriyle beraber anlatıcam axel :)

fakeanduin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Not Sunucu hala açık galiba en son baktığımda açıktı
ilk anlar eğlenceli sonra çok sıkıcılaşıyor resimlerdeki bazı şeyler oyunda yok ve oyundaki çoğu kişi küfür ediyor veya ağla gibi şeyler yazarak oyundan Bıktırıyolar Bunun dışında fazla yapacağımız şey yok oyunda
Oyunda yapılacak şeyler:İnsanları deli edene kadar öldürmek banka soymak bide dalga geçmek Bu kadar.

Sunucuya Puanım: 1.2= Oynamaya değmez.
Önceki verdiğim puan 1.8

Puan düşürme Sebebim: Gelen oyunculara ban atmak.

Son düzenleme:

Bekirc15

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
her şey güzel ama kurucu ile iletişime geçebilmek için bilgileriniz oyun içinde yok

Son düzenleme:

UndeadOkuz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
White List de değilsin diyor, kayıtmı yaptırmak gerekiyor?