TonikMC.keyubu.com 1.14.3 Survival! Hep Yeni Sımsıcak Bir Sunucu! Saçma Sapan Gereksiz Eklentiler YOK! | LAG Sorununu Kökten Çözdük! |

SpartanSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Tonikmc.keyubu.com
Oyun Sürümü
1.14.3
Sunucu Slotu
64
Sunucu Türü
Hayatta Kalma | Survival
127704

127705

127706

127708

127709

127710

127711

IP: TonikMC.keyubu.com
1.14.3
Survival

İYİ FORUMLAR.

Ekli dosyalar

• sistemler.png
    sistemler.png
    193.1 KB · Görüntüleme: 291
Son düzenleme:

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Klasik sunuculardan sürüm dışında bir fark göremedim açıkçası, vanilla geliştirilmeye çalışılmış konu tasarımı geliştirilebilir başarılar.

SpartanSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Klasik sunuculardan sürüm dışında bir fark göremedim açıkçası, vanilla geliştirilmeye çalışılmış konu tasarımı geliştirilebilir başarılar.
Eleştiriniz için teşekkürler bunu dikkate alacağız. Konu tasarımı değiştirilmiştir.

Son düzenleme:

Ra1nbowBoy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımından sunucunun kalitesiz oluşu bariz bir şekil de belli oluyor, ayrıca sunucuda ki rehber yetkilerini kötü amaçlı kullanıyor fazlasıyla kolay bir sunucu

SpartanSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımından sunucunun kalitesiz oluşu bariz bir şekil de belli oluyor, ayrıca sunucuda ki rehber yetkilerini kötü amaçlı kullanıyor fazlasıyla kolay bir sunucu
Konu tasarımı hakkında bir şey söyleyemem gayet haklısınız. Şahsen sunucuda kendim bulunmaktayım ve gerektiğinde yardımcı oluyorum. Rehberimizin herhangi bir yetkisini gereksiz kullandığına şahit olmadım. Eğer rehberimizin yetkisini kötüye kullandığını söylüyor iseniz lütfen ekran alıntısı bu konuyu destekleyin.

Umarım event sırasında hile kullanıp Jail ile cezalandırılan oyuncu değilsindir.

Ra1nbowBoy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı hakkında bir şey söyleyemem gayet haklısınız. Şahsen sunucuda kendim bulunmaktayım ve gerektiğinde yardımcı oluyorum. Rehberimizin herhangi bir yetkisini gereksiz kullandığına şahit olmadım. Eğer rehberimizin yetkisini kötüye kullandığını söylüyor iseniz lütfen ekran alıntısı bu konuyu destekleyin.

Umarım event sırasında hile kullanıp Jail ile cezalandırılan oyuncu değilsindir.
Forum konunuza kötü yorum gelince hemen hile kullanan oyuncu damgası vurmanıza bayılıyorum <3

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Eleştiri düzenlendi.

Son düzenleme:

SpartanSurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
╔════════════════════════════════╗
★ Eleştiri Puan Cetveli ★
★ Sistemler(Pluginler,Skriptler vesaire): 8/10 (İyi)
★ Oynanış Seviyesi: 10/10 (Mükemmel)
★ Emek Seviyesi: 10/10 (Mükemmel)
★ Konu Düzeni: 6/10 (Orta)
★ Yetkili Kadrosu: 10/10 (Mükemmel)
╚════════════════════════════════╝

Sunucuya girdiğimde gayet samimi ve hoş olduğunu söyleyebilirim özellikle Türkiye lokasyonlu olmasıyla mütevellit 9ms ping ile oynama zevkiyle survival sunucusu, hosting konusunda biraz geri kalsa dahi oyunculara sunulabilcek en iyi sunuculardan biri ve yaptıkları satış fiyatının 5 TL Gibi cuzi fiyatlarla başlaması ilgimi çok çekti. Discordda Kurucunun oyuncularla grupça sohbet etmesi gayet hoş. Tick Rate den biraz lag olsada oynanamaz! Gibi bir seviyede değil onu da en kısa sürede çözüceklerine inanıyorum.

Sunucunuza yıldız vermem gerekse idi: ★★★★
Sistemler: Sunucuda bulunan sistemlere verdiğimiz puan.
Oynanış Seviyesi: Yeni bir oyuncu gözünden oynanabilirlik seviyesi.
Emek Seviyesi: Sunucuda oyuncunun oynanış becerisi fark etmeksizin oynanabilir mi mesela ortalama bir oyuncu sunucuda rahatça oynayabilir mi bunun puanı.
Konu Düzeni: Sunduğunuz sunucunun bu forum üzerindeki yaptığınız şekil serpiştirilmeleri vesaire. Tasarımına verdiğim puandır.
Yetkili Kadrosu: Yetkili kadrosu sunucuyu oluşturan bir gruptur bunlara saygımız sonsuz fakat puanlamamız gerekirse işte puan burda.
Öncelikle eleştiriniz ve değerlendirmeniz için çok teşekkür ederiz. Sunucumuzda ki LAG sorununu çözmüş bulunmaktayız.
İyi Forumlar!

Son düzenleme: