Ruling< >Şehir'De Hayatta Kalma Müccadelesi< >Zombie RPG< >Görev,Lvl zombi,Boss,3D.Silah,KaynakPaketi,

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruling Network
RPG Güncellemeri ! = kaynak paketi, 3D silahlar, Lvl zombi + bosslar, Beklemede Kalınız Yapım Aşamasında'dır !
Tahmini Açılış Süres: 20.07.2019
Not: Daha erken olabilir'de .
Güncel.png

SelimErgin

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Discord verseniz güzel olur herkes takip edebilir

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Selam, ilk olarak tasarıma fazla gerek duymuyorum ki iyi anlatım 2. olarak sistemlerimiz eklenmekte çeşitli ve güzel sistemler ekleniyor map olarak'da daha tam görmemişsiniz, birazdan detaylı paylaşacağım yorumunuz için teşekkürler.
+ Olarak daha önce Gerçek Hayat RPG Sunucusu açmıştım +30 ve 50 arası oyuncu girmişlerdi ve sevmişlerdi bunuda gitikce güzelleştirip güncelliyoruz.
Şuana kadar egoistçe söylemiyorum ama tüm rpg sunucularını oynadım kurduğunuz sunucunun ismi ne idi ?

Juke

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucunun ana fikri ve tren sistemi kulağa hoş geliyor. Umarım en kısa sürede sıkıntısız bir şekilde açılır. Bu arada Discord ile ilgili bi sıkıntınız varsa yardımcı olmak isterim.

fakeanduin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu Sabırsızlıkla Bekliyorum.

Son düzenleme:

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalr,
Ben modlu rpg ve DayZ onuyorum ve böyle eski şehirli mapler arıyorum.Sizce neredeb bulabilirim?

Werner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gençler söylemeliyimki hayalleriniz suya düşebilir çünkü sunucu RPG değilde Skyblock olacak sadece zombi rpg warp olarak açılacakmış. Zombi rpg den de zombi öldürüp skyblocktaki adamıza bir şeyler yarayacakmış herhalde yani pek umutlanmayın derim. Bunlar benim gördüklerim yani chatte .

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Gençler söylemeliyimki hayalleriniz suya düşebilir çünkü sunucu RPG değilde Skyblock olacak sadece zombi rpg warp olarak açılacakmış. Zombi rpg den de zombi öldürüp skyblocktaki adamıza bir şeyler yarayacakmış herhalde yani pek umutlanmayın derim. Bunlar benim gördüklerim yani chatte .

Öyle bir şey varsa rpg alanında konu açmaları saçma olur.

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bütün sorularını teker teker cevaplamaya çalışacağım. Yorumun ve merakın için teşekkür ederim.
Öncelikle ne zaman açılacağı ile ilgili tam bi tahminimiz yok çünkü ekibimiz çok sıkı bi şekilde çalışıyor ve dün 12 saat boyunca çalışıldı bu tembo ile çok yakın bi tarihte açılacağını düşünüyorum . Size eksiksiz bi rpg sunmak istiyoruz amacımız bu. bu yüzden en ince ayrıntıya kadar (haritada uygunsuz bir blok bile) bizim için cok fazla önemli.
Site adresi ile ilgilenecek , dikkatiniz için teşekkürler.
Evde ki sandıklara ilgili şöyle bi düşüncemiz var ,daha doğrusu kurucumuzun . Sürekli olarak güncellenecek eşyalar .
Pubg loot fikrini açıkçası Cok beğendim bunu kurucumuz ile özel olarak görüşeceğim Cok teşekkürler.
Telefon , araba scriptlerini kurucumuz yazıyor ve kendisinin java bilgisi gerçekten cok yüksek ve iyi şeyler ortaya çıkıyor. Sana küçük bir spoiler versem sanırım sorun olmaz (tren projemiz de var , hatta tren yapıldı bile sadece yazılımı kaldi :) )
Bot fikrinde cok yaratıcı bunuda kurucu ile görüşcem .
Yorumunuz için teşekkür ederim, projemiz açıldığı zaman sizi sunucumuzda görmek istiyorum iyi günler.
tren sistemi zombi roleplay de nasıl işlicek yani eger metro tramvay tarzı bisiyse zombili sehirde elektrik nasıl olcak
onun yerine araba eklense benzin falan olsa iyi olur

Patteskalp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar server aslında opskyblock maalesef şehir ve zombi olayı warptan ibaret :(

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben bu mapı nerden hatırlıyorum acaba ? :D