AÇIK play.undernetwork.xyz UNDER NETWORK 1.8 1.11 Kralık Sistemi - Evlenme - Pvp - Özel Ench - Çeşitli Spawnerlar - Token ENCH BASMA ! Ve Dahası

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hosting şirketimiz tarafından sunucumuz bakıma alınmıştır gün içinde açılması beklenmektedir

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sistemler ve konu tasarımı oldukça iyi , haritalar biraz daha geliştirilirse problem kalmayacaktır. Başarılar dilerim.

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sistemler ve konu tasarımı oldukça iyi , haritalar biraz daha geliştirilirse problem kalmayacaktır. Başarılar dilerim.

Yorumunuz için teşekkür ederim harita konusunda haritalarımı kendim yapıyorum biraz ondan kaynaklı ola bilir ama yakında ufak bi build takımı ile anlaşmayı düşünüyorum

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
10.08.2019 21:55 Güncellemesi.

Tüm banlar açıldı genel af çıkarıldı.
Sunucu içi temel aksaklıklar çözüldü.
Belli başlı bazı göze çarpmayan buglar fixlendi.
Oyun içi fps sorunları çözüldü
-/warp menüsü düzenlendi
-/tavuk menüsü güncelendi
-/warp coin günecenlendi
Sunucu içi duyuru bölümleri tekrar güncellendi.

Bayram gelmiş hoş gelmiş
Sunucu içi özel bayram indirimleri aktif edildi.

Sunucu açıldı iyi oyunlar
+50 de event olucak.

BY_MAFYA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar geçenlerde bu sunucuda oynamaktaydım ve sunucudaki admin tarafından banlandım aramızdaki diyalog bu şekilde oldu sizden ricam emeklerinizin boşa gitmesini istemiyorsanız önce yönetimle bir konuşun bu tarz şeyler sizinde başınıza gelmesin
132043
132044

132045

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Arkadaşlar geçenlerde bu sunucuda oynamaktaydım ve sunucudaki admin tarafından banlandım aramızdaki diyalog bu şekilde oldu sizden ricam emeklerinizin boşa gitmesini istemiyorsanız önce yönetimle bir konuşun bu tarz şeyler sizinde başınıza gelmesin
tnt'nin yasak, hilenin serbest olduğu bir survival sunucusunda böyle şeylere şaşırmamak lazım.

Son düzenleme:

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tnt'nin yasak, hilenin serbest olduğu bir survival sunucusunda böyle şeylere şaşırmamak lazım.

Söylediğin tamamen karalamak için söylediğini kabul ediyorum mc sunucumuz 1.8.2 yani tnt açık olması imkansız bişe sebebi sunucuda 95 adet aktif pl paketi var scripleri saymıyorum şu an tnt açılsa bi gece çoğu oyuncu oynu bırakır saçma bi hareket çoğu büyük sunucu bile piston sistemine izin vermiyorlar sen bana tnt kapalı lafı yapıyorsun hile serbest ama hilenin serbest olmadığı orman2 mizde var iyi okumamışsın kardeşim iyi forumlar

Son düzenleme:

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Öncelikle sunucuda yetkili hakaret zaten ban sen ban yememişsin yinede siyaset sınırsız mute burada gönderme yapıyorsun atılmamış ama ben iyi geceler ben çıkıyorum yazıyorum mal *** yazıyorsun yerimde kim olsa ban atar 3 aydır sunucu açık 1 kere bile olsun sıfırlanmadı ddos yedi kapanmadı ki kapanmayacakda şimdi burada gelip karalamanın bi anlamı yok başka bi sunucuda oynaya bilirsiniz iyi forumlar emek versen rütbenin oyuncu olacağını sanmıyorum o yüzden gülüyorum

EmokiKunCA

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
işini harika yapan server oynadığınza pişman olmayacaksınız :p

heyhex

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hile serbest yapılan sunucular çok yaşamıyor. Geçmiş olsun. Zaten hiçbir mantığı yok, kemik kitle oluşturamazsınız sadece çocuk eğlendirirsiniz hileyi serbestleştirerek. :)

UnderNetwork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hile serbest yapılan sunucular çok yaşamıyor. Geçmiş olsun. Zaten hiçbir mantığı yok, kemik kitle oluşturamazsınız sadece çocuk eğlendirirsiniz hileyi serbestleştirerek. :)

3 Aydır açık olan sunucuda ozaman kemik kitle olmasının sebebi ne acaba günümüzde hilesiz survival server varmı acaba ben dediğim 2 gibi 2 tip ormanımız var birinde hile serbest diğerinde kapalı