Animasyon projesi-Nuked Civilians1(Patlamış İnsanlar)

TRPixelServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar okulda pivot animator ile yapığım bir animasyon calısmamı internete attım ama yeterli izlenmeye ulaşamadı.
Kısa olduğuna bakmayın baya baya 2 saatlik emek var uzerinde:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Şuna 2 saat harcamanı tebrik ediyorum, arada ki yemek yeme ve Youtube'dan Enes Batur izleme molaları da süreye dahil mi?

TRPixelServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şuna 2 saat harcamanı tebrik ediyorum, arada ki yemek yeme ve Youtube'dan Enes Batur izleme molaları da süreye dahil mi?
Yemek yedik ve ben Enes batur sevmiyorum onları kuccuken izlerdim simdi izlemiyorum. Sen gec dalganı dene indir pivot animator bak bi ne kadar zor herseyi mukemmel yapmak icin calısmassan yarım yamalak olur anca yurumeyen cin ali yaparsın

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Dostum, bir şeyler yapmaya çabalıyorsun bu çabanı sevdim fakat kendini geliştirmelisin.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yemek yedik ve ben Enes batur sevmiyorum onları kuccuken izlerdim simdi izlemiyorum. Sen gec dalganı dene indir pivot animator bak bi ne kadar zor herseyi mukemmel yapmak icin calısmassan yarım yamalak olur anca yurumeyen cin ali yaparsın
Bak açar 5 dakika da oscarlık film yapar rezil ederim seni.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Akıcılık ve pozlar konusunda çalışman gerekiyor. Bu tür animasyonlar acemi biri için 2-3 saat sürebilir elbet (yönettiğim animasyon topluluğundan biliyorum) ama direkt olarak bu tarz şeyler yapmak yerine ilk önce koşma, yürüme, zıplama gibi temel konularda kendini geliştirmelisin. :cay: