HardBone

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba kardeşlerim, dostlarım! ben Swoxhype. Bu konuyu açmam daki amacım Minecraft premiuma ihtiyacı olan kardeşlerime bedava premium vermektir.

Tabii kide öyle direk vermiyoruz. Kimsenin hakkını yememek için şöyle bir sistem getirdik;
- Discord sunucumuza katılacaksınız.
- Ardından Discord sunucumuzda 1 ay içerisinde yani bu gün 25.08.2019 gelecek ayın yani 25.09.2019 tarihinde en çok sunucuya kişi davet edene premium veriyoruz.
- Discord sunucumuz ; https : / /discord . gg / xC5hQP9 (Aradaki boşlukları doldurun.)

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Çok fazla böyle yapan ve 1 ay sonunda yan hesabına InviteManager botuyla 80 90 davet veren insan gördüm pek güvenilir olacağını sanmıyorum, yinede yapmak isteyen arkadaşlara barılar dilerim.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Çok fazla böyle yapan ve 1 ay sonunda yan hesabına InviteManager botuyla 80 90 davet veren insan gördüm pek güvenilir olacağını sanmıyorum, yinede yapmak isteyen arkadaşlara barılar dilerim.
Belki de reklam amaçlı, üye çekmek için yapılıyordur. Eğer öyle ise bunun yerine kaliteli çalışmalar yapıp güzel bir reklam hazırlasa daha iyi olabilirdi. Böyle basit bir şekilde paylaşmak bile seni şüpheli duruma düşürüyor.

Eğer gerçekten veriyorsan ve hesap çalıntı değilse o zaman sorun yok, başarılar.

zeKreumat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bana en çok para veren kişiye 500 tane premium şu an birinci 50048 tl verdi. Hadi direk vermem tabi yıl 2021 hak yemememiz lazım çünkü yarın kıyamet koparsa hop sırat köprüsü hop cehennem :))) hadi arkadaşlar göreyim sizi.