Play.SpaceNW.net | Türkiyenin İlk Uzay Temalı Factions Sunucusu | Raid | Bounty | Özel Büyü | Gelişmiş Boss | Gelişmiş Anti-Hile | Gelişmiş Rütbe |

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı çok hoşuma gitti başarılar <3

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konuda bahsedilen eklentilerin çoğu diğer sunucularda olan eklentiler CrazyENchantments gibi eklentiler artık yaygın olmaya başladı Türkiyede ama bunu düzgünce ayarlamayı başaramıyorlar malesef sadece Türkçeye çevirmekle yetiniyorlar Türkiye gibi bir ülkede başarılı bir faction sunucusu olmak için öncelikle bu büyüleri Türkiye Factionuna göre ayarlamanız gerekiyor çünkü bu büyüler yabancıların Factionuna göre ayarlı yani lapis , hammaddeler gibi yerler yok onlarda yada birçok şey neyse sunucuya gelip bi bakacam başarılar

Manga34TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
konuda bahsedilen eklentilerin çoğu diğer sunucularda olan eklentiler CrazyENchantments gibi eklentiler artık yaygın olmaya başladı Türkiyede ama bunu düzgünce ayarlamayı başaramıyorlar malesef sadece Türkçeye çevirmekle yetiniyorlar Türkiye gibi bir ülkede başarılı bir faction sunucusu olmak için öncelikle bu büyüleri Türkiye Factionuna göre ayarlamanız gerekiyor çünkü bu büyüler yabancıların Factionuna göre ayarlı yani lapis , hammaddeler gibi yerler yok onlarda yada birçok şey neyse sunucuya gelip bi bakacam başarılar
Yorumunuz için teşekkürler.Eğer sunucumuza göz attıysanız konudaki eklentilerin configurationları diğer sunuculara göre farklı.Yani plugini alıp direk Türkçeleştirmek yerine elimizden geldiği kadarıyla değiştiriyoruz ve Factions'a göre ayarlıyoruz.Örneğin CrazyEnchantments'da Factionsa uymayacak bir sürü büyü mevcut bunları kaldırdık,editledik ve guisini vs. değiştirdik.

Manga34TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu kısa süreliğine bakıma alınmıştır.
Bakım gitmiştir,girebilirsiniz.

Son düzenleme:

TheGGray

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda bug yaptığını düşündüğüm birisi sayılamayacak miktarda gold verdi. Onları satarken nereden buldun bunları dedi admin beyler. Aynen yazdığımı oyunda da yazdım. Banladılar xD? Discorddan yazdım oradan da banladılar xD?. Hadi burada ki mesajımı da silsinler. Zaten online sayısının 10'u geçtiğini görmedim. 2 3 tanede bot var sunucuda sanırım sunucuda 0 kişi olsa bile 2-3 arası değişiyor. Bunu yazmak için hesap oluşturdum :) sunucuda oynayacak olanlara iyi eğlenceler :):)

Manga34TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuda bug yaptığını düşündüğüm birisi sayılamayacak miktarda gold verdi. Onları satarken nereden buldun bunları dedi admin beyler. Aynen yazdığımı oyunda da yazdım. Banladılar xD? Discorddan yazdım oradan da banladılar xD?. Hadi burada ki mesajımı da silsinler. Zaten online sayısının 10'u geçtiğini görmedim. 2 3 tanede bot var sunucuda sanırım sunucuda 0 kişi olsa bile 2-3 arası değişiyor. Bunu yazmak için hesap oluşturdum :) sunucuda oynayacak olanlara iyi eğlenceler :):)
Hahahaha bizim için bu kadar zahmete girmişsin :D Loglara baktığımda onunla birbirinize durmadan tpa atıp para attığınızı gördüm yani bug yapanda arkadaşın birbirimizi kandırmayalım burada.Sana o kadar goldu nereden bulduğumu sorduğumda daha chest dolusu olduğunu söyleyip satmaya devam ettin.Bugu sen yapmış olsanda olmasanda onları kullandın sonuç olarak ve bu yasak.Oyuncu sayısına gelecek olursak senin girdiğin zaman Pazar 22:30 falandı ve bakımdan yeni çıkmıştı.Sunucunun ilk açıldığı haftadaki oyuncu sayısını bile aşşağıdaki resimden görebilirsin.O bot dediğin kişilerde lobide afk olanlar bot basacak olsam 2-3 kişi basmam heralde :D Karalamak için bu kadar uğraşmasaydın keşke :) Yazık sana
138720

Manga34TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beta süreci boyunca bizimle olan bütün oyuncularımıza teşekkürler.Sunucumuz 15 Tatilde full şekilde açılacaktır,o zamana kadar görüşmek üzere..

melih20031907

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu başarısız buldum.Tek başarılı gördüğüm taraf büyü sistemiydi onun harici her şey eksikti.Beta sürümü açıp reklam yapman da iyiymiş.Yıllarca bu sektörde bulunmuş olabilirsin ama senle konuşmaya çalışan ya da sana fikir veren bir kişiyi saçma bir şekilde ezip sonra kendi yanlışlarını görmekten korktuğu için blocklayan bir insanın sunucusundan pek şey beklemem ben.Ayrıca sunucu ilk açıldığı ve reklam sayesinde de oyuncuların uğradığı zamanlarda üstteki bir arkadaşa ss'i atıp biz oyuncu çekiyoruz demişsin gülesim geldi.Yine de 15 tatilde sunucunda başarılar.

Manga34TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu başarısız buldum.Tek başarılı gördüğüm taraf büyü sistemiydi onun harici her şey eksikti.Beta sürümü açıp reklam yapman da iyiymiş.Yıllarca bu sektörde bulunmuş olabilirsin ama senle konuşmaya çalışan ya da sana fikir veren bir kişiyi saçma bir şekilde ezip sonra kendi yanlışlarını görmekten korktuğu için blocklayan bir insanın sunucusundan pek şey beklemem ben.Ayrıca sunucu ilk açıldığı ve reklam sayesinde de oyuncuların uğradığı zamanlarda üstteki bir arkadaşa ss'i atıp biz oyuncu çekiyoruz demişsin gülesim geldi.Yine de 15 tatilde sunucunda başarılar.
Discorddan cevabını alıp yediremediğin için birde buradan karalamaya çalışıyorsun yazık cidden :D ama yinede burayada yazacağım.Bak güzel kardeşim sunucuyu başarısız buldum diyorsun ama bana discorddan ilk yazdığın mesaj "Mustafa o kadar kasılıyoruz sonra adam geliyor ormanda bizi öldürüyor bütün emekler gidiyor *** " idi.Ormanda pvp'nin açık olduğunu bile bile gidiyorsun sonra ölünce bana özelden laf yapıyorsun hadi neyse onu geçtim.Senin yaptığın şey benimle konuşmaya çalışmak veya fikir vermeye çalışmak değildi.Eğer konuşmaya çalışmak veya fikir vermeye çalışmak "Aga SpaceNW ekibi olarak çok amatörsünüz sunucu çok başarısız vs. yazmak" ise Allah akıl fikir versin.Reklam sayesinde gelen oyuncular kısmıda beni ayrı güldürdü,oyuncuların gökten inmesini falan mı bekliyordun ? Çözemedim :D Senin gibi oyuncular için sadece lapisden ibaret sunucu açmak lazım anca ondan anlıyorsunuz çünkü.

AhmetUstaLOS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu İpsi yanlış siteye girilmiyor acilen düzenlenmesi gerek ip atarmısınız

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konu tasarımını ve sunucuyu konuda anlatıldığı kadarıyla güzel bir sunucu. Başarılar.