Davet Mucosoft Discord Sunucusu | Hem eğlenin, hem sohbet edin.

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel sunucu fazla kanal kirliliği var ama

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
güzel sunucu fazla kanal kirliliği var ama
Bu değerli yorumunuz için teşekkürler. Önemli ve popüler kanallar üst kısımlarda yer almaktadır. Kategori sistemi olduğundan kategorileri küçültüp rahatlıkla gezebilirsiniz.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
Sunucumuzda artık mod araştırma sistemi bulunmaktadır.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
Sunucumuzda bazı düzenlemeler yapıldı.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
Arkadaşlar sw çok güzel sizde girin böyle beyni olmayan yetkililer falan var
Bildiğiniz üzere sunucumuzda bazı yasalar ve duyuru kanalımız mevcuttur. Ayrıca üyelerin destek alabilmesi için geri bildirim kanalımız da mevcuttur. Fakat Erkutay gibi üyeler duyuruları okumak veya yasalarımızı incelemek yerine kendi kafalarına göre hareket ederler ve olay örgüsünü takip etmezler. Daha önce dediğim gibi özel mesajdan destek vermiyoruz, geri bildirim göndermek zorunludur. Fakat IQ'su yüksek Erkutay arkadaşımız anlamıyor ve benden özelden yardım istiyor. :) İstersen özel mesajlarda da sunucu yasaları geçerli olsun. :)

Hadi geri bildirim attı diyelim, bu sefer de geri bildirimin sonucunu takip etmiyor. İşlem yapmadığımızı söylüyor. Fakat aslında o geri bildirim için işlem yapıldı. Hadi onu geçtim sen neden adamlarla sövüşüyorsun? Öncelikle kendini terbiye etmeyi öğrenmelisin.

Neyse bu yorumumda kendini çok zeki sanan Erkutay hakkında bilgiler verdim. :)

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Hadi geri bildirim attı diyelim, bu sefer de geri bildirimin sonucunu takip etmiyor. İşlem yapmadığımızı söylüyor. Fakat aslında o geri bildirim için işlem yapıldı. Hadi onu geçtim sen neden adamlarla sövüşüyorsun? Öncelikle kendini terbiye etmeyi öğrenmelisin.
Krdşm iyi sallamışsın hellallll

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
★ ★ ★
En iyi cevaplar
1
Artık bir Discord sunucu reklamımız var. :)