League of Legends - Blitz nedir? - Blitz Faydaları - Minyon Göstergesi

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
147049

Merhaba arkadaşlar, ben pikod.
Bu konuda sizlere blitz uygulamasını detaylıca anlatmaya çalışacağım.

Blitz nedir?
Blitz oyun içerisinde, şampiyon seçim ekranında, yükleme ekranında; karşı takım ile alakalı bilgileri, kendi eksiklerinizi... görmenizi sağlar.
Blitz şampiyon seçim ekranında size bir sürü kolaylıklar sağlar. "Uygulama altı üstü neler yapabilir?" diyerek geçmeyin. O kadar yararlı ki eğer daha önce görmediyseniz çok şaşıracaksınız.

Bu uygulamayı bilgisayarınıza indirdip oyuna giriş yaptığınızda hesabınızı algılar ve Riot Games Resmi API üzerinden bilgilerinizi çeker.
Bilgilerinizi size en yararlı şekilde listeler ve oyunda kendi avantajınıza kullanabileceğiniz hale getirir.

147050

Peki blitz bununla sınırlı mı? Tabi ki hayır. Bunu tüm sitelerden yapabilirsiniz. Ne gerek var bir uygulamaya? Bu uygulama şampiyon seçim ekranında size otomatik olarak seçtiğiniz şampiyon, şampiyona seçtiğiniz koridora göre Sihirdar Büyüleri, Rünler ve Eşya Dizilimi hazırlıyor.

Bu kadarla da bitmiyor. Blitz size istediğiniz e-sporcunun CS (minyon sayısı) sayısını geçmeye çalışmanızı sağlıyor. Aynı zamanda isterseniz bir elonun (ligin) cs sayısını geçmeye de çalışabilirsiniz.

147052

Yine devam ediyor. Blitz uygulaması size hangi Skilli açmanız gerektiği hakkında bilgi veriyor.
147053

Team Fight Tactics oyununa da katkılarını araştırabilirsiniz.
147055

Nasıl kullanılır?
Blitz uygulamasını kullanmak için ilk önce indirmeliyiz. Bu konuyu açarken baktığım kadarıyla boyutu 104mb
Uygulamayı indirdikten sonra bilgisayarınıza kuruyorsunuz ve uygulamayı çalıştırıyorsunuz.
Size gerekli olan adımları anlatacak ve bir hesap kurmanızı isteyecektir.
Hesabınızı kurduktan sonra oyuna giriş yapmanızı söyleyecektir. Siz giriş yaptığınızda da hesaplarınızı bağlayacaktır.

Başta arayüz'den bahsetmek istiyorum.
Uygulamaya girdiğimizde bizi bu arayüz karşılıyor:
147056

Bu arayüz'de son oynadığınız oyunların listesi, liginiz detaylı bir şekilde gösteriliyor.
Eğer kendiniz incelerseniz çok yararlı bilgiler sunduğunu göreceğinize eminim.
Tüm arayüzü anlatmayacağım inceleyerek daha iyi öğrenebilirsiniz.
Hemen minyon, tft ve skill overlay ayarlarının nasıl açılacağına bakalım.

• İlk olarak sağ üst taraftaki çark simgesine tıklayın.
  • Genel başlığı altında bulunan overlays sekmesine girin.
  • Kendinize göre ayarlayarak bu menüden minyon ve skill overlayını açın.
Arkadaşlar eğer Flash - Ignite yerine Ignite - Flash giriyorsanız ayarlara girerek League Of Legends başlığı altındaki Şampiyon Seçimi bölümünden Varsayılan Flash Yeri seçeneğini sol/sağ olarak değiştirebilirsiniz.
Aynı menüden
* Büyüleri Otomatik Ayarlama
* Rünleri Otomatik Ayarlama
* Eşya Dizilimini Otomatik Ayarlama
* Şampiyon Seçimi Sırasında Otomatik Açılma
gibi ayarları da değiştirebilirsiniz!

Uygulamayı İndirme
Blitz.gg sitesinden indirebilirsiniz!

Herkese iyi oyunlar ve iyi forumlar diliyorum bir daha ki konular da görüşmek üzere kendinize iyi bakın!

EchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu tür uygulamaları kesinlikle desteklemiyor, ve karşıdaki oyuncuya haksızlık olduğunu düşünüyorum. umarım bir an önce yasaklanır.

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
bu tür uygulamaları kesinlikle desteklemiyor, ve karşıdaki oyuncuya haksızlık olduğunu düşünüyorum. umarım bir an önce yasaklanır.

Yaklaşımınızı kesinlikle yanlış buluyorum!
Bu uygulama hatalarınızı düzeltmek için tuttuğunuz bir özel öğretmen gibidir. Farkı ise sizden para almaz.
Herkes ücretsiz bir şekilde kullanma hakkına sahip, karşıdaki oyuncunun en ufak hakkı yenmiyor.
Ayrıca bu uygulama verileri tam olarak Riot Games şirketinin League Of Legends oyunu için çıkarttığı API üzerinden çekiyor.
Yani Riot Games şirketi bunu sakıncalı bulmayı bırakın, oyuncuların hatalarını görmeleri için bu bilgileri verecek API yapıyor.

Uygulama da en ufak bir haksızlığa yer verilmemiştir. Uygulama size oyunu öğretmek için tasarlanmıştır. Nasıl ki burada bir rehber okuyorsunuz uygulama da aynı şekilde rehber gibi.
Api Hakkında Bilgi Edinmek isterseniz tıklayın!

Eğer hala uygulamanın haksızlık olduğunu düşünüyorsanız bana neden böyle düşündüğünüzü izah ederseniz sevinirim.

Şunu eklemek istiyorum, "umarım bir an önce yasaklanır." isteğiniz ne yazık ki gerçekleşmeyecek. Riot Games şirketinin kendisi bu tür uygulamaları destekliyor.

EchTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaklaşımınızı kesinlikle yanlış buluyorum!
Bu uygulama hatalarınızı düzeltmek için tuttuğunuz bir özel öğretmen gibidir. Farkı ise sizden para almaz.
Herkes ücretsiz bir şekilde kullanma hakkına sahip, karşıdaki oyuncunun en ufak hakkı yenmiyor.
Ayrıca bu uygulama verileri tam olarak Riot Games şirketinin League Of Legends oyunu için çıkarttığı API üzerinden çekiyor.
Yani Riot Games şirketi bunu sakıncalı bulmayı bırakın, oyuncuların hatalarını görmeleri için bu bilgileri verecek API yapıyor.

Uygulama da en ufak bir haksızlığa yer verilmemiştir. Uygulama size oyunu öğretmek için tasarlanmıştır. Nasıl ki burada bir rehber okuyorsunuz uygulama da aynı şekilde rehber gibi.
Api Hakkında Bilgi Edinmek isterseniz tıklayın!

Eğer hala uygulamanın haksızlık olduğunu düşünüyorsanız bana neden böyle düşündüğünüzü izah ederseniz sevinirim.

Şunu eklemek istiyorum, "umarım bir an önce yasaklanır." isteğiniz ne yazık ki gerçekleşmeyecek. Riot Games şirketinin kendisi bu tür uygulamaları destekliyor.
yasaklanması benim istediğimdi. yararlı bir uygulama ancak oyuncu vs oyuncu oynarken hiçbir şekilde etki etmemeli diye düşünüyorum. karşıdaki kişi de kullanıyorsa farklı.

ayrıca ismin bana tanıdık geliyor.

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
yasaklanması benim istediğimdi. yararlı bir uygulama ancak oyuncu vs oyuncu oynarken hiçbir şekilde etki etmemeli diye düşünüyorum. karşıdaki kişi de kullanıyorsa farklı.

Herkesin kendi kararı tabi ama Riot Games açısından biri problem olmadığından yasaklanacağını sanmıyorum.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Güzel bir konu olmuş. Emeğinize sağlık.

RLC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Güzel uygulama bende günlük hayatımda kullanıyorum ancak kesinlikle daha stabil olması gerekiyor. Her 2 - 3 oyunda bir crash veriyor bazen hiç açılmıyor.

Pikodd

P I K O D L A N D I N
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Güzel uygulama bende günlük hayatımda kullanıyorum ancak kesinlikle daha stabil olması gerekiyor. Her 2 - 3 oyunda bir crash veriyor bazen hiç açılmıyor.
Kullanmaya başlayalı neredeyse 1 yıl olacak hiç yaşamadım. Bence bi silip yükleyin derim.

BySavange

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İyi Bir Konu Abim Blitz Kullanıyor Oyunlarında Çok Başarılı. Konuyu Beğendim

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

Etki etmiyor zaten sadece rün dizilimini fln yapıyo senin için..

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Etki etmesi etmemesi hiçbir şeye baktıkları yok dediği gibi adamlar api yapmışlar bunları düşünemeyecekler mi?

3. Parti yazılımlarla oyun içeriğini değiştirmek yasak. Gerisi np.
-gidip modlolskin indirim ben