Rütbeye göre otosat

Mineoflegends

mineoflegend.rabisu.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocalarım ben her rütbeye göre belirlenmiş fiyattan otosat skripti istiyorum yapabilecek varmı acaba?

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Dostum şahsi fikrimi sorarsan otosatma işlerini skript üzerinden yapmanı kesinlikle tavsiye etmem. AutoSell eklentileri mevcut, kullanabilirsin. Skript ile yaparsan işlemcinin gücünü yer ve TPS ni düşürür. Bir dost tavsiyesi.

Mineoflegends

mineoflegend.rabisu.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum şahsi fikrimi sorarsan otosatma işlerini skript üzerinden yapmanı kesinlikle tavsiye etmem. AutoSell eklentileri mevcut, kullanabilirsin. Skript ile yaparsan işlemcinin gücünü yer ve TPS ni düşürür. Bir dost tavsiyesi.
Hocam o pluginde rütbeye göre fiyat belirleyebiliyor muyuz ?

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Hocam o pluginde rütbeye göre fiyat belirleyebiliyor muyuz ?

Bu dediğin şeyi tam olarak destekliyor mu bilmiyorum. Detaylı bir şekilde incelemedim. Lakin söylediğim gibi aktif çalışan şeyleri skript ile yapmanı kesinlikle tavsiye etmem. Geniş çaplı düşün, inş sunucun tutar da 50 100 kişi girerse ve bu 50 100 kişi kazı yapıp aktif bir şekilde bu skripti kullanırsa sunucunun performansı ve lag sorunları ne hale gelir?

Mineoflegends

mineoflegend.rabisu.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu dediğin şeyi tam olarak destekliyor mu bilmiyorum. Detaylı bir şekilde incelemedim. Lakin söylediğim gibi aktif çalışan şeyleri skript ile yapmanı kesinlikle tavsiye etmem. Geniş çaplı düşün, inş sunucun tutar da 50 100 kişi girerse ve bu 50 100 kişi kazı yapıp aktif bir şekilde bu skripti kullanırsa sunucunun performansı ve lag sorunları ne hale gelir?
Hocam ben bi rütbeden sonra rütbe hammaddesine koyavak maden kalmayacak bunu nasıl yapacağım

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Tam olarak yapmak istediğin şey şu sanırsam. Rütbe atladıkça elde ettikleri gelir artsın istiyorsun. Rütbe hammaddelere değerli maden sıklığını arttırarak ve bu değerli madenlere fiyat biçerek yapabilirsin.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Değerli madenler bittiyse bu değerli madenlerin bloklarını koy

Mineoflegends

mineoflegend.rabisu.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam olarak yapmak istediğin şey şu sanırsam. Rütbe atladıkça elde ettikleri gelir artsın istiyorsun. Rütbe hammaddelere değerli maden sıklığını arttırarak ve bu değerli madenlere fiyat biçerek yapabilirsin.
Hocam 20 30 rütbe eklemeyi düşünüyorum :) rütbeler arası çök değişiklik yaratamam madenlerde gözle görülemeyecek şekilde azalır ama bu plugin olsa tek maden yapar fiyatları değiştirirdim

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Yapabilirsin lakin dediğim gibi skript ile performans sorunu yaşatır gereksiz yere. Rütbelerin karlarını arttırmana gerek yok. Mesela onlara ekstra özellikler verebilirsin tatlı özellikler. Ekstrra arsa hakkı, eksra sandık hakkı, kozmetik efektler, çeşitli yetkiler gibi gibi.