Yardım CS:GO Konsola girdiğim kod yüzünden mermi yiyince yavaşlıyorum

KobeBryant24

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
"CS GO Kan Silme Kodu" adlı bu sitedeki forumdan yardım alarak konsola girdiğim kod işe yaramadı kopyala yapıştır yapıp konsola attım ilk defa konsol kullandığım için bilgim yok ilk başta tamamen yavaş yürüyordum shift hızında sonra -speed yazıp bu sorunu düzelttim ama mermi yiyince yürüyemeyecek kadar yavaşlıyorum, lütfen yardım edebilir misiniz? (kodun adı : bind shift “+speed; r_cleardecals” )

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Aynı kodu bende kullanıyorum, shiftin işlevi zaten sessiz bir şekilde yürümek buda seni yavaşlatıyor. Kodun böyle çalışmaması gerekiyordu. İstersen ayarlardan shifti kapatıp, kodu başka bir tuşa ata.

bind t r_cleardecals
komutunu kullanabilirsin, t tuşunu atamak istediğin tuş ile değiştirebilirsin.

KobeBryant24

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aynı kodu bende kullanıyorum, shiftin işlevi zaten sessiz bir şekilde yürümek buda seni yavaşlatıyor. Kodun böyle çalışmaması gerekiyordu. İstersen ayarlardan shifti kapatıp, kodu başka bir tuşa ata.

bind t r_cleardecals
Teşekkürler, şu an deneyemem ama vakit bulduğumda geri bildirim yaparım

KobeBryant24

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

bind t r_cleardecals
[/QUOT
Teşekkürler, şu an deneyemem ama vakit bulduğumda geri bildirim yaparım
Kodu kullanabiliyorum ama biri beni vurunca yavaşlama sorunu hala devam ediyor konsola girilen bilgileri sıfırlama gibi bir komut var mıdır acaba?