Ticket sistemi

Determination

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yükleme ekranında ping çıktı ve 2 kere bağlantımın kopmasına yol açtı. Bu yüzden 2 seviye geriden başladım ve dakika 9'dan 25'e kadar yemediğim pingspam ve küfür kalmadı. Bundan dolayı ben de anlık sinirle kendini tutamayıp 3 4 küfürlü cümle kurdum. Ticket atacağını söyleyen useless adc tarafından "AFK/Feed"den ban yer miyim yoksa sadece chat ban mı yerim?

user0919

© PepsiCo
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhaba @Determination,
Ping yüzünden kopan bağlantı ile "AFK/Feed" sebebiyle ban yiyeceğini sanmıyorum. Sana karşı gelen küfürlere karşılık olarak kullandığın küfürler rapor edildiyse büyük bir ihtimal ile chat ban yersin. Sana karşı kullanılan küfürleri vb. sen de rapor ederek oyun içi chat ban yemelerini sağlayabilirsin.

Determination

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba @Determination,
Ping yüzünden kopan bağlantı ile "AFK/Feed" sebebiyle ban yiyeceğini sanmıyorum. Sana karşı gelen küfürlere karşılık olarak kullandığın küfürler rapor edildiyse büyük bir ihtimal ile chat ban yersin. Sana karşı kullanılan küfürleri vb. sen de rapor ederek oyun içi chat ban yemelerini sağlayabilirsin.
Teşekkür ederim, Anında Geribildirim mesajı geldi ancak ben banlanmadım.

user0919

© PepsiCo
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Teşekkür ederim, Anında Geribildirim mesajı geldi ancak ben banlanmadım.
Rica ederim. Bu tarz oyunlarda toxic diye adlandırdığımız sinir bozucu, kışkırtıcı vb. davranan oyuncular maalesef fazla, bu oyuncuları rapor ederek oyundan uzaklaştırmaya ve oyunu daha ferah bir yerlere getirmek için destek sağlayabilirsiniz.