İstek ShopGui+ Mouse Buton Yerlerini değiştirme

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Oyun Sürümü
1.16.1
Merhabalar. ShopGui+ bildiğiniz üzere sol tuş ile satıyor veya alıyor , sağ tuşla da aynı şekilde fakat orta tuş sadece hepsini satmak için ayarlı. Sağ tuşu hepsini satmak için ayarlayabilir miyim acaba ?

DragonTeam

Karanlıktan çek kurtar beni..
En iyi cevaplar
19
Merhaba @olcayturk,

Evet, ayarlayabilirsin şöyle yapmalısın;
Shopgui+ plugin klasörüne girip config.yml içindeki "enableSellAll" kısmını "false" olarak değiştirin, sorununuz çözülecektir.

Sağlıcakla kalın :)

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Merhaba @olcayturk,

Evet, ayarlayabilirsin şöyle yapmalısın;
Shopgui+ plugin klasörüne girip config.yml içindeki "enableSellAll" kısmını "false" olarak değiştirin, sorununuz çözülecektir.

Sağlıcakla kalın :)
Demek istediğim ile alakasız bir şey. Bu enablesellall 'false yaptığın zaman tüm eşyaları satış kapanıyor. Benim söylemek istediğim plugindeki hepsini sat tuşunu middle mouse button'dan Right middle mouse buttona almak. @Cranky lütfen konu tam açıklığa kavuşmadan yararlı olarak işaretlemeyiniz. İnsanlar yanlış bilgilenecek.

DragonTeam

Karanlıktan çek kurtar beni..
En iyi cevaplar
19
t tuşunu middle mouse button'd
Merhabalar tekrardan, @olcayturk

Config kısmında istediğinizle bağdaşan birtek bu kısmı gördüm o yüzden denemekten zarar gelmez diyerek size ulaştırdım.
Kod:
# Define whether selling all with middle mouse button is enabled
enableSellAll: true

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1

Config kısmında istediğinizle bağdaşan birtek bu kısmı gördüm o yüzden denemekten zarar gelmez diyerek size ulaştırdım.
Kod:
düşünceniz için teşekkür ederim. Kızdığım nokta soruna ulaşmayan konuları çözüldü olarak

Kod:
sen yardımcı olmak istemişsin hiçbir şekilde sözüm sana değil. Sözüm forum ile ilgilenen insanların sırf yapmak için iş yapması.