Online Ders yapılmaz oldu

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Şu Anlık XBOX Sayesinde Çoğu Kişi Bedava Alabilir. Böylece Uzun Bir Süre Boost Sahibi Oluruz.
"Neden" = Benim Sunucumdan Örnek Vereyim

- Sınırsız Ders Süresi.
- 19 Günlük Ekstra Net Ders. (Boost)
- Öğrenciler Sadece Kendi Sınıfını Görebilir, Öğretmenler Her Sınıfı Ve Derste Ki Kişileri Girmeden Görebilir.
- Öğretmenler Sınıflarındaki Kişileri Susturabilir.
- Bağlantı Sorunlarını Çözmesi İçin Sınıflara En Fazla 50 Kişi Girebilme Sınırı (Değiştirilebilir)

Bu Özellikleri Kaçırmamız Kötü Olur Diye Düşünüyorum. (Özellikler Zoom Programına Göre Yazılmıştır) (Unuttuğum Özellikler Bulunmaktadır)
Bedava mı? Sanıyorum ki XBOX olayıyla 6tl gibi bir fiyata alabiliyorduk nitro. Ben neden çevrimiçi bir eğitime para vermek zorunda kalayım?

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Şu Anlık XBOX Sayesinde Çoğu Kişi Bedava Alabilir. Böylece Uzun Bir Süre Boost Sahibi Oluruz.
"Neden" = Benim Sunucumdan Örnek Vereyim

- Sınırsız Ders Süresi.
- 19 Günlük Ekstra Net Ders. (Boost)
- Öğrenciler Sadece Kendi Sınıfını Görebilir, Öğretmenler Her Sınıfı Ve Derste Ki Kişileri Girmeden Görebilir.
- Öğretmenler Sınıflarındaki Kişileri Susturabilir.
- Bağlantı Sorunlarını Çözmesi İçin Sınıflara En Fazla 50 Kişi Girebilme Sınırı (Değiştirilebilir)

Bu Özellikleri Kaçırmamız Kötü Olur Diye Düşünüyorum. (Özellikler Zoom Programına Göre Yazılmıştır) (Unuttuğum Özellikler Bulunmaktadır)

XBOX ile bedava değil, ilk abonelikte 6 lira + 3 aylık nitro bittikten sonra boost bitecek. Sonra ne yapacağız? Bedavaya daha iyi bir yöntem varken bu yöntemi kullanmak mantıksız olur.

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bedava mı? Sanıyorum ki XBOX olayıyla 6tl gibi bir fiyata alabiliyorduk nitro. Ben neden çevrimiçi bir eğitime para vermek zorunda kalayım?

XBOX ile bedava değil, ilk abonelikte 6 lira + 3 aylık nitro bittikten sonra boost bitecek. Sonra ne yapacağız? Bedavaya daha iyi bir yöntem varken bu yöntemi kullanmak mantıksız olur.

6 TL İle Alıyoruz Doğru, Ancak İade Edip, Kartı Hesaptan Silmek Bedava Olmasını Sağlayacaktır. Boost Bittiğinde Yeni Hesap İle Alıp Tekrar Aynı İşlemi Uygulayabiliriz. Böylece Kaybedersek Sadece 6tl Kaybederiz. Ve Aynı Sistemi Başka Kişiler de Uygularsa Uzun Bir Süre Boost Sahibi Oluruz.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
odaya şifre koysanız hallolur aslında

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
6 TL İle Alıyoruz Doğru, Ancak İade Edip, Kartı Hesaptan Silmek Bedava Olmasını Sağlayacaktır. Boost Bittiğinde Yeni Hesap İle Alıp Tekrar Aynı İşlemi Uygulayabiliriz. Böylece Kaybedersek Sadece 6tl Kaybederiz. Ve Aynı Sistemi Başka Kişiler de Uygularsa Uzun Bir Süre Boost Sahibi Oluruz.
bedavaya almak varken aksiyon aramaya çok gerek yok gibi

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
bedavaya almak varken aksiyon aramaya çok gerek yok gibi
Bende Aynı Şeyi Düşünürdüm, Ancak Bağlantı Problemleri Çoğalınca En Mantıklısı Bu Gibi Geldi. Özellikle Yaşadığım Yerde Bağlantı 1 Haftadır Gerçekten Çok Kötü. Her Derste En Az 1 Kere Sorun Yaşıyoruz. Ve Bunun Başka Yerlerde de Olduğunu Düşünüyorum.