Minecraft sunucu siteleri için öneriler

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar elimde 2 adet script bulunmakta 2 side paylaşılmış scriptler ama ben ufak tefek şeyler yaptım ama scriptler hazır yani bana ait değil bu scriptler geliştirilerek güzel işler çıkarılabilir neyse konuyu uzatmadan demo siteleri göstereyim
Ana Sayfa - Hesap Satın Al bu 1. site reklam olurmu bilmiyorum r10 da paylaşıldı eğer reklam ise özür dilerim
Index - Modesy - Marketplace - Classified Ads Script bu 2. site bunun internette warez leri var ama sorunlu onlar onu belirteyim
sizden istediğim bu siteleri nasıl geliştirebilirim bana fikir verirseniz çok sevinirim birde isteyen arkadaşlar olursa dosyaları paylaşabilirim

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Birinci site scripti Shopier'de de kullanılıyor ve muhtemelen ücretli bir scripttir. İkincisi ise rezalet bir script bana kalırsa. Daha farklı şeyler denemelisin.

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Birinci site scripti Shopier'de de kullanılıyor ve muhtemelen ücretli bir scripttir. İkincisi ise rezalet bir script bana kalırsa. Daha farklı şeyler denemelisin.
1. olan zaten bana ait değil hiç dokunmadım paylaşılan bi script eklemeler yapmak istiyordum
2. ise aynen ücretli ama bendeki farklı versiyonu onunda ödeme yöntemleri eklendi arka plana istediğin foto istediğin renk vs vs birçok yenilik getirildi ayrıyetten 2. yede hiç dokunmadm edit vs yok düzenlenirse iyi olur diye düşünüyorum