Gelin Birlikte Oyun yapalım!

gral123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam! iyi forumlar biz oyun yapmayı planlayan Oyuncu ekibiz, Hiç uzatmadan hemen konuya gireceğim biz undertale ve This War of Mine oyunları karışımı bir tık aksiyon ekleyerek bunların tadında bir PİKSEL oyun yapmaya karar verdik ve işlemlere başladık işlemlere başladığımız sırada aklımıza bir fikir geldi ve bizim gibi oyun oynayan kitleye yapacağımız oyun hakkında bilgi vererek geri dönüşler alıp, bu geri dönüşler sonucunda oyunu geliştirmeye karar verdik sorumuz ise şu ;
-Nasıl bir Oyun istersin?
-Bir oyun yapsan hikayesi ve senaryosu ne olurdu?
-Oyunun Oynanış kısmı nasıl olurdu?

şimdiden verceğiniz cevaplar için hepinize teşekkür ediyorum.

Nxymn

Warum diese games? Sei doch einfach Straight.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bana konuşma başlatır mısınız? Konuşmak istiyorum.

Spac

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Platform olarak mobil, tür olarak kesinlikle pixel art dışında bir tür tavsiye ederim. Kitle olarak pixel art hayal kırıklığına uğratabilir.

gral123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Platform olarak mobil, tür olarak kesinlikle pixel art dışında bir tür tavsiye ederim. Kitle olarak pixel art hayal kırıklığına uğratabilir.
değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim, platform olarak hem pc hem mobil tarafına aynı anda çıkarmayı planlıyoruz zaten tüm oyunları ücretsiz yapmayı planlıyoruz. Temel amacımız ilk bu tür fazla zaman almayan oyunlardan kitle toplamak sonrasında devam eden 3d projemizi hayata geçirmek geçireceğimiz proje için biraz bekleyenimiz olmasını istiyoruz açıkçası:)

Son düzenleme:

Spac

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim, platform olarak hem pc hem mobil tarafına aynı anda çıkarmayı planlıyoruz oyunu zaten ücretsiz yapmayı planlıyoruz. Temel amacımız ilk bu tür fazla zaman almayan oyunlardan kitle toplamak sonrasında devam eden 3d projemizi hayata geçirmek geçireceğimiz proje için biraz bekleyenimiz olmasını istiyoruz açıkçası:)
Stratejiniz pek mantıklı gelmedi bana :) Başarılar.

gral123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Stratejiniz pek mantıklı gelmedi bana :) Başarılar.
tekrardan değerli yorumunuz için teşekkür ederim, buna strateji dememek daha doğru olur çünkü burayı bir gelir kapısı olarak görmüyoruz/görmeyeceğiz sadece hobi amaçlı yapıyoruz bundan önce yaptığımız ama yayınlamadığımız projeler gibi yukarıda da belirttiğim gibi amacımız bir kaç arkadaşa hitap edebilmek sonuçta 10 15 kişilik arkadaş grubuyuz:)

Spac

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tekrardan değerli yorumunuz için teşekkür ederim, buna strateji dememek daha doğru olur çünkü burayı bir gelir kapısı olarak görmüyoruz/görmeyeceğiz sadece hobi amaçlı yapıyoruz bundan önce yaptığımız ama yayınlamadığımız projeler gibi yukarıda da belirttiğim gibi amacımız bir kaç arkadaşa hitap edebilmek sonuçta 10 15 kişilik arkadaş grubuyuz:)
Şimdiden adımları sağlam atın, gelir elde etmeseniz bile sisteme ayak uydurmaya yönelik bir temeliniz olur. Kendi çapınızda yapıyor olsanız da strateji önemli. Yayınlamadığınız projeleri de merak ettim gösterebilirseniz keyifle incelerim :)