play.EnderFire.net | 1.8-1.16 | 23 Rütbeli Factions, SkyBlock, OP-SkyBlock, TekBlock, Survival, ThePit - enderfire.net

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konumuz günceldir...

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu güncel!
Mini oyunlar üzerine çalışılıyor, yakında çok keyif alacağınız yeni oyunlar ile sizlerle olacağız...

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
play.enderfire.net çekirdek sunucusu güncelleme duyurusu:

- Jeton sistemi bugün veya yarın tam olarak tamamlanacak ve size hizmet vermeye başlayacaktır...

SkyBlock:
- /Pazar açılmama ve /pazar sat komutunun kullanılamama sorunu düzeltildi.

ZerloxBey

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzele benziyor başarılar. Sunucuya 1.8 getirilebilirse daha iyi olabilir mesela 1.16.1 ile giremiyorum bilgisayarım kaldırmıyor sürümü :)

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzele benziyor başarılar. Sunucuya 1.8 getirilebilirse daha iyi olabilir mesela 1.16.1 ile giremiyorum bilgisayarım kaldırmıyor sürümü :)
Öncelikle merhabalar, biz kuruluş amacımız itibari ile yenilikçi bir sunucuyuz maalesef 2021 yılında artık 1.8 sürümünde bir sunucu kurmak istemedik. Ancak dilerseniz internette optimizasyon için videolar var onları deneyip girebilirsiniz :)

Atemha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
factionsı oynanmaz p2w onun dışını denemedim 1.16 lapisli faction buldum diye sevinmeyin yani

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
factionsı oynanmaz p2w onun dışını denemedim 1.16 lapisli faction buldum diye sevinmeyin yani
Sunucumuzun pay to win olduğunu düşündüğümüz için siz değerli oyunculara rütbe hammadeleri ekledik. En yüksek paraya sahip olan üyelerin özel üyeler olmasının sebebi ise başından beri oynuyor olmalarıdır. Her neyse, biz yine her zaman fikrinize saygı duyarız ancak konu baltalar gibi yorum yapmanız bizi üzdü.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz...

SaresTV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben ilk 2 sıraya yerleşip aşırı fark atanlardan biriyim, Nickim Sares_ Öncelikle bunun sebebi vip olmamız değil, inanılmaz uğraşıp sunucudaki rün sistemi sayesinde gelişmemiz. Şöyle söyleyeyim, hammaddemizde kazmaktan 500 experience leveline ulaştım. Hatta büyü marketi açmak için yüzlerce level harcamama rağmen bu sayılardayım. Biz faciton moduna ciddi emek verdik. Güç farkının VİP ile ilgili olmadığını şöyle kanıtlayayım, ben kendi full + full Rünlü setim ve kılıcımla normal oyunculara veridğim etkinin neredeyse aynısını bir başka EVİP sahibinede verebiliyorum. çünkü asıl olay rünler, dümdüz basmak da değil, hangi rün daha iyi hangisi hangi şekilde daha mantıklı bunları bile düşündük. öyle ki rakibe bazı efektler vermek için başka hasar vermek için başka kılıç kullanıyorum. Birçok kişi 1 kılıca basıyor bulduğunu. Savaşın gidişatına göre set ve ekimpan kullanımını değiştiriyıorum. Hem Riptide 3 hemde Loyalty 3 olan 2 ayrı tridentim var. Dolayısıyla çok fazla mobilite ve mekaniğe sahibim. Ve bunlara sahip olmama vipin etkisi en fazla %10. Bukadar da etki etmeyecekse vip olmasın daha iyi.

RealEmreYuksels

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet güzel görünüyor, rica etsem discord sunucunuz da varsa linkini atar mısınız?

Atemha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben ilk 2 sıraya yerleşip aşırı fark atanlardan biriyim, Nickim Sares_ Öncelikle bunun sebebi vip olmamız değil, inanılmaz uğraşıp sunucudaki rün sistemi sayesinde gelişmemiz. Şöyle söyleyeyim, hammaddemizde kazmaktan 500 experience leveline ulaştım. Hatta büyü marketi açmak için yüzlerce level harcamama rağmen bu sayılardayım. Biz faciton moduna ciddi emek verdik. Güç farkının VİP ile ilgili olmadığını şöyle kanıtlayayım, ben kendi full + full Rünlü setim ve kılıcımla normal oyunculara veridğim etkinin neredeyse aynısını bir başka EVİP sahibinede verebiliyorum. çünkü asıl olay rünler, dümdüz basmak da değil, hangi rün daha iyi hangisi hangi şekilde daha mantıklı bunları bile düşündük. öyle ki rakibe bazı efektler vermek için başka hasar vermek için başka kılıç kullanıyorum. Birçok kişi 1 kılıca basıyor bulduğunu. Savaşın gidişatına göre set ve ekimpan kullanımını değiştiriyıorum. Hem Riptide 3 hemde Loyalty 3 olan 2 ayrı tridentim var. Dolayısıyla çok fazla mobilite ve mekaniğe sahibim. Ve bunlara sahip olmama vipin etkisi en fazla %10. Bukadar da etki etmeyecekse vip olmasın daha iyi.
kardeş 1.16da jitter click ile kesiyor adam bizi bi ok vuruşuna 8 kalp götürüyor internet sitesine de baktım kes8 satılıyor p8 satılıyor ne anlatıyon sen p2w işte ben kes 5 alabilirken en fazla parası olan kes 8 ile tek atıcak gelip bana rün olsa da olmasa da boş yapma

Atemha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzun pay to win olduğunu düşündüğümüz için siz değerli oyunculara rütbe hammadeleri ekledik. En yüksek paraya sahip olan üyelerin özel üyeler olmasının sebebi ise başından beri oynuyor olmalarıdır. Her neyse, biz yine her zaman fikrinize saygı duyarız ancak konu baltalar gibi yorum yapmanız bizi üzdü.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz...
sitenizde vip alıp kes8 alabiliyoruz ama siz dengelemeye devam edin belki başarırsınız

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sitenizde vip alıp kes8 alabiliyoruz ama siz dengelemeye devam edin belki başarırsınız
İşte rün sistemi burada dengeyi sağlıyor, sonuç itibari ile güçlü rünü olan bir oyuncu, ki özel üyelere herhangi bir rün ayrıcalığı verilmiyor, kolaylıkla karşısındaki kişiyi kesebiliyor. Yine de siz bu düşünceniz ile devam edebilirsiniz. İyi oyunlar.

SaresTV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostum tekrar söylüyorum. Ben rünlerimle vip olmayan bir oyuncuya verdiğim etkinin hemen hemen aynısını vip bir oyuncuya verebiliyorum. Bu da demektir ki vip ve yüklemelerden daha önemli bir şey var sunucuda. Ayrıca Sunucuda pay to win oldukça minimalistleştirildi. Ne bekliyordunuz vip alan kişi tag dışında bir şey almasın mı ?

Atemha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İşte rün sistemi burada dengeyi sağlıyor, sonuç itibari ile güçlü rünü olan bir oyuncu, ki özel üyelere herhangi bir rün ayrıcalığı verilmiyor, kolaylıkla karşısındaki kişiyi kesebiliyor. Yine de siz bu düşünceniz ile devam edebilirsiniz. İyi oyunlar.
aynı rünleri özel üyeler alamıyor zaten xd