Kalitrik Towny • 1.16.X • Lagsız Towny Sunucu • Gerçek Dünya Haritası • Savaş Sistemi |Aktif|

crsmith

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.kalitrik.xyz
Oyun Sürümü
1.16.X
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Towny
anasayfa.png

Makine Özellikleri.png

sistemler.png
yetkililer.png
görseller.png

2021-03-28_11.10.31.png

2021-03-28_11.04.42.png

Sunucu ip : play.kalitrik.xyz
Harita adresi : play.kalitrik.xyz:2052
Discord : CXabGAgZPK

Son düzenleme:

Wansx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucu güzel'e benziyordu taki girene kadar girice yetkili birisi sen şu kişisin gel şuraya diyip beni darlamaya başladı arkadaşlarıda ( arkadaş olduklarını tahmin ediyorum aynı ülkedelerdi) evet o diyip onlarda beni darlamaya başladı kusura bakmayın ama server nekadar iyi olursa olsun yetkili kadrosuda önemli böyle insanları yetkili yaptığınız sürece sunucuya giren kişilerden belirli bi kısmı direkt quiti çakar , başarılar dilerim :)

crsmith

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu güzel'e benziyordu taki girene kadar girice yetkili birisi sen şu kişisin gel şuraya diyip beni darlamaya başladı arkadaşlarıda ( arkadaş olduklarını tahmin ediyorum aynı ülkedelerdi) evet o diyip onlarda beni darlamaya başladı kusura bakmayın ama server nekadar iyi olursa olsun yetkili kadrosuda önemli böyle insanları yetkili yaptığınız sürece sunucuya giren kişilerden belirli bi kısmı direkt quiti çakar , başarılar dilerim :)
böyle bir olay yaşandığı için özür dilerim yetkili arkadaş sizi başka birisi ile karıştırmış yinede bu olayın yaşanmamsı gerekirdi yorumunuz için teşekkürler

Son düzenleme:

Afuly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusuruma bakmayın sizi Swindlen (sanırım) adlı kişi ile karıştırdım adınız benzerdi ondan dolayı yine kusuruma bakmayın.

siriusb

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gelişirse iyi bir server olabileceğine inanıyorum ama yetkililer ilgisiz geldi