UnfameTowny • Gerçek Dünya Haritası • Altın Tabanlı Ekonomi • McMMO • Ejder Katleden

UnfameTowny

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.unfame.tk
Oyun Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu
80
Sunucu Türü
Towny
Towny, ister kendiniz ister arkadaşlarınız isterseniz de yeni tanıştığınız insanlar ile birlikte şehirler inşa edip, uluslar kurup, kuşatmalar yaptığınız, hayatta kalma ve medeniyet kurmaya dayanan temeli ile birlikte PvP (Oyuncuya karşı oyuncu) mekanikleri de barındıran bir sunucu türü, bir oyun modudur. Towny türünde genelde dünya haritası kullanılır.

UnfameTowny'nin farkı ise oyuncu memnuniyetine dayalı bir Towny sunucusu olmasıdır. Kurallar yönetim tarafından koyulmuş olup oldukça esnektir. Oyuncularımızı olabildiğince az ama yeterli kısıtlayarak Towny deneyiminden alınabilecek en yüksek tatmini sağlamaya çalışıyoruz. Genel Türk Towny Minecraft sunucularının aksine en temel kuralımız diğer insanları rahatsız etmediğiniz, haklarına tecavüz etmediğiniz sürece istediğiniz gibi eğlenebiliyor olmanız.

Yönetim ekibimiz özenle seçilmiş ve seçilecektir. Sunucuda oyuncular arasında herhangi bir ayrımcılık yapılmaz. Pay To Win (Kazanmak için öde) mantığından uzak durulur. Sunucuda bulunan rütbelerde herhangi bir eşya bulunmaz ve para ile eşya satın alınamaz.

Türk Minecraft sunucularının, başta Towny sunucuları olmak üzere hoşgörü ve eğlence standardını yükseltmek, kaliteli oyuncu kitlesini etrafında toplayarak elit bir Towny sunucusu olmak hedefimizdir.

Konu Tasarımı Part 1-1.png
Konu Tasarımı Part 1-2-1.png

Konu Tasarımı Part 1-2-2.png
Konu Tasarımı Part 2-1.png
Konu Tasarımı Part 2-2.png

Konu Tasarımı Part 2-3.png

Konu Tasarımı Part 2-4.png

Konu Tasarımı Part 2-5.png

Konu Tasarımı Part 2-6.png

IP: play.unfame.tk

Sürüm: 1.16.5

Discord: Sxnv4YqpMt
Link eklenemediği için davet kodu eklendi.

Son düzenleme:

Wikipedia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sanırım 2 kişi at sürmek için Twoplayerhorseriding eklentisini kullanıyorsunuz, bu plugin daha beta aşamasında ve büyük açıkları var. Örnek olarak eşeklerle kullanılan dupe buglarını bu eklentide daha kolay ve hızlı yapabildim tek bug bu da değil gizlilik için detaylarına inmeyeceğim. Benim kendi 2 kişi at sürme eklentimi ücretsiz olarak istiyorsanız özelden iletişime geçin

UnfameTowny

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sanırım 2 kişi at sürmek için Twoplayerhorseriding eklentisini kullanıyorsunuz, bu plugin daha beta aşamasında ve büyük açıkları var. Örnek olarak eşeklerle kullanılan dupe buglarını bu eklentide daha kolay ve hızlı yapabildim tek bug bu da değil gizlilik için detaylarına inmeyeceğim. Benim kendi 2 kişi at sürme eklentimi ücretsiz olarak istiyorsanız özelden iletişime geçin

Eğer TwoPlayerHorseRiding ile ilgili bir açık bulduysanız Kovalski#9912 ile iletişime geçebilirsiniz, eklentiyi kendisi yazdı.

Wikipedia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer TwoPlayerHorseRiding ile ilgili bir açık bulduysanız Kovalski#9912 ile iletişime geçebilirsiniz, eklentiyi kendisi yazdı.

Kovalskiye birçok kullandığı siteden ulaşıma geçmeye çalıştım cevap vermedi. Bu yüzden kendim gördüğüm tüm açıkları düzelttiğim bir fork yaptım. İstiyorsanız ücretsiz atabilirim

UnfameTowny

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İşlemcinin çekirdek sayısı arttırılmış ve yeni sistemler, özellikler eklenmiştir. Sunucu hala açıktır.

UnfameTowny

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuya korsan şekilde giriliyor mu
Sunucumuza girmek için resmi Minecraft başlatıcısının yanında alternatif başlatıcılar kullanabilirsiniz. Doğrulama işlemi için Mojang'ın auth sistemi değil eklenti kaynaklı harici bir doğrulama sistemi kullanılmakta.