*YENİ BAŞLADI!* play.soylumc.com | SoyluMC | 1.16.5 | Vibranyum Survival | Daha önce görmediğiniz sistemler ! Hardcore Piyasa

RunHeavenTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Daha önce görmediğiniz sistemler" sözünü doğrulayan bir sistem göremedim.
Benim için normal bir hard survival sunucusu olmuş.

Başarılar dilerim.​

Feloxx

play.soylumc.com 1.16.5 Survival
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Daha önce görmediğiniz sistemler" sözünü doğrulayan bir sistem göremedim.
Benim için normal bir hard survival sunucusu olmuş.

Başarılar dilerim.​
Görüşleriniz için teşekkürler fakat claim sistemimiz ve çiftçi sistemimiz 1.16.5'te hiçbir sunucuda yok maalesef girin gezin bulabilirseniz helal olsun. Ha belki bir iki tane sunucuda vardır :)

EDİT : Bazı arkadaşlar tamamen yanlış anlamış , bu eklentileri 1.8 sunucularda görebilirsiniz fakat 1.16.5 sürümünde çok az sunucu olduğu için ve eklentiler paralı olduğu için en fazla 3-4 sunucuda vardır bizim sunucumuzda dahil.

Ve ayrıca Çiftçi sisteminin 1.16 uyumlu configini Eklenti sahibi benim vds'imde yaptı ve öyle paylaşıldı. İlk kullananlardan biri biziz.

Son düzenleme:

RunHeavenTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Görüşleriniz için teşekkürler fakat claim sistemimiz ve çiftçi sistemimiz 1.16.5'te hiçbir sunucuda yok maalesef girin gezin bulabilirseniz helal olsun. Ha belki bir iki tane sunucuda vardır :)
Normal bir plugin ile yapılıyorsa adamlar eklemek istememiştir ama siz kendiniz kodladıysanız sözüm yok.​

Feloxx

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Normal bir plugin ile yapılıyorsa adamlar eklemek istememiştir ama siz kendiniz kodladıysanız sözüm yok.​
Maalesef spigot'ta bulamazsınız ücretli pluginler , çok fazla emek verdik bu sistemlerin bazılarına , özel recipe'lere vs.vs kanlı ayı gören klasik diyor fakat survivalde kanlı ay skyblockta ASkyBlock gibi bir plugin oldu artık , yapabileceğimiz bir şey yok.

Son düzenleme:

ozcanskrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Claim ve çiftçi sisteminizin oyunzor sunucusu ile aynı olmasına ne demeli :)

Feloxx

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Claim ve çiftçi sisteminizin oyunzor sunucusu ile aynı olmasına ne demeli :)
Evet olabilir M&A ekibinin para ile sattığı bir eklenti :) Herhangi bir sunucuya özel değil onlar da satın alabilir biz de :)

ozcanskrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Feloxx

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendinizle çelişmeniz dışında bir sorun yok ;D O zaman bir helal olsun alırım.
Attığım yorumun sonunu neden sildiniz ? 1-2 Sunucuda daha olabilir dedim. Çünkü genellikle sunucular ücretsiz eklentileri tercih ediyor , biz o paraları verip bu eklentilerle oyunculara kaliteli bir oyun deneyimi sunuyorsak bu bile bi emektir, lütfen birdaha yorum atmayın artık kıskanmaya başlayadığınızı düşüneceğim.

ozcanskrn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
artık kıskanmaya başlayadığınızı düşüneceğim.

Kıskanmak ne alaka :D Ben sunucu kurmam veya eklentilerle uğraşmam. Oynadığım sunucudan zevk almaya ve sunucunun bana sunduklarına göre yorum yaparım. Sadece konunuzdaki mesajınızı gördüm ve alıntıladım. Siz başka sunucuda bullamazasınız diyorsunuz ben bu sunucularda var dedim. Niye bu kadar atarlısınız bilmiyorum :D

Feloxx

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kıskanmak ne alaka :D Ben sunucu kurmam veya eklentilerle uğraşmam. Oynadığım sunucudan zevk almaya ve sunucunun bana sunduklarına göre yorum yaparım. Sadece konunuzdaki mesajınızı gördüm ve alıntıladım. Siz başka sunucuda bullamazasınız diyorsunuz ben bu sunucularda var dedim. Niye bu kadar atarlısınız bilmiyorum :D
Sinirlendiğim şey yazdığım yazının sonunu silip atmanız , dediğim gibi bir kaç büyük sunucuda vardır bir de bizde vardır. Çitfçi eklentisinin 1.16 desteği daha yeni çıktı ve config'ini M&A'nın sahibi Akın bey ile yaptık. Bu eklentiyi 1.16.5'te ilk sunucusunda kullanmaya başlayanlardan biri biziz. Yorumumun sonunda 1.16 1-2 sunucuda daha vardır en fazla demişim. Lütfen algı yapmaya çalışmayın.

Feloxx

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GÜNCELLEME
- TÜCCAR EKLENDİ ARTIK İTEMLERİNİZİ TÜCCARA KOYABİLİRSİNİZ
- İHALE İÇİN EKLENTİ EKLENDİ VE İHALEYE EŞYA KOYABİLİRSİNİZ

Feloxx

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GÜNCELLEME
- Çantalar eklendi
- Enderchest'i açtığınızda enderchestinizin içerisinde 5 adet farklı seviyeli enderchest eklendi.
- Düello eklendi

ademtrk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

EDİT : Bazı arkadaşlar tamamen yanlış anlamış , bu eklentileri 1.8 sunucularda görebilirsiniz fakat 1.16.5 sürümünde çok az sunucu olduğu için ve eklentiler paralı olduğu için en fazla 3-4 sunucuda vardır bizim sunucumuzda dahil.

Ve ayrıca Çiftçi sisteminin 1.16 uyumlu configini Eklenti sahibi benim vds'imde yaptı ve öyle paylaşıldı. İlk kullananlardan biri biziz.
Gördüm claim sistemi basit bir yöntem sunucu adı vermiyorum reklam olmasın + çiftçi sistemine benzer sistemler gördüğüm oldu ama sizinkini daha kontrol etmedim.

Feloxx

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gördüm claim sistemi basit bir yöntem sunucu adı vermiyorum reklam olmasın + çiftçi sistemine benzer sistemler gördüğüm oldu ama sizinkini daha kontrol etmedim.
Şuanda yaygınlaştı evet. Sunucumuza girip kontrol edebilirsiniz sistemlerimiz gerçekten güzel.

GÜNCELLEME :
Screenshot_15.png
Screenshot_13.png
Screenshot_14.png
kılıc.png
ruby.png
kazma.png

YENİ ÖZEL VE ANİMASYONLU İTEMLER EKLENMİŞTİR! GÜNCEL!

_Flukzy

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu içeresindeki animasyonlu kılıcınıza özel elementlerinize vesaire aşık oldum sunucu çok güzel emeğine değen bir sunucu.