LeaderOS v5 Bayram İndirimi Başladı!

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İddialı,Sade,Şık hepsi bir arada süper.

holger73

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yıllık aidat olayı olmasa daha iyi olur diyeceğim script.

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Premium kullanıyorum, LeaderOS'un sitesinde lisansım aktif bir şekilde gözükmesine rağmen sunucumun sitesine girdiğimde lisans hatası alıyorum. Sorun belki lisans sunucularındadır diye LeaderOS'un sitesine giriyor ve lisans sunucularının durumuna bakıyorum ama aktif gözüküyor. Belki bir hata oluşmuştur diye LeaderOS Premium kullanan diğer siteleri geziyorum lakin onların sitelerine sorunsuz bir şekilde giriliyor. Destek sistemi berbat denilecek kadar kötü. Yetkilileri terbiyesiz ve olması gerekenden kat ve kat laubali. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Premium kullanıyorum, LeaderOS'un sitesinde lisansım aktif bir şekilde gözükmesine rağmen sunucumun sitesine girdiğimde lisans hatası alıyorum. Sorun belki lisans sunucularındadır diye LeaderOS'un sitesine giriyor ve lisans sunucularının durumuna bakıyorum ama aktif gözüküyor. Belki bir hata oluşmuştur diye LeaderOS Premium kullanan diğer siteleri geziyorum lakin onların sitelerine sorunsuz bir şekilde giriliyor. Destek sistemi berbat denilecek kadar kötü. Yetkilileri terbiyesiz ve olması gerekenden kat ve kat laubali. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Senin lisansın yetkiliye küfür ettiğin için silinmişti sanki.
1621855520787.png

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Senin lisansın yetkiliye küfür ettiğin için silinmişti sanki.Ekli dosyayı görüntüle 198509
Yanlış hatırlıyor olmanız muhtemeldir, LeaderOS tarafına ve/veya yetkililerine doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir maddi/manevi hakaretim olmamıştır. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki bu sorunu son 1 saat içerisinde yaşadım, daha önceden bir lisans sorunum yoktu. LeaderOS ile son 1-2 ay boyunca herhangi bir iletişimim de olmamıştır.
Ayrıca belirttiğiniz "Kullanım Şartları" kısmının kanunen uygun olmadığını ve noter onaylı olmadığı düşünüyorum.

Son olarak "Hakaret" sebebiyle benim ürünümün lisansını iptal eden ama "Hakaret" sebebiyle uyarılan bir şahsa ben hakaret etmem, sadece acırım.
1621857506872.png

Son düzenleme: