PLAY.SONHUKUMDAR.COM | Yeni Açıldı! | Türkiye'nin en gelişmiş Emek Skyblock sunucusu! | 1.8-1.17

SonHükümdar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.sonhukumdar.com
Oyun Sürümü
1.8-1.17
Sunucu Slotu
500
Sunucu Türü
Emek Skyblock
Açılış - SonHukumdar.jpg

Kapak - SonHukumdar.jpg

bizkimiz - SonHukumdar.jpg

Sistemler s1 - SonHukumdar.jpg

Sistemler s2 - SonHukumdar.jpg

Sistemler s3 - SonHukumdar.jpg

Ekip - SonHukumdar.jpg

Görseleler 1- SonHukumdar.jpg

Görseleler 2- SonHukumdar.jpg

Görseleler 3- SonHukumdar.jpg

KOPYALANABİLİR SUNUCU ADRESİ
PLAY.SONHUKUMDAR.COM

WEBSITE ADRESİ
Son Hükümdar - Minecraft HUB Sunucusu

SUNUCU SÜRÜMÜ
1.8
ile 1.17 sürümleri arasındaki bütün sürümler ile giriş yapabilirsiniz.

sh-banner.png

Ekli dosyalar

• Açılış - SonHukumdar.jpg
    Açılış - SonHukumdar.jpg
    81.6 KB · Görüntüleme: 499
  • Sistemler s1 - SonHukumdar.jpg
    Sistemler s1 - SonHukumdar.jpg
    240.4 KB · Görüntüleme: 97
Son düzenleme:

zFix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hoş bir tasarım olmuş, başarılarınızı dilerim. (İlk :D)

Blackixq

Ben artık biraz çöktüm albayım.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Başarılar dilerim :1:

gri

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı harika!, sunucu harika!, yetkili ekibi harika! :aşık:

burakozdrme1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu açıldığından beri oyundayım, sunucu güzel ama yetkili yardımının en üst seviye olan bir sunucu

emek sunucu, sabahtan beri ben ve birçok kişi var max ulaşabildiğimiz seviye 50, fakat bir kaç kişi sunucu açıldıktan 3 saat sonra neredeyse 15 blok 30 blok diamond block elde etti, seviyeleri 350 ve üstü , şimdi 30 kişi 50 seviyedeyse , 1-2 kişi bu seviyedeyse burda profesyonellik değil yardımlaşma var demektir, bu levellerde en büyük kanıttır, siz siz olun yardımlaşmanın olduğu sunucuda oynamayın, emeğinize zamanınıza yazık.

LevdudeBT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
8
Ruh hali
Sunucu açıldığından beri oyundayım, sunucu güzel ama yetkili yardımının en üst seviye olan bir sunucu

emek sunucu, sabahtan beri ben ve birçok kişi var max ulaşabildiğimiz seviye 50, fakat bir kaç kişi sunucu açıldıktan 3 saat sonra neredeyse 15 blok 30 blok diamond block elde etti, seviyeleri 350 ve üstü , şimdi 30 kişi 50 seviyedeyse , 1-2 kişi bu seviyedeyse burda profesyonellik değil yardımlaşma var demektir, bu levellerde en büyük kanıttır, siz siz olun yardımlaşmanın olduğu sunucuda oynamayın, emeğinize zamanınıza yazık.
Kral etkinliklerde her türlü eşya çıkıyor. Açılışta sana çıkmayan eşya o arkadaşa cıkmış olamazmı? Biraz düşün. Eleştiriye açığız ama hak yediğimizi söylüyorsun. Yanlışa el atmak istedim. Değerli yorumun için teşekkür ederiz.

SonHükümdar

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Bu kişilerin bu oyunu çok iyi oynamaları ve her türlü skyblock sistemini bilip sabah oturup gece 3'e kadar 4 kişi son gaz oynamaları maalesef ki bizim suçumuz değil. Bu bahsettiğiniz kişiler profesyonel bir şekilde oynuyor ve 1. lik için uğraşıyorlar. Bu oyunculara yardımcı olmak gibi durum yok.

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Hayırlı olsun...

LevdudeBT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
8
Ruh hali
Klasik bir Emek Skyblock, sunucunuzun tutmasını istiyorsanız birazcık daha sıradışı şeyler eklemelisiniz. Çoook klasik…

Başarılar.
Değerli yorumunuz için teşekkür ediyoruz. Keşke bu yorumu sunucudan ekibinizden birisi banlandığıi icin değilde özverili bir şekilde yorum yapabilseydiniz...

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server güzel yani böyle blok dünyası gibi serverlerde var daha özgün daha değişik bir şey yapabilirdiniz başarılar