Bilgisayarı Açtığımda Kasadan Traktör Gibi Ses Çıkıyor Yardım !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[MyM]"TheLaukin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarı Açtığımda Kasadan Traktör Gibi Ses Çıkıyor Abim fln Uyanıyor Bana Kızıyor Lütfen Yardım

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
ya bilgisayar çalışıyor deyilmi yani çalışması normal sadece ses çıkartıyosa bilgisayar ısının ca kendini felan kapatıyosa bir körükle içini açıp teemizlemelisn çok tozlandığı zamanlar yapar veyada fanda bi sıkıntı olabilir

[MyM]"TheLaukin

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
tesekkürler ama temizliyorum yine çıkıyor zaten yazın pcyi yeniliyicem

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Benim bazen power kablosu fana değdiği zaman geliyor aynı ses ama milyonda bir denk gelen şans :D

Senin büyük bir ihtimal fanlar tozlanmış ve yağlanmamış fanları yağla sorun kalmayacaktır :hihi:

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kasayı sök, fanları temizle, anakartı diğer kartlarıda bir güzel temizle, ardından kasanın iç taraflarınıda temizle.Ben,m esk, bilgisayarımda böyleydi.Temizleyince ses yarısına iniyor :D

Uranos

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bendede çok nadir oluyor kasayı oynatıyorum geçiyor daha dün kasayı açıp fanı felan temizledim.

Uranos

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yuhh köpek tekmeler gibi tekmelersen öyle olur. hafifçe tekmeliycen hani küçük çocuklar olurya ayağının içiyle poposuna vurursun onun düşmeyeceği kadar yavaş bir şekilde öyle vurucan.. betimlememde pek bi hoş oldu sanki :D
Ayni timsahların yavrularını ağzına alması gibi mi moderatör'üm? :D

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yuhh köpek tekmeler gibi tekmelersen öyle olur. hafifçe tekmeliycen hani küçük çocuklar olurya ayağının içiyle poposuna vurursun onun düşmeyeceği kadar yavaş bir şekilde öyle vurucan.. betimlememde pek bi hoş oldu sanki :D
Ben yavaşlığından sinirlenip Sanjiden sert vuruyordum. :D kasanın kenarı yamuk şu anda :D

Neliel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Senin bilgisayarın olmak istemezdim -_- öyle yapıcağına usb ni ram olarak kullansana be akıllı hatta ne kadar usb varsa tak hepsini ram olarak kullan oohh keyfine bak ben ftb oynarken öyle yapıyorum :D

LupanSxyen

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bi kere vurdum kasa devrildi anakart ram parçalandi şimdi ipaddan giriYom :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...