Bir Köy Buldum!

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bugün Minecraft oynuyodum mağaraya girdim falan mağaradan çıktım azıcık ötede çok güzel bir köy buldum ama onların evlerine girdiğimde sanırım biraz kızdılar hepsi yanıma gelip ölec baktılar.neyse işte fotoğraflar:[ATTAC
minecrftköy.png
H=full]1261[/ATTACH]

Ekli dosyalar

• minecraft köy.png
    minecraft köy.png
    334.6 KB · Görüntüleme: 857

cenker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
npc village bu sen kac aydır oynuon oyunu her haritada cıkar bunlar cölde cok olurlar cıkmaları icin haritayı baslatırken ayarlıon

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
aslında oyuna başlayalı 1 hafta oldu :)

cenker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aslında spawnlanmalıları iyi madenci evi var orda item felan oluo

cenker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
singleplayerda yrenş oyun başlat alta daha fazla secenek var orda yapılar oluştur var orayı acık bırakırsan köy felan cıkart genelde cöl de cıkar

herobrine147

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben onları yamalamayı çok seviyorum :) ilk önce hayvan çiftlime buğday alıyorum sonrada evlerdeki bazı değerli eşyaları çalıyorum ondansonra evime
gidiyorum

ama malesef 1. kurdum orda can verdi :cry: orada bir çukurardı orada lavda vardı orda demir çıkarırken birden beni köpeyim beni itti
bende köpeyimde la ın içine düstük ben kurtuldum zaten fazla içine girmemiştim ama köpeğim için aynı seyi söyleyemezdimgözlerimin önünde
öldü bende onu yanarken izledim :(

ondansonnra lav ı söndürdüm ve cenazeyaptım çiçekler koydum ve tabela tabelaya şöyleyazdım R.I.P
1.
WOLF

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben onları yamalamayı çok seviyorum :) ilk önce hayvan çiftlime buğday alıyorum sonrada evlerdeki bazı değerli eşyaları çalıyorum ondansonra evime
gidiyorum

ama malesef 1. kurdum orda can verdi :cry: orada bir çukurardı orada lavda vardı orda demir çıkarırken birden beni köpeyim beni itti
bende köpeyimde la ın içine düstük ben kurtuldum zaten fazla içine girmemiştim ama köpeğim için aynı seyi söyleyemezdimgözlerimin önünde
öldü bende onu yanarken izledim :(

ondansonnra lav ı söndürdüm ve cenazeyaptım çiçekler koydum ve tabela tabelaya şöyleyazdım R.I.P
1.
WOLF

Mesajlarını birleştirdim. Flood yapma! :mad:

Amigoyusuf

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o köyü bende buldum hemde oynamaya başladığım ilk gün

EmreCanTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ulrade99 sevgili arkadaşım.şimdi köy bulman normal kaçkez buldum arkadaşlarımızın yaptığı gibi köylüleri öldürdüm kendime ev aldım.sen 1 hafta olmuş başlayalalı bunu enterasan görmen normal ben daha 1 aydır oynuyorum ama şaşmıyorum ama sen giderek daha iyi olucaksın, bilgilencen sen daha bizim oynattığıız adamın şeytan ikizini görmedin ama anlatmayım heycanı kaçar. :D

LeoCandan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben köyün etrafına duvar örüyorum içine karanlik yer kalmicak sekilde ışık böylece yaratıklardan korunmus oluyo köy