Herobrine Hiçbir Zaman Gerçek Olmadı Ve Kanıtı

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrineyi gerçek sananlarla ilgili ayet-i kelime:
''Şüphesiz ki biz onları ibret olsun diye yarattık''
Bakara13

Getting loads of tweets and emails about Herobrine again. I don't have a dead brother, and he never was in the game. Not real. Never was.
Notch'un Herobrine yorumu minecraftwiki'den alıntı...
Ben ölmüş bir kardeşe sahip değilim ve o asla oyunda değil.Gerçek değil.Asla olmayacak...

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrineyi gerçek sananlarla ilgili ayet-i kelime:
''Şüphesiz ki biz onları ibret olsun diye yarattık''
Bakara13

Getting loads of tweets and emails about Herobrine again. I don't have a dead brother, and he never was in the game. Not real. Never was.
Notch'un Herobrine yorumu minecraftwiki'den alıntı...
Ben ölmüş bir kardeşe sahip değilim ve o asla oyunda değil.Gerçek değil.Asla olmayacak...

Bakara suresi 13. ayet: Ve onlara; “İnsanların inandıkları gibi siz de âmenû olun (Allah'a ulaşmayı dileyin).” denildiği zaman: “O sefihlerin (akılsızların) îmân ettiği gibi mi âmenû olalım?” dediler. Gerçekten onlar, kendileri sefih değiller mi? Ve lâkin bilmiyorlar.

sallama yapmayın çarpılacaksınız...

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakara suresi 13. ayet: Ve onlara; “İnsanların inandıkları gibi siz de âmenû olun (Allah'a ulaşmayı dileyin).” denildiği zaman: “O sefihlerin (akılsızların) îmân ettiği gibi mi âmenû olalım?” dediler. Gerçekten onlar, kendileri sefih değiller mi? Ve lâkin bilmiyorlar.

sallama yapmayın çarpılacaksınız...
Google terk :(

son_savasci

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
13: Onlara, "İnsanların inandıkları gibi sizde inanın" denildiğinde ise, "Bizde akılsızlar gibi imanmı edelim?" derler. İyi bilin ki asıl akılsızlar kendileridir fakat bilmezler.
14:İman edenlerle karşılaştıkları zaman, "İnandık" derler. fakat şeytanlarıyla (münafık dostlarıyla) yalnız kaldıkları zaman, şüphesiz, biz sizinle beraberiz. Biz ancak onlarla alay ediyoruz"derler.

Kaynakça :Diyanet işleri bakanlığı (DİB) Kur'an-ı Kerim Meali

berkeps3

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir düşünün arkadaşlar. Minecraftı eskiden sadece 1000 2000 kişi oynuyordu. Ama şimdi 10 Milyon kişi satın alıp oynadı. Sizce bu nasıl oldu? Birileri Herobrine diye bir efsane uydurdu ve kısa bir süre sonra modu yapıldı. VE HALA BİZİM İNSANLARIMIZ O EFSANEYİ GERÇEK SANIP KENDİ KAFALARINDA CANLANDIRAN 15-16 YAŞINDAKİ (!) İNSANLAR!!!!

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.4.6 sürümünden sonra modsuz olarak hiç görülmedi 1.2.5 de görüldü bizzat ben gördüm ve o anı yaşadım kim ne derse desin...
Çarpılacaksın bir oyun için böyle şiddetli bir şekilde günaha girip yalan söylemek insana pek akıl karı gelmiyor :S

İskeletCraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Herobrine die bir şey yoktur.Kanıt:
Future Update
Notch posted on Twitter about the subject of Herobrine, early in his popularity boost.
RavenBurga Is "he" a real entity ingame or is it just a successful_troll.swf?
Notch It's not real. =) But it might be soon!
This confirmed there was no Herobrine, but suggested Notch planned to add him at a later date.
At Minecraftcon 2010, Notch confirmed Herobrine will be in the game, probably in a "seecret friday update".
Due to increased drama surrounding the Herobrine page, a wiki administrator asked Notch over IRC if Herobrine would be added:
12:25 Kizzycocoa [...] is there any confirmation on his upcoming existence in MC?
12:27 Notch i have no plans of adding herobrine as is, but I do like the rumors, haha
This shows Notch has decided against adding Herobrine. However, the fact that "as is" suggested that something like Herobrine may be added, fuelling beliefs he will be added even further. So, once again, the same user asked for clarification:
8:09 ** Oct 20th Kizzycocoa [...] the entire community is getting frustrated by the hero-spam
8:56 ** Oct 20th Notch i have no plans of adding herobrine.[2]

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok büyük birşeyi açığa çıkarmışsın.herkes merak ediyordu.

ibo-hh2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu herobrine meselesi niye bu kadar büyütülüyor hiç anlamıyorum.....

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimsenin gördüğüne dair hiçbir kesin kanıtı yok.
Mojang'ın internetteki paylaşımları gerçek olmadığını gösteriyor.
Senin varlığına dair hiçbir ispatın yok.Bu yorumu neden yazdın peki?

Bana böyle adamlarla gelin işte bir tane daha aynı kafadan olduğum adam.

Vetroit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Minecraft Alpha'dayken birkaç arkadaş yabancı minecraft forumlarında görmüştük. Daha sonra 'The Herobrine' olarak 2 kişi hikayesini yazdık. O zamandan beri Türkiye'de büyüdü. :)

Eski Minecraft Türk forumlarında olanlar bilir. (Sequia04, Vetroit)

LİNK: https://forum.gamer.com.tr/threads/the-herobrine-tüm-bölümler.19860/#post-131580

Daha önce başka forumda yazıyorduk, sonra o forum kapandı. (TurkCraft)
Bayağı bir süre boştaydı, daha sonra arşivimden çıkarıp burada paylaştım. Yeni tarihli felan demeyin :)

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saçma sapan şeyler hakkında konuşmayın şöyle ya.Ee hadi herobrine var ne oldu ölecekmiyiz yani.Hadi yok yine noldu yani şöyle boş işlerin hesabını yapmayın fazla.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Ben hero görmek için minecraft 1.5_01 oynadım baya hiçbişey çıkmamıştı yani herobrine yok