Arkadaşlar Sanırım Bir Herobrine Li Map

İchigo-san

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya Olsa Söylerdi Zaten Herobrine Olabilir Yani Yada 1.5.2ye gizli görünmez yaratıklar falan gelebilir Notchun ihtiyacı yokki zaten 50 dolardan oyunu 500 bin - 1 milyon kere satmış betada Paraya İhtiyacı Olsa Herobrineyi siler direk napsın yalan söyleyip adamlar görür ss alır Notcha atar ve paralarını isterler :S[DOUBLEPOST=1369556537,1369556449][/DOUBLEPOST]Ve Yalan Söyleme Gibi Bir Durumda Olamaz .mc den bakabilrsin eger hero varsa orada resmide vardır ve kodlarıda vardır

Gangsta

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine Yok Minecraft'ı Yaklasık 4 Seneden Beri Hergün Oynarım Ama Herobrine YOK.
Modu Var Nether Tasi Goldblock'la Geliyor Simsek Cakiyor.Yağmur Yagması Normal Totemi Kirarsan Geri Donecegim Tarzi İngilizce Yazı Cikiyor.[DOUBLEPOST=1369557924,1369557857][/DOUBLEPOST]
Ya Olsa Söylerdi Zaten Herobrine Olabilir Yani Yada 1.5.2ye gizli görünmez yaratıklar falan gelebilir Notchun ihtiyacı yokki zaten 50 dolardan oyunu 500 bin - 1 milyon kere satmış betada Paraya İhtiyacı Olsa Herobrineyi siler direk napsın yalan söyleyip adamlar görür ss alır Notcha atar ve paralarını isterler :s[DOUBLEPOST=1369556537,1369556449][/DOUBLEPOST]Ve Yalan Söyleme Gibi Bir Durumda Olamaz .mc den bakabilrsin eger hero varsa orada resmide vardır ve kodlarıda vardır
Biz 1.5.2'deyiz.Unutmus Olabilirsin Diye Soyledim.

İchigo-san

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler Brine Notchun Ölmüş kardeşidir onun anısına koymuştur herobrineyi (gerçek dünyada) Oyunda ise Hangi sürüm oldugunu bilmiyorum % 0.00001 den az bi ihtimalle karşınıza çıkabilir
Diger türlü sadece modu vardir[DOUBLEPOST=1369561938,1369561876][/DOUBLEPOST]Gangsta haklısın 1.5.2 dosyalarındaa yok pardon :S

esrefs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:D Ben herobrine skinini koyunun yerine koycam belki olur :D

ElectroTheDBZFan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar aslında herobrine kalkmadı nedeni ise harcorede herobrine ile karşılaşabiliyoruz ben karşılaştım ve 5 . günde öldüm

ve hiçbir mod yoktu

Cikisminecrafts

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar aslında herobrine kalkmadı nedeni ise harcorede herobrine ile karşılaşabiliyoruz ben karşılaştım ve 5 . günde öldüm

ve hiçbir mod yoktu

Ben bu oyunu 1 yıldır oynuyom modum ise full hardcore bana niye gelmedi acaba ? ben herobrine'yi sadece ama sadece görüş mesafemi azalttığımda görmüş gibi oldum bide ardından evim yandı !

Gangsta

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Modsuz Hıcbıryerde GORMEDIM.

Aribza

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
betada Herobrine gelmesi %50 ihtimali var 1.4.7 de ise %20 ama 1.5 de gelmesi imkansız..

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam Oyunu Alsınlar Dıye Boyle Bırsey Yapıcagını Sanmam Herobrine Yazınca Skini Geliyo Arkadasın Dedıgı Gıbı Korkutmak Amaclı Olabılır Bende Modlan Oynadım(Yenı Ozellıklerını Bılmıyorum)Yururken Cıglık Gelıyor Ustune Dusuyor Bı Yere Ev Yapıyor Icınde TNT'den Tuzak Falan Oluyor.Dıgerlerı Serverde Vıdeo Cekıyo Herobrıne Vargıbı.Yalan Alpha Versıyondan Sonra Kalktı Acıklama Bıle Yapıldı.Inanmayın Korkutmak Amaclı Yapılıyor Bunlar.

okumaya üşeniyorum :D

Gangsta

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama Koyun Mantıklı Az Bulunuyor :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Herobrine Beta versiyonlarında oyuncu hareketlerini test etmek için yapılmış bir mobdur. Ve 1.3.1 versiyonunda oyundan tamamen kaldırılmıştır, minecraft.jar'ı tamamen inceledim ve herobrine ile alakası olan hiçbirşey görmedim texturesi bile yok yani olsa bile göremezsiniz ki yok. Texturepackciler tabii ki belki olabilir diye Herobrine texture yapıyor örneğin http://bdcraft.net/minecraft-mobs en alta inin orda Herobrineyi göreceksiniz şu anda korkulacak bir şey yok çünkü oyunda kesinlikle Herobrine yok arkadaşın seni trollemiştir.