Sadece Babİl // En Kapsamlı Hikayeli Türk Haritası

Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    298

RedBuilder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapının videosunu çekebilirmiyim? Tanıtım yani? Shaders, Texture her şeyvar

DragonOfMyth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
şu an indiriyorum yourmlardan güzele benziyor eğer bitirebilirsem oyun kanalıma videosunu koyucam :D kanal Adı : OyunTayfası birde çekiliş var kardeşim katılırsan sevinirim :D simini yaz da o gönderdi diyeyim :D

erromo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak benden sana çok iyi tavsiye eğer bunu yaparsan hende ustaca emin ol en çok tutulan map olur The Last Of Us un mapını yap mutlaka çok tutar hatta ferulla's gun modu koyabilirsin ama önce oyunu bitir oyunun -sisi ps3 de var sadece ps3 ün varsa al yoksa videolarını izleyebilirsin al sana benden linki türk hemde full bitmiş al
partların hepsini izle hadi hayırlısı bana sorarsan en iyi oyun al yap istersen .

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bak benden sana çok iyi tavsiye eğer bunu yaparsan hende ustaca emin ol en çok tutulan map olur ............çok uzun........

ilk önce tavsiyen için teşekkürler, ama ben haritalarda hep orjinel tasarlarım. yani başka yerlerden esinlenmek bana göre değil. bir de o oyunun mapını çıkarmakta 8-9 ay kadar sürer, ozamana kadarda oyunu herkes oynamak istemez :)

altairminecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
map cok güzel babil kulesine ciktim ama son videoyu izleyemedim cünkü rar dosyasi silinmisti o yüzden kuleden asagiya atladim :D

altairminecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
cok güzel bi harita ama babil kulesine kadar gelip o itemleri alan biri varsa lütfen link atsin[DOUBLEPOST=1374265600,1374265362][/DOUBLEPOST]ölü mezari biraz zordu mezari bulmak birz zaman aldi[DOUBLEPOST=1374266190][/DOUBLEPOST]link atmaniza gerek yok video 3 cok güzeldi sonu hll olsun valla

Bigpashaa

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adaş olduğumuz o kadar mutluluk verdi ki bana :) Arkadaşlar harita mükemmel tek kelimeyle oyunu bitirince şehirde bir gezin ne kadar ayrıntılı olduğunu fark edeceksiniz. İyi oyunlar