Sadece Babİl // En Kapsamlı Hikayeli Türk Haritası

Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    298

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
konu günceldir[DOUBLEPOST=1373568121,1373455133][/DOUBLEPOST]oynayanlar görüşlerini belirtebilir

Morelff

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vay be.Harikaydı.Tek başına bu kadar emek...Hikaye baya kaliteliydi.Ama haritalarda hep kayboldum,ve gamemode la bulmak zorunda kaldım :ağla:

Shagrathian

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tebrik ederim çok güzel bir çalışma olmuş yalnız bu kadar uğraşmanıza karşılık biraz çabuk bitti sanki bence daha fazla görev eklenebilirdi o kadar uğraşmışsın yapılarla falan. İnsan bitmesin istiyor haliyle sağolun elinize sağlık devamını bekliyoruz sabırsızlıkla...

ilhankral

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Of Ellerine sağlık süper map olmuş Duygusal bir müzik açtım 1 saatlik. sonra mapı oynadım sonunda ağlıcaktım :D

beko401

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumlara ve videolara map mükemmel fakat şöyle bir durum var. Hamamda camdan atladım ve yüzerek sütünlu bir yere girdim, sonra ordan direk kuleye yol var :). Kuleye tırmandım bitti. Orda camdan atlayacakmıyız bilemedim. Ama komik bir durum.

semihh

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
resimlerden belli zaten ne kadar güzel oldugu indirip oynayacağım

darkman1989

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam Ellerine Sağlık Çok Başarılı Bir Map Çıkarmışsın.. Keşke Defterler Yerine Command's Kullansaydın Belki v2.0 'de Yaparsın :) Gördüğüm En Duygu Yüklü Map 'tı Diyebilirim Haritalar ve Videolar Güzel Düşünülmüş Tekrar Tekrar Ellerine Sağlık Babil 2'yi Dört Gözle Bekliyoruz :)

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yorumlara ve videolara map mükemmel fakat şöyle bir durum var. Hamamda camdan atladım ve yüzerek sütünlu bir yere girdim, sonra ordan direk kuleye yol var :). Kuleye tırmandım bitti. Orda camdan atlayacakmıyız bilemedim. Ama komik bir durum.

:) sen ne yaptın öyle :D hamamın kulsinin altında küçük bir havuz vardı oraya gir, sen direk bitirmişsin olayı :D birde o yolu ben gizli bir yere koymuştum sen nasıl buldun tek başına hayret :D