%appdata% de mod klasörü yok

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Başlıktaki gibi %appdata%'de mod klasörü yok hiç modlu oynamamıştım oynamak istiyorum eğer sizde varsa crack linkini özelden atar mısınız.Şimdiden teşekkür ederim.Sürüm:1.6.2

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Versiyon? 1.6.2 mi 1.5.2 mi?

1.5.2 için modların kurulum videolarını izleyin ve çoğu bin dosyası içerisindeki minecraft.jar içine atılıyor. Skydaz diye mod sitesi var ordan direk modları kurabilirsiniz.

Ptronst

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Versiyon? 1.6.2 mi 1.5.2 mi?

1.5.2 için modların kurulum videolarını izleyin ve çoğu bin dosyası içerisindeki minecraft.jar içine atılıyor. Skydaz diye mod sitesi var ordan direk modları kurabilirsiniz.

Özür Dilerim sürümü yazmayı unutmuşum hemen düzelticem Sürüm:1.6.2

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
internette var biraz araştır gugul amcaya sor :D bilerek gugul yazdım onuda söyliyiim.

Crack-Star

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
forge kur oyunu aç kapat bi bakmışsın gelmiş :D

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Bende Olmadı SPC denemiştim olmadı ayrıntılı bir video bulursan veya çekersen güzel olur.

Video çekerim çekmesine de masaüstü bilgisayarım çok kaliteli bu dizüstünden. MineCraft çöküyor bunda falan kendini kapatıyor..

Enderstyve

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Video çekerim çekmesine de masaüstü bilgisayarım çok kaliteli bu dizüstünden. MineCraft çöküyor bunda falan kendini kapatıyor..

Kardeş ben Ptronst k.b bayağı geç oldu :D :D Bu artık kulandığım hesabım sorun çözüldü sen devam et :D