Sinirlenince Göz rengim Değişiyor

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne kadar güzel işte birine daldığın zaman adam senden korkar kaçar :sırıtmak:
Şaka bir yana bu bir hastalık değil. Yani bunu iyileştirmenin yolu yok. En azından ben öyle biliyorum . Göz doktoruna danış veya psikologa :) Bizim komşunun çocuğu da sinirlenince kendini kaybetmiş gibi saçma sapan konuşuyor ve göz rengi beyaz oluyor . Çok kötü gerçekten.. Bende de anormal olan bir şey çok neşeli bir kişiliğim var . Çabuk sinirlenmem. Sakin durmayı tercih ederim. Sinirlendiğimde bulunduğum ortamı terk ederim. [Çoğu kişi korkup kaçtı der , veya ezme gibi kötü lakaplar kullanırlar] fakat ben hiç kafama takmam ne bileyim sorun etmiyorum. Hayatı 1 kere yaşayacağım diyorum. O yüzden kendimi üzmeden , hayatımı karartıp mahvetmeden yaşamaya çalışıyorum. Benim yaşım da ki çoğu kişi bir kıza asılır ve o gidince isyan eder , kendine jilet atar,saçma sapan şeyler yapar. Fakat ben yapmam :D

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kodafönefirizön [sansüre bak ADAS:ASD:] Reklamındayız gibi hissettim :sırıtmak:

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Şaka bir yana bu bir hastalık değil. Yani bunu iyileştirmenin yolu yok. En azından ben öyle biliyorum . Göz doktoruna danış veya psikologa :) Bizim komşunun çocuğu da sinirlenince kendini kaybetmiş gibi saçma sapan konuşuyor ve göz rengi beyaz oluyor . Çok kötü gerçekten.. Bende de anormal olan bir şey çok neşeli bir kişiliğim var . Çabuk sinirlenmem. Sakin durmayı tercih ederim. Sinirlendiğimde bulunduğum ortamı terk ederim. [Çoğu kişi korkup kaçtı der , veya ezme gibi kötü lakaplar kullanırlar] fakat ben hiç kafama takmam ne bileyim sorun etmiyorum. Hayatı 1 kere yaşayacağım diyorum. O yüzden kendimi üzmeden , hayatımı karartıp mahvetmeden yaşamaya çalışıyorum. Benim yaşım da ki çoğu kişi bir kıza asılır ve o gidince isyan eder , kendine jilet atar,saçma sapan şeyler yapar. Fakat ben yapmam :sırıtmak:

eski sınıfımda o yüzden herkes benden korkardı okulların kapanması 2 hafta kala birisi beni sinirlendirmişti kalkıp sinirle sıraya bi çaktim hem sıra hem de saat geberdi :D

yomukyok

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben
Şaka bir yana bu bir hastalık değil. Yani bunu iyileştirmenin yolu yok. En azından ben öyle biliyorum . Göz doktoruna danış veya psikologa :) Bizim komşunun çocuğu da sinirlenince kendini kaybetmiş gibi saçma sapan konuşuyor ve göz rengi beyaz oluyor . Çok kötü gerçekten.. Bende de anormal olan bir şey çok neşeli bir kişiliğim var . Çabuk sinirlenmem. Sakin durmayı tercih ederim. Sinirlendiğimde bulunduğum ortamı terk ederim. [Çoğu kişi korkup kaçtı der , veya ezme gibi kötü lakaplar kullanırlar] fakat ben hiç kafama takmam ne bileyim sorun etmiyorum. Hayatı 1 kere yaşayacağım diyorum. O yüzden kendimi üzmeden , hayatımı karartıp mahvetmeden yaşamaya çalışıyorum. Benim yaşım da ki çoğu kişi bir kıza asılır ve o gidince isyan eder , kendine jilet atar,saçma sapan şeyler yapar. Fakat ben yapmam :D

BEn çabuk kavga ederim sinrlerime hakim olamam ofün çocugu dovmustum cocuk yogun bakıma alındı 1h okula gelmesi sınıftakı herkes dediki faruk beni döver dedi zaten adım faruk ve bölece 3 sınıf degistirip o 3 sınfta en güçlü cocuk oldum cunku sınıftakı herkesi dövdümde ondan aınftan üstelik bu olaylar özel okulda yasandı[DOUBLEPOST=1377689828,1377689761][/DOUBLEPOST]
Sinirlenmemeyi Dene . :)
Ulan yinemi sen lixud

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Müjdei verelim kurt adam olmuşsun :alay:[DOUBLEPOST=1377712036,1377711693][/DOUBLEPOST]Ben sinirlenince sağ kolumdaki damarlar ve göğüsümdeki damarlar ortaya çıkıyor :sır:

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yalnız özel güçlerini kontrollü kullan . Yoksa Mana Point'in biter öyle kalırsın ortada .d:ASDasdasdas