Videolarım neden çok izlenmiyor ?

Videolarım neden izlenmiyor ?

• Videon iyi

Kullanılan: 4 14.8%
  • Sesin ince

Kullanılan: 3 11.1%
  • Çok sıkıcı

Kullanılan: 9 33.3%
  • Heyecean yok

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ve bunun gibi birçok neden

Kullanılan: 11 40.7%

• Kullanılan toplam oy
    27

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gene ilk 20 saniyede sıkıldım.

Kurduğun diyaloga bi baksana.

Biri bunu dedi ,biri şunu dedi,ondan sonra biri daha bunu dedi,sonra bir şey daha dedi,sonra ordan biri bir şey daha dedi,sonra biri daha bir şey dedi,işte böyle birsürü şey.

Biraz ruh kat :sırıtmak:

Hacı hala saçmalıom yaw aslında onca açıklama yapmıcaktım ama sonra dalmışım işte yaw :/

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Profil foto güzelmiş :sırıtmak:

Sagolasın yalnız keşke o kadar saçmalamasaydım başta kim ne şey derse desin :sırıtmak: Bu arada bir şey fark ettim bundan sonra 1 dk ileri sarın izlerken çünkü kendimi başkalarına açıklama yapmak zorunda hissediyorum :( Ama nedenini bilmiyorum ?

♕TheProfessional♕

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adsense ney ? Bu arada kendime söz vermiştim b.o.k gibi açıklamlar yapmamak için sonra unuttum o yüzden dalmışım dedim.[DOUBLEPOST=1379952966,1379865940][/DOUBLEPOST]

2. videoda bol küfür var açıklama yok inşallah beğenirsiniz :)
Çok fazla homofobik açık veriyosun.

"Buraya geldik adamlarla seviştik burda"

Bu andan sonra yeni bi kasa satın almak zorunda kaldım.

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok fazla homofobik açık veriyosun.

"Buraya geldik adamlarla seviştik burda"

Bu andan sonra yeni bi kasa satın almak zorunda kaldım.

yav bir tutturamadım onu sonra izleyince çok pişman oldum yaaa Bu arada homofobikin anlamını da bilmiyorum :sırıtmak: Bu arada bu konuda anladığım şey şu çok sövmicem açıklama da yapmıcam yani önceki videonun ilk kısmı olmıcak evet diyenler lütfen yorum atsın yaw.

Son düzenleme:

Riis

Marangoz
En iyi cevaplar
0
söyleyebileceğim fazla küfür etmeden değişik şakalar yapmaya çalışman ayrıca birazda video edit programlarından herhangi birini bilmen gerekir.Son olarakta oyunu oynamışsın ve sanırsam bu sana 2. kere ya da çok fazla oynamandan dolayı sıkıcı geliyor.Tavsiyem ya oynamadığın oyunları oyna ya da oyunların biraz ilerki bölümlerinden başla

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Küfürlere bak ya...
? insan sinirlendiğinde her türlü küfrü eder kardeş o gün çok yorgundum bir de üstüne bir olay oldu anlatmaya deymez ben çığrımdan çıktım ve video çekiyim belki durumum komiktir dedim ama demek ki durumum komik değilmiş kötüymüş. Bu arada yorum için sagol bir video hazırlıyorum sizin benden ne istedikleriniz ile ilgili :)[DOUBLEPOST=1380114586,1380114493][/DOUBLEPOST]
söyleyebileceğim fazla küfür etmeden değişik şakalar yapmaya çalışman ayrıca birazda video edit programlarından herhangi birini bilmen gerekir.Son olarakta oyunu oynamışsın ve sanırsam bu sana 2. kere ya da çok fazla oynamandan dolayı sıkıcı geliyor.Tavsiyem ya oynamadığın oyunları oyna ya da oyunların biraz ilerki bölümlerinden başla

Allah razı olsun. Başta çekicektim ama sonra ilgimi çekti ben de 5. bölüme kadar oynadım o zmn 5. bölümden sonrasınımı oynayayım Not: Mikrofonum 1.5 senelik olunca her türlü rüzgarı alıyor yoksa frapsten çıktığı haliyle almıyorum. Yorum için sağol :)

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
? insan sinirlendiğinde her türlü küfrü eder kardeş o gün çok yorgundum bir de üstüne bir olay oldu anlatmaya deymez ben çığrımdan çıktım ve video çekiyim belki durumum komiktir dedim ama demek ki durumum komik değilmiş kötüymüş. Bu arada yorum için sagol bir video hazırlıyorum sizin benden ne istedikleriniz ile ilgili :)[DOUBLEPOST=1380114586,1380114493][/DOUBLEPOST]

Allah razı olsun. Başta çekicektim ama sonra ilgimi çekti ben de 5. bölüme kadar oynadım o zmn 5. bölümden sonrasınımı oynayayım Not: Mikrofonum 1.5 senelik olunca her türlü rüzgarı alıyor yoksa frapsten çıktığı haliyle almıyorum. Yorum için sağol :)
Çoşmussun videoda.

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çoşmussun videoda.

Valla kardeş son günlerde sıkıntıdayım. Mesela dershanede telefonda oyun oynuyorum her şey iyi bütün bölümleri geçtim ama son bölümde iğrenç bir çukura düşüp öldüm. Ağazım çıktığı kadar bağırdım. Sonra gerzonun biri arkadan mı dayıyorlar dedi. Ben sinirliyim çünkü oyunda kaybettim + o çocuk (Afedersin tam bir **** hem güç hem huy yönünden) = Benim sövmem. Ama sövemiyorum çünkü senin ****** desem çocuk (**** hakaret etmekten dolayı ****demiyorum) beni dövecek hem de evire çevire.
Sonra sınıfta öğretmen şu soruyu yarına kadar çözün dedi. Soru zor, Ben soruyu çözmek için kafayı yiyorum. Tam çözerken gerzonun biri test kağıdını çekiyor ve neden çok çalışıyorsun inek diye söyleniyor.
1. Bu ineklik değildir soruyu eve bırakmak istemiyordum çünkü şimdi bilgisayarı açmamın tek yolu bu.
2. Sen çalışmıyorsun ve zayıf alıyorsun bari başkalarına engel olma.
Bütün bu nedenler toplanınca ben başlıyorum ana avrat videoda sövmeye sonra oyunun yapımcılarının günahını alıyorum ve günah kazanıyorum + Az izlenme alıyorum.
Yani Günah + Günah = Cehennem (Allah korusun) Böyle şeylerin olmadığı bir yer varsa söyleyin o okula gideyim. (ya da dershaneye). Yorumun için sağol :) İyi forumlar.[DOUBLEPOST=1380289112,1380124338][/DOUBLEPOST]Güncel kalsın konumuz

Moderatör tarafından düzenlendi:

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aksi Takdirde Niye Calısmadın Ulan Cevabını Alıyorum E Yapcak Birsey Kalmamıski :)

Bize lise 1 den yüklendiler yaa hafta içi 2 gün 8 dersten sonra 2 saat etüt 4:30 da '' Hocam biz saat 3:30 da çıkıyoruz'' Hoca : '' O zaman servisçiye diyin sizi eve değil dershaneye bıraksın. '' Yav arkadaş yani açız + yorgunuz + ders = Can çıkması ruhuna fatiha. :D