Videolarım neden çok izlenmiyor ?

Videolarım neden izlenmiyor ?

• Videon iyi

Kullanılan: 4 14.8%
  • Sesin ince

Kullanılan: 3 11.1%
  • Çok sıkıcı

Kullanılan: 9 33.3%
  • Heyecean yok

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ve bunun gibi birçok neden

Kullanılan: 11 40.7%

• Kullanılan toplam oy
    27

Riis

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bol bol reklam yapman gerekiyor.Ve çekitiğin videoları forumlarda paylaş ki insanlar görebilsin.Yani şans eseri seni bulamazlar.Ayrıca şu an da ben de dahil pek çok kanal var oyun vs. videoları çeken yani diğerlerinin arasından sıyrılman gerek.Son olarakta kuralı sadece 1 hafta olmuş bence gayet normal

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kısacası eğer bir insan işini gücünü o an bırakıp senin videolarını seyrediyorsa iyi bir kanalsın demektir,Ama ben işimi gücümü bırakıp senin videolarını seyretmem.

Riis

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kısacası eğer bir insan işini gücünü o an bırakıp senin videolarını seyrediyorsa iyi bir kanalsın demektir,Ama ben işimi gücümü bırakıp senin videolarını seyretmem.

Bence o şekilde düşünülmemeli şöyle ki bi insan videoları zevkli bulduğu için veya öğretici olduğu için izler yani işini gücünü bırakmaz bence boş zamanlarında izler

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bence o şekilde düşünülmemeli şöyle ki bi insan videoları zevkli bulduğu için veya öğretici olduğu için izler yani işini gücünü bırakmaz bence boş zamanlarında izler
İşini gücünü bırakıp dediğim ben bu arkadaşın videolarını oturup izlemem,Acaip canım sıkılır.

TinecraftMurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burdaki önerileri dinleme.Kanalların özentisi olma.Jahreinin nasıl video çekilmez adlı videosunu izle.İyi bir oyun seç herkezin çok oynamadığı biraz muhabbet yapacak arkadaşlar bul sessizlik olmasın ama boş konuşmada olmasın takılın aranızda işte.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Çünkü daha yenisin 2 hafta olmuş ilk yüklediğin video sabretmen gerek.

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Yeni Bi Orjinal Güzel Bi Marka Microfon Almalısın.

Microfonu Aldıktan Sonra Bütün Minecraft Forumlarında Çektiğin Videoları Bütün Forumlarda Paylaşarak Kendini Tanıtmalısın.

Ve Yanına Bir Kişi Alki Adamlar Merak Etsin Bütün Serilerinizi İzlesin.

Tek Başına Olmaz Yakın Arkadaşın Olur Fln Filan İşte Yanına Birini Al Aldığın Kişi Eğlenceli Birisi Olsun Gülen Komik Şeyler Yapan Birisi Olsun.

Daha 1 Hafta Olmuş Bu Dediklerimi Yaparsan 1 Ay Sürmeden +500 İzleme Alabilirsin Ama Hergün Bir Seri Ve 2 Kişi Veya 3 Kişi Olun.

Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana +1

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Okumanı tavsiye ederim. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
Öncelikle durup dururken insanların videolarını izlemesi bekleyemezsin. Kendin adım atman gerekiyor. Örneğin DOTA 2 videosuna baktım ama sıkıcı geldi. Arkadaşınla tek başına oynar gibi " Aga " gibisinden laflar etmek yerine o arkadaşının ismini söyle sizleri tanısınlar. İzleyicilere seslen biraz. Sıkıcı da olma komik laflar et ama durup dururken fıkra bilmece vb. anlatma, bu gülünç olabilir. O ana benzer yaşadığın bir durum varsa anlat. Eğlenceli olmaya çalış. Yalnız sürekli konuşup ederek izleyiciyi sıkma. Espriler yap ama her zaman değil ve videoda aşırı gürültülü bir kahkaha atma örneğin AHAHAHAKAHKAHKİHKİHKOHKOH değil de ahahhaaha gibisinden sessizce gül. Kulaklarımızı patlatma. Videolarını forumlarda paylaş. Kanalının arka plan resmine de baktım. Paint ve PhotoScape programlarını kullandığın belli oluyor. (Hiç değilse ben farkediyorum.) Daha iyi şeyler tasarlayabilirsin. Sık sık yeni bölümler çıkarmaya çalış. Ama özellikle tavsiye ediyorum sakın insanları kandıracak işler yapma. Hakaret küfür vb. etme. Saygılı ol.
Şimdilik Benden Bu Kadar Umarım Yardımcı Olmuşumdur.

Minecraftcıbaşıı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar çok sağolun bu benim için çok önemliydi. Mikrofon almayı çoktan beri düşünüyorum. Photoshop programını indiremedim çünkü TTnet=Ölüm demek Ama şu anda sadece hafta sonu video gelebilir çünkü lisenin başı ve dersler... Yani hocalar öküz gibi abanacaklar sebebi YGS'nin temeli lise 1. İzleyicilere hakaret etmek bir müslümana daha doğrusu bir insana yakışmaz çünkü adam sana onca emek ettin diye saygı duyuyor da izliyor. O videoyu gizli çektim :) o yüzden arkadaşın adını söyleyip tanıtamadım. Aslında arkadaşım daha ilerdeydi bu işte a ama artık sıkcı diyor nedenini bilmiyorum önerileriniz için sağolun allah razı olsun. Önümüzdeki sene inşallah bir çıkış yapmayı düşünüyorum daha çok öneri daha iyi bir channnel o yüzden lütfen elleriniz klavyenizde olsun :)[DOUBLEPOST=1379428034,1379428002][/DOUBLEPOST]
Böyle soru mu olur?

ben sordum oldu :)[DOUBLEPOST=1379428137][/DOUBLEPOST]
...One minute later...Okay,I ** bored.

Ben tavsiye bekliyorum sıkıldım demenizi beklemiyorum bu arada ses allah vergisi ne yapalım zamanı gelince düzelir :)[DOUBLEPOST=1379683216][/DOUBLEPOST]Beyler sizin tavsiyelerinize göre yapacağım şeyleri belirledim

- Call Of Juarez Gunslingner satın almıştım o seriye başlayacağım

- Yanıma 2 arkadaş alacağım.

- Çok istenirse Morph Vox Pro kullanacağım (Ses kalınlaştırmak için)

- Arka plan resmini ayarlayacağım güzel bir şekilde.

- Ve başıma gelen bir olayı anlatacağım benzer bir olay oyunda olursa eğer.

- Ve bundan sonra isteğe göre 1000+ izlenme alınca bağlama çaldığım videolar koyacağım.

Sevgi ve Saygılarımızla Grij Channel ekibi.[DOUBLEPOST=1379786571][/DOUBLEPOST]Call of Juarez Gunslinger serisine başladım ve assasin's creed 4 black flag çıkış tarihini bekliyorum. İnşallah mikrofonla onu da alıcağım.[DOUBLEPOST=1379837752][/DOUBLEPOST]İşte Call of Juarez Gunsligner serisi

♕TheProfessional♕

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar çok sağolun bu benim için çok önemliydi. Mikrofon almayı çoktan beri düşünüyorum. Photoshop programını indiremedim çünkü TTnet=Ölüm demek Ama şu anda sadece hafta sonu video gelebilir çünkü lisenin başı ve dersler... Yani hocalar öküz gibi abanacaklar sebebi YGS'nin temeli lise 1. İzleyicilere hakaret etmek bir müslümana daha doğrusu bir insana yakışmaz çünkü adam sana onca emek ettin diye saygı duyuyor da izliyor. O videoyu gizli çektim :) o yüzden arkadaşın adını söyleyip tanıtamadım. Aslında arkadaşım daha ilerdeydi bu işte a ama artık sıkcı diyor nedenini bilmiyorum önerileriniz için sağolun allah razı olsun. Önümüzdeki sene inşallah bir çıkış yapmayı düşünüyorum daha çok öneri daha iyi bir channnel o yüzden lütfen elleriniz klavyenizde olsun :)[DOUBLEPOST=1379428034,1379428002][/DOUBLEPOST]

ben sordum oldu :)[DOUBLEPOST=1379428137][/DOUBLEPOST]

Ben tavsiye bekliyorum sıkıldım demenizi beklemiyorum bu arada ses allah vergisi ne yapalım zamanı gelince düzelir :)[DOUBLEPOST=1379683216][/DOUBLEPOST]Beyler sizin tavsiyelerinize göre yapacağım şeyleri belirledim

- Call Of Juarez Gunslingner satın almıştım o seriye başlayacağım

- Yanıma 2 arkadaş alacağım.

- Çok istenirse Morph Vox Pro kullanacağım (Ses kalınlaştırmak için)

- Arka plan resmini ayarlayacağım güzel bir şekilde.

- Ve başıma gelen bir olayı anlatacağım benzer bir olay oyunda olursa eğer.

- Ve bundan sonra isteğe göre 1000+ izlenme alınca bağlama çaldığım videolar koyacağım.

Sevgi ve Saygılarımızla Grij Channel ekibi.[DOUBLEPOST=1379786571][/DOUBLEPOST]Call of Juarez Gunslinger serisine başladım ve assasin's creed 4 black flag çıkış tarihini bekliyorum. İnşallah mikrofonla onu da alıcağım.[DOUBLEPOST=1379837752][/DOUBLEPOST]İşte Call of Juarez Gunsligner serisi

Gene ilk 20 saniyede sıkıldım.

Kurduğun diyaloga bi baksana.

Biri bunu dedi ,biri şunu dedi,ondan sonra biri daha bunu dedi,sonra bir şey daha dedi,sonra ordan biri bir şey daha dedi,sonra biri daha bir şey dedi,işte böyle birsürü şey.

Biraz ruh kat :sırıtmak: