Rise of Nords

Sunucumuzu Beğendinizmi?

• Çok Beğendim

Kullanılan: 44 57.1%
  • Beğendim

Kullanılan: 8 10.4%
  • Eh işte

Kullanılan: 4 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 1 1.3%
  • Rezalet

Kullanılan: 20 26.0%

• Kullanılan toplam oy
    77

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
beyler onu suçlamayın ttnet i suçlayın

Batuhan UK

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
  • Minecraft Hesap Adınız: Honeydew
  • Minecraft Hesabınız Premiummu?: Değil
  • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) :Ragnar Lothbrok
  • Karakter Hikayeniz:Ragnar Lothbrok,usta bir savaşçı olmak için çok uğraştı çocuklugundan beri iyi bir lider ve iyi bir savaşçı olarak valhalla'daki yerini ayırtmak istedi.Şimdi iyi bir savaşçı ama lider olacağı kesin değil.
  • Karakterin Kişilik Analizi:Sarı saçlıdır.Mavi gözleri vardır.Büyüleyici bakışları vardır..Lider olmayı arzulamaktadır ve iyi bir savaşçıdır.
  • Bu parçadaki /me ve /do emotelerini bulunuz:
    /me Sokakta yürüyordum.Alaca karanlıkta yönümü bulmam zordu./do Sağ elimi cebime attım biraz karıştırdıktan sonra sigara paketimi çıkardım/me Sağ elimin baş parmağıyla paketin kapağını açtım.
    /do Yüz ifadem bir anda üzgün bir ifade aldı.neden mi Çünkü paketimde tek dal sigara kalmıştı.

Kardeş M&B serverinde beraber oynuyorduk Schaffer79'du adın hatırlıyorum bende konttum köylerimiz yakındı hatta sen bana devretmiştin köyü

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
:D vito belki gitcek savaşa felan girdirmiyom alberta hamile diye sıkıntıdan patlıyo :D

belki bilmiyorsun ama azura ile bağımı var rolde,aşırı güçlüyüm şifacılık konusunda . ve Vito'nun şifacısıyım , çok zor ölür o merak etme .

YigitYesilkaya

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
    • Minecraft Hesap Adınız: YigitYesilkaya
    • Minecraft Hesabınız Premiummu?: Evet
    • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : Lord V. Baldwin Jerusalem
    • Karakter Hikayeniz: (Baldwin'in ağzından) IV. Baldwin'in oğlu I. Amalric'in torunuyum. 1200'de çöküşte olan bir krallıkta doğdum. Sanırım ilkbahar zamanıydı. Çok güzel bir çocukluk geçirdim. Her türlü eğitimi ülkenin en bilginlerinden aldım. 20'li yaşlara geldiğimde bu krallığın varisi oldum. Artık kral olmayı iple çekiyordum. Güzel bir ülkemiz vardı ve ben burayı ve halkımızı çok seviyordum. Gerçekten harikaydı. Ama 1230'da çok büyük bir savaş başladı. Bu savaş tam 4 yıl sürdü. Savaşta babamı annemi kardeşlerimi herkesi kaybettim. Halkımızdan sanırım 100-150 kişi kalmıştı. Ülkemiz harabeydi. Ama biz yükselmeyi bileceğiz. Halkın bana çok destek verdi ve kral ilan edildim. Bu ülkeyi tekrar yükseltmek için herşeyi yapacağım.
    • Karakterin Kişilik Analizi : 34 yaşında siyah saçlı pis sakallı 1.80 boylarında kılıç ve yayda usta eğitimli kültürlü biri.
    • /me sokakta yürüyordum
    • /do alacakaranlıkta yönümü bulmam zordu.
    • /me elimi cebime attım biraz karıştırdıktan sonra sigara paketini çıkardım
    • /me sağ elimle yavaşça paketi açtım.
    • /do pakette tek dal sigara kalmıştı
    • /do yüzüm büzüşmüştü
  • -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    • Minecraft Hesap Adınız: YigitYesilkaya [IC ISIM] : Lord V. Baldwin Jerusalem
    • Krallık İsmi: Kingdom Of Jerusalem
    • Krallık Bayrağı:
    • Krallık Hakkında Bilgi: Bir Katolik Latin krallıği. Kuruluş tarihi 1099. Köklü bir haçlı krallığı. Tekrar yükselme döneminde. Ana dil Latince.
    • Kurulma Amacı:
    • [OC] : Sağlam rol ortamı kurmak. Arkadaşlık sağlamak. Hep beraber eğlenmek.
    • [IC] : Krallığı yükseltmek. Tekrar eski yıllarına geri döndürmek. Adaletli bir ülke sağlamak. Halklara yardımcı olmak.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
    • Minecraft Hesap Adınız: YigitYesilkaya
    • Minecraft Hesabınız Premiummu?: Evet
    • Karakter İsminiz (Türkçe ve Çince Yasak) : Lord V. Baldwin Jerusalem
    • Karakter Hikayeniz: (Baldwin'in ağzından) IV. Baldwin'in oğlu I. Amalric'in torunuyum. 1200'de çöküşte olan bir krallıkta doğdum. Sanırım ilkbahar zamanıydı. Çok güzel bir çocukluk geçirdim. Her türlü eğitimi ülkenin en bilginlerinden aldım. 20'li yaşlara geldiğimde bu krallığın varisi oldum. Artık kral olmayı iple çekiyordum. Güzel bir ülkemiz vardı ve ben burayı ve halkımızı çok seviyordum. Gerçekten harikaydı. Ama 1230'da çok büyük bir savaş başladı. Bu savaş tam 4 yıl sürdü. Savaşta babamı annemi kardeşlerimi herkesi kaybettim. Halkımızdan sanırım 100-150 kişi kalmıştı. Ülkemiz harabeydi. Ama biz yükselmeyi bileceğiz. Halkın bana çok destek verdi ve kral ilan edildim. Bu ülkeyi tekrar yükseltmek için herşeyi yapacağım.
    • Karakterin Kişilik Analizi : 34 yaşında siyah saçlı pis sakallı 1.80 boylarında kılıç ve yayda usta eğitimli kültürlü biri.
    • /me sokakta yürüyordum
    • /do alacakaranlıkta yönümü bulmam zordu.
    • /me elimi cebime attım biraz karıştırdıktan sonra sigara paketini çıkardım
    • /me sağ elimle yavaşça paketi açtım.
    • /do pakette tek dal sigara kalmıştı
    • /do yüzüm büzüşmüştü
  • -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    • Minecraft Hesap Adınız: YigitYesilkaya [IC ISIM] : Lord V. Baldwin Jerusalem
    • Krallık İsmi: Kingdom Of Jerusalem
    • Krallık Bayrağı:
    • Krallık Hakkında Bilgi: Bir Katolik Latin krallıği. Kuruluş tarihi 1099. Köklü bir haçlı krallığı. Tekrar yükselme döneminde. Ana dil Latince.
    • Kurulma Amacı:
    • [OC] : Sağlam rol ortamı kurmak. Arkadaşlık sağlamak. Hep beraber eğlenmek.
    • [IC] : Krallığı yükseltmek. Tekrar eski yıllarına geri döndürmek. Adaletli bir ülke sağlamak. Halklara yardımcı olmak.

siteye başvur .

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ejderha var oysa benim rol hikayem...
Skyrim Nordların kökeni ejderden geliyor.Nasıl olmuyor ejder?

HyberMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
skyrim nordları evet kökeni ejderha ama ejderha olcak diye zorunluluğu yok yani bir kaç şeyini alıntı yapmışda olabilirler ejderhayı eklememişlerdir yani